Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 171467 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline muaddib

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #675 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 09:10:33 »
Hm... wspominałem, że muszę nad tym pomyśleć, a nie, że zrobimy.
No właśnie wydawało mi się, że to było rzucone na zasadzie rozważenia pomysłu, dlatego dodałem "planujecie", ale teraz dotarło do mnie, że w kontekście kampanii KS to słowo może być rozumiane jako coś co na pewno się wydarzy. A co myślisz o takich "budżetowych" pudełkach w jakich Nova wysyłała w tym roku darmoziny?

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #676 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 09:19:51 »
A co myślisz o takich "budżetowych" pudełkach w jakich Nova wysyłała w tym roku darmoziny?
Jak je dostałem, to byłem zachwycony. Ale wewnątrz są one zrobione „na zakładkę” co nie do końca odpowiada mojej koncepcji (łatwo uszkodzić komiks podczas wkładania, sam „slip” zajmuje dużo miejsca na półce), to jest jakaś opcja, ale spróbuję najpierw dowiedzieć się czegoś o trochę bardziej eleganckim rozwiązaniu ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #677 dnia: Wt, 01 Grudzień 2020, 06:32:04 »
to wtedy już obowiązkowo powinien być na tym slipcasie Rosiński ;)

Nie stać nas na to!

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #678 dnia: Śr, 02 Grudzień 2020, 14:28:38 »
W poniedziałek jestem w introligatorni (wcześniej nie mogą, bo są zawaleni robotą) i wtedy będę miał wycenę na slipcase (to firma, która robiła m.in. "Legion" dla OMG!)
Na chwilę obecną jedynie się tutaj upewniam, slipcase na 6 zeszytów (sezon+specjal), stylizowany na teczkę z dokumentami (zastanawiam się nad grafiką), grzbiet z płótna, boki z bardzo wytrzymałego papieru?

Offline horror

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #679 dnia: Cz, 03 Grudzień 2020, 08:46:43 »
W poniedziałek jestem w introligatorni (wcześniej nie mogą, bo są zawaleni robotą) i wtedy będę miał wycenę na slipcase (to firma, która robiła m.in. "Legion" dla OMG!)
Na chwilę obecną jedynie się tutaj upewniam, slipcase na 6 zeszytów (sezon+specjal), stylizowany na teczkę z dokumentami (zastanawiam się nad grafiką), grzbiet z płótna, boki z bardzo wytrzymałego papieru?

mam ten slipcase i jest całkiem solidny.

Offline Szekak

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #680 dnia: Cz, 03 Grudzień 2020, 10:37:53 »
W poniedziałek jestem w introligatorni (wcześniej nie mogą, bo są zawaleni robotą) i wtedy będę miał wycenę na slipcase (to firma, która robiła m.in. "Legion" dla OMG!)
Na chwilę obecną jedynie się tutaj upewniam, slipcase na 6 zeszytów (sezon+specjal), stylizowany na teczkę z dokumentami (zastanawiam się nad grafiką), grzbiet z płótna, boki z bardzo wytrzymałego papieru?
Bardzo mi się ten pomysł podoba, i podoba mi się jak dbacie o fanów. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline misiokles

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #681 dnia: Cz, 03 Grudzień 2020, 10:46:13 »
Mnie nie bo masz Dobranockę o zwiększonej objetości:) ok 10 zdublowanych kartek, przez co zeszyt grubszy i się do slipcase nie zmieści :)

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #682 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 20:21:46 »
Mnie nie bo masz Dobranockę o zwiększonej objetości:) ok 10 zdublowanych kartek, przez co zeszyt grubszy i się do slipcase nie zmieści :)

Jest szansa, że się jednak zmieści.
Jestem po wizycie w introligatorni, z pomiarów wyszło, że zmieści się 6 lub 7 (na upartego ;) ) zeszytów.
Grafiki na tył, przód i grzbiet właśnie powędrowały do nadrukowania, w tym tygodniu będę miał egz. pokazowy.

Offline Szekak

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #683 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 20:55:08 »
Przydalyby sie dwa rodzaje, jeden na limitki. ^^
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #684 dnia: Wt, 08 Grudzień 2020, 21:10:49 »
Przydalyby sie dwa rodzaje, jeden na limitki. ^^

Wszystko zależy od tego ilu będzie chętnych, zamówieni minimalne to 50 szt. jednego wzoru. Cena jest dosyć wysoka (ale i tak dużo niższa niż przy zamówieniu indywidualnym), to produkt premium. 

Online Leyek

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #685 dnia: Śr, 16 Grudzień 2020, 10:25:02 »
Cytuj
Komplet materiałów do W7 #7 czeka już na dysku wydawcy, a my czekamy na dobre wieści z drukarni. Wszystko wskazuje, że komiks trafi do dystrybucji w styczniu, a więc będzie – miejmy nadzieję – dobrym otwarciem nowego LEPSZEGO roku!

Z tej okazji prezentujemy okładki. Za podstawową odpowiada autor rysunków w tym numerze – Grzegorz Kaczmarczyk. Za limitowaną – Kamil Karpiński.




Offline stachel

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #686 dnia: Śr, 16 Grudzień 2020, 10:38:30 »
Wszystko zależy od tego ilu będzie chętnych, zamówieni minimalne to 50 szt. jednego wzoru. Cena jest dosyć wysoka (ale i tak dużo niższa niż przy zamówieniu indywidualnym), to produkt premium.

Na slipcase będzie osobna zbiórka, czy jak to będzie wyglądać? W tej chyba już nie zdążycie tego dodać.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #687 dnia: Śr, 16 Grudzień 2020, 10:45:35 »
Na slipcase będzie osobna zbiórka, czy jak to będzie wyglądać? W tej chyba już nie zdążycie tego dodać.
Pokazowy egz. miał być najpóźniej w poniedziałek, jest środa, nie wiem jak to przeskoczyć :(

Offline qla

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #688 dnia: Śr, 16 Grudzień 2020, 10:48:36 »
Ja się wciąż zastanawiam co stoi pod hasłem wysoka cena?  50zł? 100zł?

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #689 dnia: Śr, 16 Grudzień 2020, 10:55:33 »
Ja się wciąż zastanawiam co stoi pod hasłem wysoka cena?  50zł? 100zł?

Jeszcze nie mam ostatecznej wyceny, ale prawdopodobnie 60-65pln
Acha, jednak dzisiaj po 16 będę miał egz. pokazowy, postaramy się go wrzucić od razu na KS.