Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 173907 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Torpedo

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #585 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 13:33:56 »
No sorry bardzo, miałem się już nie odzywać, ale muszę stwierdzić, że Turu jest mi obojętny emocjonalnie!  :)

Co do sedna sprawy... Wykazanie na przykład, że tłum poszukiwaczy promocji w supermarketach jest nabijany w butelkę, nie podważa sensu tych promocji! Zawsze znajdzie się wystarczająca ilość naiwnych. Tu mamy podobnie. Zamiast doszukiwać jakichś osobistych animozji, sugeruję użycie szarych komórek. Może mniej wtedy marketingowcy dadzą radę NAMI manipulować.

Offline misiokles

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #586 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 13:37:51 »
Wyłącz kickstartera, włącz myślenie! 😎

Kapral

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #587 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 13:47:10 »
dwóch użytkowników podważa cały sens istnienia portali crowdfundingowych

Ty na serio myślisz, że podważamy ideę crowdfudingu? I co na to lekarze?

Offline parsom

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #588 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 20:23:05 »
"sens istnienia portali crowdfundingowych"

No ja w sumie podważam, podobnie jak podważam sens self-publishingu, czy jak to się nazywa. Chociaż nie tyle sens, co skalę w jaką to poszło. Prowadzi to do publikowania rzeczy które do publikacji się nie nadają.

Offline parsom

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #589 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 20:25:28 »
Jak to leciało w Mistrzu i Małgorzacie? Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro? :)

To z Fausta, panie, z Fausta.

Offline Arne

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #590 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 20:39:58 »
W powyższą dyskusję nie mam zamiaru się angażować, ale projekt właśnie przed chwilą wsparłem, tak jak od początku zamierzałem :)

Kapral

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #591 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 21:02:36 »
No ja w sumie podważam, podobnie jak podważam sens self-publishingu, czy jak to się nazywa. Chociaż nie tyle sens, co skalę w jaką to poszło. Prowadzi to do publikowania rzeczy które do publikacji się nie nadają.

Crowdfunding ma taką przewagę nad self-publishingiem, że jak nie ma klientów, to przynajmniej papier się marnuje

Offline bibliotekarz

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #592 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 22:05:34 »
No ja w sumie podważam, podobnie jak podważam sens self-publishingu, czy jak to się nazywa. Chociaż nie tyle sens, co skalę w jaką to poszło. Prowadzi to do publikowania rzeczy które do publikacji się nie nadają.
Duże poważne wydawnictwa już od dawna publikują rzeczy, które się do publikacji nie nadają.
Batman returns
his books to the library

Offline parsom

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #593 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 23:01:40 »
A to już inna sprawa, ale na dobrą sprawę tak było zawsze - publikowali to, co się sprzedawało.

Online OokamiG

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #594 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 01:18:33 »
Chcę wesprzeć zbiórkę i czy muszę dodawać przesyłkę przy której pisze: "Konieczny do uiszczenia koszt przesyłki pocztowej, jeśli chcesz otrzymać dodatkowe gadżety (Add-ons), a wcześniej zakupiłeś/zakupiłaś komiks w wersji cyfrowej", jeśli chcę wybrać próg za 90 zł?

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #595 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 08:48:11 »
Zwróć uwagę na to: "a wcześniej zakupiłeś/zakupiłaś komiks w wersji cyfrowej";)

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #596 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 08:49:14 »
Chcę wesprzeć zbiórkę i czy muszę dodawać przesyłkę przy której pisze: "Konieczny do uiszczenia koszt przesyłki pocztowej, jeśli chcesz otrzymać dodatkowe gadżety (Add-ons), a wcześniej zakupiłeś/zakupiłaś komiks w wersji cyfrowej", jeśli chcę wybrać próg za 90 zł?

Chodzi tylko i wyłącznie o to, że przy zamówieniu komiksu w formacie cyfrowym nie jest naliczana przesyłka.
Jeśli zamawiasz „add-ons” to po prostu musisz mieć jakoś uwzględniony ten koszt przesyłki, jeżeli naliczyło ci ten koszt kilkukrotnie to proszę o kontakt w komentarzach zbiórki (Tomek Kontny tam to ogarnia bezpośrednio).

Online OokamiG

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #597 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 10:09:30 »
Czyli w progu 90 zł jest już wliczona przesyłka i nic nie trzeba klikać?

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #598 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 10:47:39 »
Czyli w progu 90 zł jest już wliczona przesyłka i nic nie trzeba klikać?

Właśnie dostałem info, że coś się dziwnego stało z progiem za 90pln, nie wiemy skąd ten błąd (brak kosztów przesyłki), pracujemy nad tym. Przepraszam za kłopot.

Online OokamiG

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #599 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 11:04:32 »
No właśnie mnie zdziwiło że nigdzie nie ma kosztów przesyłki uwzględnionych. Daj znać jak się z tym uporacie, to wesprę.