Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 171270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #600 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 11:16:20 »
No właśnie mnie zdziwiło że nigdzie nie ma kosztów przesyłki uwzględnionych. Daj znać jak się z tym uporacie, to wesprę.

Oczywiście, dziękuję za czujność i jeszcze raz przepraszam.

Online michał81

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #601 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 12:32:24 »
widzę, że cały czas problem z kosztami przesyłki nie został rozwiązany o czym już raz wspominałem tutaj https://forum.komikspec.pl/komiksy-polskie/wydzial-7/msg98282/#msg98282

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #602 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 13:53:14 »
widzę, że cały czas problem z kosztami przesyłki nie został rozwiązany o czym już raz wspominałem tutaj https://forum.komikspec.pl/komiksy-polskie/wydzial-7/msg98282/#msg98282

Przepraszam, bo nie mam wglądu bezpośrednio w zbiórkę (na KS tylko jedna osoba jest uprawniona), czy potwierdzasz, że problem nadal istnieje we wszystkich progach, tak jak to wskazywałeś w linku?
Zgodnie z moją wiedzą problem pojawił się przy jednym progu i to pojawił się bodaj wczoraj, a Twoje uwagi zostały zgłoszone do KS natychmiast po sygnale i skorygowane.
Bardzo proszę o sygnalizowanie rzeczywistych kłopotów, o ile mają miejsce.

Online michał81

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #603 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 16:13:59 »
@turucorp nie wiem jak to teraz ma sprawdzić, podejrzewam, że zostanie to zweryfikowane kiedy ściągnie mi kwotę z konta ;)

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #604 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 17:00:08 »
@turucorp nie wiem jak to teraz ma sprawdzić, podejrzewam, że zostanie to zweryfikowane kiedy ściągnie mi kwotę z konta ;)

Nie powinno ci ściągnąć nic dodatkowo. Mamy trochę problemów ze strony KS, ale staramy się je wyprostować. Nie wszystko możemy zrobić z naszego poziomu, ale przynajmniej próbujemy.
Do końca pozostało trochę czasu, kasa i tak nie będzie wcześniej ściągana, jeśli coś pójdzie nie tak jak powinno, zarówno ja jak i Tomek jesteśmy do dyspozycji i staramy się być cały czas maksymalnie transparentni w swoich działaniach.
Acha, ten problematyczny próg 90pln powinien dzisiaj już działać prawidłowo.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #605 dnia: So, 14 Listopad 2020, 10:21:39 »
Post pod postem, ale trudno.
Dostępny jest już fizycznie zeszyt „Letnicy” :)
W ramach cyberMFKiG dzisiaj dwa spotkania z W7:
15:30 czat na żywo z Tomkiem Kontnym (ja gdzieś tem w tle będę na chwilę)
17:05 spotkanie w ramach premiery „Letników”, Krzysztof „Prosiak” Owedyk, Tomasz Kontny i ja, prowadzenie Marcin Łuczak.

Offline muaddib

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #606 dnia: Pn, 16 Listopad 2020, 15:49:02 »
Na liczniku kickstartera już 12 164zł, więc doszło kolejnych 8 stron - następne za około 1000zł. Fajnie :)

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #607 dnia: Pn, 16 Listopad 2020, 18:51:23 »
Wydział po raz kolejny w top sprzedażowym Gildii ;)
A w kwestii kickstartera, jeszcze nie wszystko ujawniliśmy, jest szansa na conajmniej jedną niespodziankę w ramach progów zbiórki  8)

Offline stachel

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #608 dnia: Pn, 16 Listopad 2020, 20:58:34 »
Mam nadzieję, że tą niespodzianką będą slipcase'y, bo już sumka odłożona na wsparcie :P

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #609 dnia: Pn, 16 Listopad 2020, 21:14:10 »
Mam nadzieję, że tą niespodzianką będą slipcase'y, bo już sumka odłożona na wsparcie :P

Niestety nie slipcase, chociaż to jest jakaś koncepcja, żeby dać slipa w add-one, hm...

Kapral

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #610 dnia: Wt, 17 Listopad 2020, 08:12:49 »
Turu, po Twojej wczorajszej serii zdumiewających politycznych deklaracji, mam co do Twojej postawy coraz większy dysonans.

Przyznam Ci się, że po pierwszym zeszuycie Twojego "Wydziału 7" straciłem ochotę na lekturę dalszych części. Kupuję je, bo jestem komplecistą, ale nie czytam. Wkurzyło mnie w tym komiksie (wkurzyło to mało powiedziane) typowo prawicowe relatywizowanie roli faszystów i komunistów w II wojnie światowej. Ba, Ty w swojej historyjce idziesz nawet o kilka kroków dalej. Ty nawet nie zrównujesz hitlerowskich Nemiec i stalinowskiego ZSRR, przyklejając obu uczestnikom wojny wspólnej etykietki totalitaryzmu (co z wielką lubością czyni prawica), tylko jeszcze bardziej przeginasz pałę na zasadzie "biedni Niemcy, źli Ruscy". Ten zeszyt tak cudownie wpisuje się w linię prawicowej propagandy, że zastanawiam się, dlaczego na okładce nie ma informacji o dofinansowaniu z IPN.

Dziwię się, że Twoje deklarowane "lewackie" poglądy nie kłócą się z "prawacką" działalnością autorsko-wydawniczą. A jeśli nie dostrzegasz takich cienkości, to za przeproszeniem doopa z Ciebie, a nie lewak.

Offline R~Q

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #611 dnia: Wt, 17 Listopad 2020, 09:08:39 »
Przecież Wydział 7 jest fajny właśnie dlatego, że nie jest bezmyślnym szkalowaniem służb PRL-u jak 95% polskich dzieł.

Lewak here i w Wydziale 7 nic mnie nie razi.


Kapral

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #612 dnia: Wt, 17 Listopad 2020, 09:28:40 »
Co jak co, ale akurat służby PRL-u zasługują, żeby je potraktować z buta.

Offline Martin Eden

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #613 dnia: Wt, 17 Listopad 2020, 09:55:30 »
A ja akurat tę konkretną dyskusję nad Wydziałem 7 chętnie bym poobserwował. Do tej pory nie dołączyłem do grona czytelników tej serii, więc mogłoby to być dla mnie ciekawe - w jakim świetle autorzy serii postrzegają wydarzenia historyczne.
Oczywiście o ile rozmowa nie przerodzi się w przepychankę na zasadzie "A ty po której stronie stałeś podczas bitwy o Empik?" :)

Offline misiokles

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #614 dnia: Wt, 17 Listopad 2020, 10:11:01 »
w jakim świetle autorzy serii postrzegają wydarzenia historyczne.
W świetle popkulturowym. Z graficzną dbałością o realia i tamtej epoki. Ale to komiks głównie o zjawiskach ponadnaturalnych umiejscowionych w krajobrazach tamtej epoki - elementy socjologiczne są fragmentaryczne, gdyż w tej serii nie chodzi o pokazanie że podczas komuny największymi bestiami byli komuniści. Tak jak w Hellboyu nie pokazywano wydarzeń historycznych Ameryki.