Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 173234 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Klint

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #795 dnia: Pt, 16 Lipiec 2021, 13:39:30 »
@turucorp na kiedy planowany jest nowy zeszyt ?

Offline muaddib

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #796 dnia: Pt, 16 Lipiec 2021, 14:27:33 »
Cytuj
Zeszyt IMPORT EKSPORT – zgodnie z planem – zamierzamy wydać po zakończeniu prac nad drugim sezonem, a więc (jeśli niebo nie spadnie nam na głowy) w drugiej połowie roku 2021.

@turucorp To przy okazji podepnę się z pytaniem, bo przypomniało mi się o Import/Eksport. 3 zeszyty + 1 specjalny w tym roku są jeszcze realne? Wiem, że 9tka jest już od dawna gotowa, ale czy opóźnienia 8ki nie przesuną zakończenia sezonu na przyszły rok?

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #797 dnia: Pt, 16 Lipiec 2021, 15:54:54 »
Jak zapewne wiecie, jesteśmy uzależnieni od cyklu wydawniczego „Żbika”, z tym który za chwilę wyjdzie nie zdążymy z zeszytem nr 8  (Krzysiek Budziejewski wciąż rysuje), a zatem publikacja w tym samym czasie co kolejny.
Ongrys chce przyśpieszyć tempo wydawania Żbików, więc możliwe, że Wydział też skróci odstępy (co 2 miesiące?) między zeszytami (nr 9 jest praktycznie gotowy, nr 10 wciąż powstaje).
Zeszyty specjalne (bo będą dwa) można wydać w odrębnym cyklu, czyli „import/Eksport” mógłby być wydany równocześnie z zeszytem 10 regularnej serii (ale ze względów fabularnych nie wcześniej).
Przy bardzo pomyślnych wiatrach oznacza to końcówkę tego roku lub początek przyszłego.
Pracujemy z Tomkiem nad zeszytem nr 11 (kosmetyka, za chwilę scenariusz poleci do rysownika), wszystkie rzeczy związane z drugim sezonem i oboma wydaniami specjalnymi są w rękach rysowników. To jest spory tłum ludzi, nad którym staramy się zapanować…


Offline Toranga

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #798 dnia: Pt, 16 Lipiec 2021, 20:55:13 »
Trzyma kciuki, bo już sporo czasu minęło odkąd czytałem "Pościg" :)

Offline xetras

  • Wiadomości: 207
  • Polubień: 108
  • Apriori z zasady jak hiperboliczny z niczego świat
    • Zobacz profil
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #799 dnia: So, 17 Lipiec 2021, 08:52:31 »
Czas też ulega parapsychicznemu pokrzywieniu w tej serii.
Mnie cieszy to, że seria pojawia się i zaraz znika.

W archiwum X sprawdzi się również Młodzieżowa Służba Ruchu - ich bystremu spojrzeniu nic nie umknie.
Przy okazji - gdzie są ormowcy ?
« Ostatnia zmiana: So, 17 Lipiec 2021, 10:26:40 wysłana przez xetras »
"Dziaberlak zgłowion? Strupion? Padł?
Pójdź w me ramiona, boś ty chwat!
O, świętny dzień! Hurra! Hip hip!
Tralala bum cyk cyk!" (Jolanta Kozak, tł. "Jabberwocky")
Źródło:https://home.agh.edu.pl/~szymon/jabberwocky.shtml

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #800 dnia: So, 17 Lipiec 2021, 13:42:57 »
Przy okazji - gdzie są ormowcy ?

Wszędzie  :D

Offline Lyricstof

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #801 dnia: Pn, 08 Listopad 2021, 11:37:20 »
Coś się ruszyło i taka informacja z FB Wydział 7.

Cytuj
Uwaga, uwaga! Już dzisiaj – w poniedziałek 8 listopada po popołudniu - w przestrzeni wystawienniczej warszawskiej księgarni  Yatta.pl : Centrum Popkultury (ul. Hoża 19), pojawią się tajne materiały związane z Wydziałem VII!
Walczymy, aby w ramach wystawy odbyła się premiera nadchodzącego ósmego zeszytu W7, niestety realia, które przedstawiamy w komiksie, przeniknęły do naszej rzeczywistości i wciąż czekamy na sygnał z drukarni, że deficytowy towar jakim ostatnio stał się papier, jest już dostępny. O terminie premiery powiadomimy, jak tylko sami go poznamy.



A to jak myślę okładka kolejnego zeszytu.
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline OokamiG

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #802 dnia: Pn, 08 Listopad 2021, 12:53:59 »
A kickstarter już chyba w przyszłym roku.

Offline Lyricstof

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #803 dnia: Pn, 08 Listopad 2021, 14:51:25 »
Na pewno w przyszłym. Miało być po zakończeniu sezonu. Jeżeli mówimy o "Import Eksport". Ale też ciekawe kiedy angielska wersja, też z Kickstartera. Też chyba opóźniona.

A w międzyczasie na takie statystyki mnie wzięło. I ciekawe czy są gdzieś oficjalne daty premier W7. W sklepach jednak różnice duże. Niekiedy zadziwiające.  ???



Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Chmurny

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #804 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 13:22:30 »
A to jak myślę okładka kolejnego zeszytu.
Dobra, ciekawa okładka, podobnie jak i czerwona Larinae.
Jeszcze z jedna taka to nawet i turucorp się gapnie  ;) , że chociaż w wersjach podstawowych można było postawić na tej klasy pomysły, skoro nie poszli w spójny projekt dla serii.

Offline Pinto

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #805 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 14:37:03 »
A ja jestem całkowicie przeciwny takim okładkom w podstawowych wersjach - ani to dobre, ani ciekawe. Dla miłośników czegoś takiego niech robią limitki/warianty.
« Ostatnia zmiana: Śr, 10 Listopad 2021, 14:40:52 wysłana przez Pinto »

Offline Chmurny

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #806 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 15:26:40 »
A ja jestem całkowicie przeciwny takim okładkom w podstawowych wersjach - ani to dobre, ani ciekawe. Dla miłośników czegoś takiego niech robią limitki/warianty.
A to niech będzie, że dla wersji zwanej "B" czy tam "limitowaną", przy reszcie pozostanę, a nawet mogę dodać, że w tych wzmiankowanych dwóch, to i w literki ktoś potrafi.
I chyba mi się nie przywidziało, że któryś z forumowych miłośników czegoś takiego ma to nawet na ścianie, się pochwalił, antyesteta jeden.

Offline Szekak

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #807 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 19:38:11 »
Przyznaje sie do winy i prosze o wyrozumialosc.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Chmurny

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #808 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 20:14:36 »
Przyznaje sie do winy i prosze o wyrozumialosc.
Ode mnie uznanie, że właśnie to zdobyłeś.

I czujecie, jak świerzbią turucorpa kły i pazury, żeby postukać w klawiaturkę? A procenty nie dają  ;)

Offline Szekak

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #809 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 22:54:00 »
Turu lubi to. 😅😅
Piękno jest w oczach patrzącego.