Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 171335 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #30 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 22:21:22 »
Z tego słowotoku Turu ja wywnioskowałem, że wydawca nie ma kasy na opłacenie scenarzysty i rysownika, aby wypełnić te kilka(naście) stron komiksem. W budżecie mieści się tylko "stylowy" wypełniacz, a tłumaczenie że taki właśnie był zamysł autorów dołączane jest gratis.
To chyba jednak źle zrozumiałeś.
Koncepcja zeszytu od początku zawierała dodatki.
Zdecydowana większość czytelników (tych, którzy się odzywają) jest za zachowaniem tychże "zbędnych wypełniaczy" (wiem, rozumiem, czasami trudno się pogodzić z tym, że jest się w mniejszości)
Zrobienie "dodatkowych krótkich komiksów" to znalezienie kolejnych rysowników, albo dogadanie się z tymi, którzy aktualnie robią główny wątek, żeby zrobili coś jeszcze.
I tak, zgadza się, nie ma na to kasy, bo to element, którego nie uwzględnialiśmy w projekcie, to Ty go właśnie wymyśliłeś i domagasz się, żeby go wprowadzić, teraz, zaraz, już, natychmiast.
Bo jesteś czytelnikiem (szacun, poważnie), bo zapłaciłeś (jeszcze większy szacun) i wymagasz (no bez jaj, serio myślisz, że kupując komiks nabywasz prawo do spełniania swoich zachcianek przez autorów? :O)
Nie ma również na to czasu, kolejne zeszyty powstają "na styk".
Jeszcze ktoś czegoś nie rozumie?
Chętnie wyjaśnię.




Offline Torpedo

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #31 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 22:33:47 »
Cytuj
no bez jaj, serio myślisz, że kupując komiks nabywasz prawo do spełniania swoich zachcianek przez autorów?

Nooo, ja jestem przyzwyczajony, że to autorzy wiedzą jak spełnić wszystkie moje zachcianki i to jeszcze zanim otworzę komiks!  8) Wygląda, że sporo jeszcze musisz się uczyć. Także w kwestii kontaktu z czytelnikami. Bo albo jesteś z natury nerwowy, albo faktycznie trafiłem w sedno i poruszyłem jakąś drażliwą strunę...

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #32 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 22:43:28 »

Nooo, ja jestem przyzwyczajony, że to autorzy wiedzą jak spełnić wszystkie moje zachcianki i to jeszcze zanim otworzę komiks!  8) Wygląda, że sporo jeszcze musisz się uczyć. Także w kwestii kontaktu z czytelnikami. Bo albo jesteś z natury nerwowy, albo faktycznie trafiłem w sedno i poruszyłem jakąś drażliwą strunę...


Z natury to na forach zawsze zachowuję się w ten sposób (nie wiedziałeś? trudno, przyzwyczajaj się)
A w pozostałych kwestiach, no cóż, jeszcze się taki nie narodził, który by wszystkim dogodził, chociaż z Twojej wypowiedzi wynika, że masz inne zdanie również w tej kwestii.
Szanuję to, chociaż niezmiernie mnie rozbawiłeś.

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #33 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 22:46:28 »
Cytuj
A rozmawiałem z "potencjalnym czytelnikiem", czy z czytelnikiem, który jest na bieżąco i ma uwagi?
Być może. Chyba nie mylisz potencjalnego z aktualnym?

Cytuj
A pewna pani na targu opowiadała, że kury były kiedyś trzy razy większe i znosiły po 10 jaj dziennie.
Super, pozdrów panią z targu.

Cytuj
Poczekam aż skończysz swój podręcznik scenopisarstwa
To nie jest mój podręcznik.

Cytuj
a potem zastosujesz go w praktyce
Taki jest plan.

Cytuj
Oczywiście nie oglądając się na żadne uwarunkowania zewnętrzne.
Pracuję w domu więc po za głodem, snem i sporadycznymi gazami zbyt wielu zmartwień nie mam. Dziękuję za troskę.

Cytuj
Już sam potencjał tego dzieła przyciągnie niewątpliwie miliony czytelników (serio, szczerze ci tego życzę)
A ja szczerze dziękuję za troskę, ale od przyciągania jest chyba reklama produktu.


Wracając do tematu. Przepraszam, że nazwałem Twoje przerywniki reklamą. A czym są? Oczywiście po za integralną częścią komiksu.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Luty 2019, 22:48:03 wysłana przez Mark Riddle »

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #34 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 22:55:53 »
"przerywniki", "reklama", takie określenie jak "dodatki" to ci zapewne przez gardło nie przejdzie?

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #35 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 23:06:34 »
"przerywniki", "reklama", takie określenie jak "dodatki" to ci zapewne przez gardło nie przejdzie?
Przestań się dąsać bo nie pisałem tego złośliwie. Fantastycznie, dodatki! A w jakiej formie jeśli można?

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #36 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 23:11:25 »
DRUKOWANEJ   ::)

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #37 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 23:12:54 »
DRUKOWANEJ   ::)
A myślałem, że tańczonej. Wielka szkoda.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #38 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 23:15:44 »
A myślałem, że tańczonej. Wielka szkoda.
Z tańców to tylko te o architekturze, ale to nie w tym komiksie  8)

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #39 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 23:35:23 »
Z tańców to tylko te o architekturze, ale to nie w tym komiksie  8)
Tak, tak, tańczący z dzbanem.

A w temacie dodatków. Dowiem się co to za dodatki tam są? Jeśli nie wiesz to może skieruj mnie to osoby kompetentnej bo naprawdę jestem ciekaw.

Online roble

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #40 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 23:46:29 »
Tak, tak, tańczący z dzbanem.

A w temacie dodatków. Dowiem się co to za dodatki tam są? Jeśli nie wiesz to może skieruj mnie to osoby kompetentnej bo naprawdę jestem ciekaw.

Mark, sprzedaj parę butelek i kup sobie ten komiks..
Naprawdę warto.

Offline Szekak

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #41 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 23:51:44 »
Ale gownoburza o nic, to forum jest juz pelnoprawnym nastepca umierajacego forum gildii  8)


Turucorp, tak jak zazwyczaj mnie irytujesz, tak tutaj masz racje. Wszystko co mowisz ma pelny sens, ja jestem za zachowaniem dodatkow i robcie dalej swoje. Zamowilem dopiero tydzien temu wasz komiks i wrazenia bardzo dobre. Biore wszystkie edycje komiksu jakie sie pojawiaja, moze nawet kiedys blanka zapelnie. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #42 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 23:56:19 »
Mark, sprzedaj parę butelek i kup sobie ten komiks..
Naprawdę warto.


No nie wiem, myślisz, że doceni rozliczenie zużytej podczas akcji soli? Albo seans hipnotyczny? @Torpedo był wręcz oburzony, że mu to miejsce na komiks zajmuje, a @Mark ma problem nawet z "tańczeniem o architekturze", więc jestem pełen obaw z taką polecajką o_O'

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #43 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 00:35:13 »
Ja nikomu człowieczeństwa nie odmawiam ani nie odbieram. Uraziłem kogoś czymś? Zadaje proste i uczciwe pytania, po których niebywale długo muszę czekać na odpowiedź w temacie. Prosiłbym uprzejmie ze mnie zejść.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #44 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 01:17:24 »
Przecież dostajesz proste i uczciwe odpowiedzi, dokładnie takie jak pytania, które zadajesz, więc chyba wszystko jest jasne i klarowne?