Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 171222 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline carnivale

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #150 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 17:09:13 »
W każdym zeszycie to jakaś osobna historia czy trzeba to czytać po kolei ?

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #151 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 17:11:18 »
Ja uważam, że lepiej czytać całość, ale czytelnicy mogą mieć inne zdanie, bo podobno można "na wyrywki" ;)

Offline KubciO

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #152 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 21:34:13 »
To było szybkie. Ledwo co wziąłem komiks do reki, a tu już koniec. Tak dobrze mi sie czytało, że zdziwiłem się, kiedy przewróciłem kartkę, a tu dodatki. ;D Czekam na 4. zeszyt i to bardzo. ;)

Offline LordDisneyland

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #153 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 22:22:10 »
To było szybkie. Ledwo co wziąłem komiks do reki, a tu już koniec. Tak dobrze mi sie czytało, że zdziwiłem się, kiedy przewróciłem kartkę, a tu dodatki. ;D

No niestety , to znana już w środowisku wada tej serii :D
,, - Eeeeech.''

Offline Torpedo

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #154 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 23:07:42 »
To nie jest wada, tylko głęboki zamysł artystyczny.

Offline LordDisneyland

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #155 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 23:20:34 »
A to już zależy od ocząt patrzącego ;)
,, - Eeeeech.''

Offline starcek

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #156 dnia: So, 25 Maj 2019, 18:04:53 »
Panowie z Wydziału 7 mieli fajny pomysł na chętnych na wrysy na KW - specjalny stempel na każdym egzemplarzu. Ja już się spóźniłem na te atrakcje, więc tylko mogę zazdrościć.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Szekak

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #157 dnia: So, 25 Maj 2019, 19:43:25 »
Ja się załapałem, mam wrysy w obu wersjach okładek. Jutro też pewnie będą z tym stemplem więc nic straconego. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline starcek

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #158 dnia: So, 25 Maj 2019, 20:05:59 »
Jutro to dla mnie futro - nie ma jak tam dotrzeć.   >:(  I nie ma Prosiaka, a i Klimka chyba też. Trudno, żyję dalej. Może przy następnym zeszycie stanę dwa razy w kolejce? ;-)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #159 dnia: Pn, 27 Maj 2019, 14:06:26 »
Dzięki wszystkim zainteresowanym za wizytę na KW, rysownicy byli pod koniec mega zmęczeni, ale też mega zadowoleni ;)
Pieczątki są stałym elementem (jeżeli jestem ja albo Kontny), tyle, że z czasem mogą się zmieniać (co sezon inne?).
Dużo rzeczy zasygnalizowaliśmy na spotkaniu w niedzielę, ale, ponieważ tłumów nie było, to wtajemniczeni są nieliczni 8)
A sceptyków zapraszam do odsłuchania pewnego nawiedzonego podcastu (zaskoczyli nas kompletnie):
http://nekropolitan.blogspot.com/2019/05/nawiedzony-podcast-239-wydzia-7.html

Offline Szekak

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #160 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 10:10:58 »
Jestem po lekturze trzeciego zeszytu i jest dobrze. Mamy historie bardziej rozbudowana ktora swoje zwienczenie znajdzie pewnie w kolejnym, czwartym zeszycie, moim zdaniem bardzo fajnie, ze dostajemy dluzsza historie, bo w poprzednich dwoch zeszytach mialem wrazenie, ze akcja pedzie troche za szybko, tutaj jest w punkt. Zobaczymy co sie bedzie dzialo w czwartym zeszycie, ale ze spotkania z autorami wiem, ze bedzie grubo. Swietna seria.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Logan

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #161 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 14:57:55 »
Jestem po lekturze trzeciego zeszytu i jest dobrze. Mamy historie bardziej rozbudowana ktora swoje zwienczenie znajdzie pewnie w kolejnym, czwartym zeszycie, moim zdaniem bardzo fajnie, ze dostajemy dluzsza historie, bo w poprzednich dwoch zeszytach mialem wrazenie, ze akcja pedzie troche za szybko, tutaj jest w punkt. Zobaczymy co sie bedzie dzialo w czwartym zeszycie, ale ze spotkania z autorami wiem, ze bedzie grubo. Swietna seria.

Co tam jeszcze ciekawego mówili podczas spotkania?

Offline Szekak

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #162 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 15:01:14 »
Hmm, że pierwszy sezon będzie miał 5 zeszytów, że już planują dokładnie drugi sezon, że prawdopodobnie będzie slipcase na zeszyty, że ciągle rośnie baza czytelników komiksu i że dogadują z HBO Polska powstanie serialu którego premiera jest przewidziana na 2021 rok. No dobra, z tym ostatnim żartowałem.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Torpedo

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #163 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 22:49:35 »
W tym tempie wydawniczym to dobrze będzie jak do 2021 doczekamy się pięciu części komiksu, a co dopiero serialu...  ;)

Zapoznałem się z "Żywą wodą" i komiks podobał mi się, podobnie jak poprzednie części zresztą. Czekam na dalszy ciąg.

Swoją drogą gratuluję autorom wyczucia czasu i miejsca, jeśli idzie idzie o komentowanie aktualnych wydarzeń. Nawiązuję tu do stwierdzeń  "w ukrywaniu jesteście dobrzy" (o kurii, wiadomo w świetle jakiej afery), a i "profanacja" wizerunku Matki B. szkieletorem czy maską pgaz aż dziw, że się nie skończyła interwencją policji/prokuratury (jak to było w przypadku niewinnej tęczowej aureoli).  :D


Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #164 dnia: Wt, 04 Czerwiec 2019, 23:13:27 »
Wszystko wskazuje na to, że w 2021 będziemy na etapie trzeciego sezonu, więc, patrząc na pewne układy personalne między polskim komiksowem a HBO, czemu nie ;)
A w kwestii okładek, patrząc na to co się wyprawiało na FB przez chwilę (widziałem nawet w kilku miejscach wersję Prosiaka z tęczową aureolą), też jestem zdziwiony, że żaden wyznawcą voodoo nie wytoczył nam sprawy, może dlatego, że Haiti jest daleko i raczej nie zaglądają na polskojęzyczną wersję fejsika? :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 04 Czerwiec 2019, 23:44:21 wysłana przez turucorp »