Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 171118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline qla

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #660 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 14:53:20 »
Ja też zapoznałem się z komiksem...kurcze, no własnie, jakby było jeszcze drugie tyle to by było idealnie;)

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #661 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 16:31:58 »
Ja też zapoznałem się z komiksem...kurcze, no własnie, jakby było jeszcze drugie tyle to by było idealnie;)

Na pocieszenie mogę jedynie przekazać, że kolejny zeszyt, czyli „Pościg na E81” jest bardzo bliski publikacji jeszcze w tym roku (wszystko zależy od drukarni)

Offline KubciO

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #662 dnia: Cz, 19 Listopad 2020, 16:40:50 »
Na pocieszenie mogę jedynie przekazać, że kolejny zeszyt, czyli „Pościg na E81” jest bardzo bliski publikacji jeszcze w tym roku (wszystko zależy od drukarni)
Drukarnio, proszę, postaraj się. :D

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #663 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 11:20:14 »
Właśnie ujawniliśmy najwyższy próg zbiórki na "Import Eksport".
Teraz w rękach (i portfelach) zainteresowanych decyzja, czy Zbigniew Kasprzak będzie autorem limitowanej wersji okładki tego zeszytu.

Offline Arne

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #664 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 14:26:02 »
Ja dostałem maila z Kickstartera, ze autorem tej okładki ma być GRZEGORZ Kasprzak i przez chwile zachodzilem w glowe, kto to taki i dlaczego ja go nie znam :)

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #665 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 15:19:41 »
Ja dostałem maila z Kickstartera, ze autorem tej okładki ma być GRZEGORZ Kasprzak i przez chwile zachodzilem w glowe, kto to taki i dlaczego ja go nie znam :)

Nie będę usprawiedliwiał mojego wspólnika w zbrodni ;)
Z emocji się przejęzyczył, to podobno dobra wróżba.

Offline Ty_draniu

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #666 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 15:33:03 »
To było planowane czy zrodziło się pod wpływem cyber-emefki? Z tego co pamiętam na czacie padło pytanie do Zbigniewa Kasprzaka czy narysowałby zeszyt do Wydziału 7.

Offline stachel

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #667 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 15:57:00 »
@turucorp Jak będzie wyglądał wybór artysty do ilustracji/blanka? Będzie dostawało się losową ilustrację, czy wybór będzie po stronie wspierającego?

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #668 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 16:24:06 »
@turucorp Jak będzie wyglądał wybór artysty do ilustracji/blanka? Będzie dostawało się losową ilustrację, czy wybór będzie po stronie wspierającego?
Teoretycznie kontaktujemy się z wybranym autorem. Ale z góry zaznaczam, że może być problem np. z Adlerem.

Offline michał81

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #669 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 07:52:50 »
@turucorp mam pytanie, jak to jest z dostępnością Letników? Po tygodniu wywiało ich z gildii i teraz czas oczekiwania jest 1 tydzień? Jakiś mniejszy nakład był, czy po prostu ten numer cieszył się większą popularnością?

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #670 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 08:18:06 »
Jakiś mniejszy nakład był, czy po prostu ten numer cieszył się większą popularnością?
Księgarnie specjalistyczne w Warszawie są zaopatrywane z jednego magazynu. Gildia, dzięki systemowi wcześniejszych rezerwacji i temu, że wydajemy serię, jest zorientowana ile towaru przygotować na premierę.
Wygląda na to, że ilość kupujących ich trochę zaskoczyła i to co mieli u siebie po prostu zeszło. W magazynie jest spory zapas, inne księgarnie uzupełniają sobie na bieżąco.
Możliwe, że to kwestia zasypania się realizacją zamówień w ramach MFKiG. 
« Ostatnia zmiana: Pn, 23 Listopad 2020, 08:23:39 wysłana przez turucorp »

Offline muaddib

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #671 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 08:31:17 »
Możliwe, że to kwestia zasypania się realizacją zamówień w ramach MFKiG. 
Do tego promocje 45% na Muchę i Hanami :) Ja jeszcze czekam na paczkę, ale w piątek dostałem maila, że były problemy z inną pozycją. Czekam na Letników jak na pierwszą gwiazdkę :D

Offline muaddib

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #672 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 07:20:43 »
Wydział7 na KS osiągnął kolejny poziom (pocztówki) a do mnie tymczasem dotarł w końcu szósty zeszyt zakupiony podczas MFKIG. Przy okazji zrobiłem sobie pandemiczny slipcase i zastanawiam się czy robić drugi. @turucorp wspominałeś kiedyś, że planujecie dodać profesjonalne etui do add-onów na KS. Możesz powiedzieć już coś więcej?

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #673 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 08:51:41 »
@turucorp wspominałeś kiedyś, że planujecie dodać profesjonalne etui do add-onów na KS. Możesz powiedzieć już coś więcej?

Hm... wspominałem, że muszę nad tym pomyśleć, a nie, że zrobimy.
Mieszkam niedaleko firmy, która robiła „slipy” dla OMG!, jeśli w tym tygodniu zdołam wyjść na krótki spacer to dowiem się jak to wygląda w praktyce i dam znać.

Offline michał81

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #674 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 08:56:51 »
to wtedy już obowiązkowo powinien być na tym slipcasie Rosiński ;)