Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 69410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bibliotekarz

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #735 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 16:41:59 »
Ok, ale ten kolejny zeszyt to kiedy? Niedawno kupiłem całość i ten ostatni zeszyt to mnie trochę zaintrygował i czekam teraz co dalej.

Offline turucorp

« Odpowiedź #736 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 17:03:32 »
Ok, ale ten kolejny zeszyt to kiedy? Niedawno kupiłem całość i ten ostatni zeszyt to mnie trochę zaintrygował i czekam teraz co dalej.

Jest w drukarni.

Offline Toranga

« Odpowiedź #737 dnia: Pt, 19 Luty 2021, 21:05:25 »
A tak serio to po co dobra seria, jaką jest W7 miała by robić crossa z taką kupą jak BO...

Offline turucorp

« Odpowiedź #738 dnia: Pt, 19 Luty 2021, 21:28:46 »
Może jednak spróbujmy nie wartościować komiksów w tak ekstremalny sposób?  :(

Offline Toranga

« Odpowiedź #739 dnia: Pt, 19 Luty 2021, 21:38:03 »
Spróbujmy.
Po co robić crossa W7 z serią, która nie ma do niego startu ani pod względem graficznym, ani scenariuszowym.
PS Nie pomyślałbym że określenie "kupa" będzie przeszkadzało komuś, kto pisał na tym forum o "ciamkaniu biskupom".

Offline turucorp

« Odpowiedź #740 dnia: Pt, 19 Luty 2021, 21:50:19 »
Spróbujmy.
Po co robić crossa W7 z serią, która nie ma do niego startu ani pod względem graficznym, ani scenariuszowym.
PS Nie pomyślałbym że określenie "kupa" będzie przeszkadzało komuś, kto pisał na tym forum o "ciamkaniu biskupom".

„ciamkanie biskupom” jest obiektywnym stwierdzeniem powszechnie znanego (i przez wielu akceptowanego) faktu, a nie subiektywną oceną cudzej twórczości :(
Nie przeszkadza mi język, tylko cel w jakim zostało użyte dane określenie.

Offline BillyButcher

« Odpowiedź #741 dnia: Śr, 24 Luty 2021, 13:04:32 »
Ludzie nie przesadzajmy , rozumiem ,że lubicie Wydział 7 (cieszę się waszym szczęściem) ale nazywanie innego dzieła "kupą" tylko dlatego ,że podsłyszałem na tym forum pewną plotkę i z czystej ludzkiej ciekawości chciałem się dowiedzieć czy jest ona prawdopodobna , jest co najmniej fanboyskie.