Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 173071 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #300 dnia: Śr, 04 Marzec 2020, 19:15:23 »
Ja uzupełnię pakiet w Krakowie, mam nadzieję że będą u Was wszystkie trzy warianty do Heleny ;)

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #301 dnia: Śr, 04 Marzec 2020, 19:30:23 »
Ja uzupełnię pakiet w Krakowie, mam nadzieję że będą u Was wszystkie trzy warianty do Heleny ;)

Nie mamy osobnego stoiska, sprzedażą W7 będzie prawdopodobnie zajmował się Fankomiks.

sum41

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #302 dnia: Śr, 04 Marzec 2020, 20:39:07 »
Super gdy bedzie dostepne na Gildi w pakiecie biore calosc :)

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #303 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 13:31:41 »
No dobra, zacznę tutaj, bo najlepiej zacząć u źródła, czyli wśród kolekcjonerów.
Kwestia slipcase, są dwie opcje:
-tańszy, zrobiony na grubszym kartonie w nakładzie powiedzmy 100-200 sztuk, to właściwie nie slipcase a jego namiastka.
-droższy (naprawdę) na pełnym wypasie
W obu przypadkach musiałyby mieć miejsce albo zapisy albo jakiś crowdfunding, w grę wchodzi dystrybucja przez Gildię, ale chyba tylko w przypadku tańszej opcji.

Online Szekak

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #304 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 13:33:33 »
Ja za wersja drozsza na pelnym wypasie. Na ile zeszytow on mialby byc?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Kapral

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #305 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 13:34:13 »
Turu, zrób ankietę.
Ale wynik jest łatwy do przewidzenia :D

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #306 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 13:50:53 »
Żadnej ankiety :P
Staram się to najpierw po prostu ogarnąć.
Slipcase na 6 zeszytów (pierwszy sezon + Helena), w wersji "wypasionej" obawiam się, że mówimy o kwocie w granicach 100 PLN  :o (introligator, ręczna robota)

Online Szekak

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #307 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 13:55:22 »
Ja bym wzial, tylko niech beda dwa warianty, zeby na limotki bylo. :D

Tak ogolnie to wydaje mi sie, ze lepiej by Wam schodzil wariant taniszy, nie wiem czy na wypasiony sie uzbiera chocby ze 20 chetnych.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #308 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 14:13:08 »
Ja bym wzial, tylko niech beda dwa warianty, zeby na limotki bylo. :D

Tak ogolnie to wydaje mi sie, ze lepiej by Wam schodzil wariant taniszy, nie wiem czy na wypasiony sie uzbiera chocby ze 20 chetnych.
No własnie na chwilę obecna wychodzi na to, że najtańsza opcja introligatorska (ale wciąż na wypasie, płótno, te sprawy) to jakieś 60 pln, czyli nadal masakra, którą trzeba by realizować na indywidualne zamówienie.
I wtedy można by dogrywać każdemu, czy całość czy wersja podstawowa.
Moim zdaniem, znacznie lepiej i rozsądniej byłoby udostępnić za darmo szablon z przygotowaną grafiką, który każdy może sobie zlecić do zrobienia.

Online Szekak

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #309 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 14:28:48 »
To jednak co innego, to jednak nie oficjalka. :p

Moz a zrobic niezobowiazujaca akcje na wspieramto czy cos i jak nie bedzie zai teresowania to po prostu odpuscic. Ja to najchetniej bym widzial slipa na 12 zeszytoe, w sumie kolekcjonerzy kuouja chyba w dwoch wariantach i tak. :p
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #310 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 14:46:28 »
To jednak co innego, to jednak nie oficjalka. :p

Moz a zrobic niezobowiazujaca akcje na wspieramto czy cos i jak nie bedzie zai teresowania to po prostu odpuscic. Ja to najchetniej bym widzial slipa na 12 zeszytoe, w sumie kolekcjonerzy kuouja chyba w dwoch wariantach i tak. :p
Są pewne możliwości, najlepszą introligatornia w kraju jest kilkaset metrów ode mnie,  robili tam już kilka slipcase, może coś się uda wynegocjować ;)

Offline Lyricstof

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #311 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 20:27:09 »
Oto plansza czarno-biała A. Klimka do wydania specjalnego.



Chyba pierwszy raz kupię dwa warianty.  ;D
Pytanie: zeszyt z okładką czarno-białą będzie miał w środku plansze czarno-białe? Pozostałe 2 wersje okładki będą miały plansze kolorowe?
Tak?


« Ostatnia zmiana: Cz, 05 Marzec 2020, 21:06:20 wysłana przez Lyricstof »
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #312 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 20:36:26 »
Pytanie: zeszyt z okładką czarno-białą będzie miał w środku plansze czarno-białe? Pozostałe 2 wersje okładki będą miały plansze kolorowe?
Tak?

Dokładnie tak, "normalne" dwie wersje okładkowe, i dodatkowo cz-b, skierowana do wąskiego grona kolekcjonerów i koneserów, którzy w odróżnieniu od pewnego pawiana, który wciąż "szuka komiksu", cenią sobie komiksy w czerni i bieli ;)

Offline Przemek

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #313 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 22:06:19 »
Jestem zdecydowanie za slipem na wypasie tym bardziej jeśli jest szansa na to by zrobić to naprawdę dobrze.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #314 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 22:16:05 »
OK, jak będzie tak daleko, to najwyżej zrobi się listę chętnych na FB i tutaj z odbiorem osobistym na kilku imprezach.
W takim układzie można zredukować koszt do samego introligatora, bez pośredników.