Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 171288 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline muaddib

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #870 dnia: Nd, 15 Maj 2022, 20:35:11 »
Gdyby ktoś chciał spróbować sił w konkursie "Z jakiego komiksu jest ten kadr?" to pierwszy zawodnik, który zdobędzie 5 punktów otrzyma zestaw czterech zeszytów drugiego sezony Wydziału 7 :)
https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/z-jakiego-komiksu-jest-ten-kadr-edycja-11!/

Offline Lyricstof

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #871 dnia: Pn, 18 Lipiec 2022, 12:39:03 »
Pojawiły się nowe wieści z Kickstartera związane z W7 - IE.

Cytuj
Prace nad W7 Import Eksport wchodzą w finałową fazę.

No wreszcie.  ;)

Cytuj
W antologii znajdą się szorty, które narysowali Robert Adler, Jakub Babczyński, Unka Odya, Łukasz Pawlak i Michał Śledziński. Komiksy wyszły rewelacyjnie i mamy nadzieję, że Wy też uznacie, że warto było na nie poczekać.

Drugą część W7 IE będą stanowiły materiały zza kulis pracy nad serią.

Za okładki odpowiadają Zbigniew Kasprzak (okładka ufundowana na zbiórce) i Antoni Serkowski (okładka regularna). Jeszcze się nimi pochwalimy!

A więc już niedługo...  8)
« Ostatnia zmiana: Pn, 18 Lipiec 2022, 12:43:02 wysłana przez Lyricstof »
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #872 dnia: Pn, 18 Lipiec 2022, 13:20:08 »
A więc już niedługo...  8)

Czekamy jeszcze na Kasprzaka i niektóre komiksy są wciąż w obróbce, ale tak, robimy wszystko, żeby było jak najszybciej (tuż po „Wilkach”).

Online Pinto

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #873 dnia: Pn, 01 Sierpień 2022, 15:58:40 »
Rozumiem, że psychiatryk, że psychodelia... Ale nie kupuję tego, co zaprezentował Stefaniec w "Azylu" - ja widzę w tych rysunkach przede wszystkim niechlujność. Mam nadzieję, że już nie zobaczę zeszytów prezentujących taki poziom.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #874 dnia: Wt, 02 Sierpień 2022, 04:38:35 »
Mam nadzieję, że już nie zobaczę zeszytów prezentujących taki poziom.

Ja mam nadzieję, że uda nam się zrealizować jeszcze sporo zeszytów na równie wysokim poziomie  8)

Online Leyek

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #875 dnia: Pn, 05 Wrzesień 2022, 11:58:39 »
Cytuj
Kochani, szanowne! Wakacje za nami, a więc pora na update.

W7 Import Eksport znajduje się na ostatniej prostej. Mamy komplet prac gościnnych artystów i artystek, pracujemy nad materiałami zza kulis serii. Okładki (Zbigniew Kasprzak, Antoni Serkowski) są już od jakiegoś czasu gotowe i będziemy je za chwilę drukować. Wysyłkę albumów i gadżetów dla wspierających planujemy w listopadzie, o czym na pewno poinformujemy jeszcze w osobnym updejcie.

(Jeśli jeszcze nie wypełniliście kickstarterowych ankiet z danymi do wysyłki - koniecznie to zróbcie!)

Pracujemy również nad dwoma kolejnymi zeszytami z serii - W7 #10 i W7 wydanie specjalne #2. Premiera obu komiksów nastąpi w sezonie zimowym, miejmy nadzieję.

A na spotkaniu w trakcie łódzkiego Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier (25 września) będziecie okazja do spotkania się z nami i zadania pytań!

Offline Jaxx

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #876 dnia: Pn, 05 Wrzesień 2022, 12:01:15 »
Lubię serię W7, mam komplet i chyba się zbłaźnię pytając, ale trudno - ten Import/Export to jakiś zeszyt specjalny? Będzie dostępny w ogólnej sprzedaży?

Offline Lyricstof

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #877 dnia: Pn, 05 Wrzesień 2022, 12:17:00 »
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #878 dnia: Pn, 05 Wrzesień 2022, 12:50:51 »
Będzie dostępny w ogólnej sprzedaży?

Będzie, ale w mniejszym nakładzie niż zwykle i tylko z okładką Serkowskiego.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #879 dnia: Nd, 25 Wrzesień 2022, 20:48:23 »
W7 dostało to co dostało ;) więc jest okazja, żeby tradycyjnie podziękować wszystkim forumowiczom, z którymi udało się przybić tradycyjną piątkę, szczególnie, że temat forka przewijał się na kilku spotkaniach formalnych i nieformalnych. Przepraszamy za pośpiech na autografach, zrekompensujemy to przy następnej okazji. Specjalne wyróżnienie dla @Alexandrus888, serio doceniam  ;)  Mam nadzieję, że nikt się nie przeziębił w nocy i wszyscy bezpiecznie wrócili do domów.
Dobra, idę dłubać nad kolejnymi zeszytami, bo mnie sumienie teraz gryzie, że mamy takie opóźnienie.

Offline michał81

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #880 dnia: Śr, 28 Wrzesień 2022, 14:37:28 »
Przepraszamy za pośpiech na autografach, zrekompensujemy to przy następnej okazji.
No właśnie. Stoję sobie w kolejce w niedziele do Rucki, aby wziąć podpis i widzę jak uciekasz ze strefy autografów, a miałem jeszcze numerek do ciebie. Problem, bo do Rucki podchodziło się z drugiej strony strefy autografów i przedarcie się przez tłum z powrotem nie miało już sensu. Chyba znowu będę musiał wysłać ci komiksy do wrysów ;).

Gratuluje nagrody Najlepszego Polskiego Komiksu za Wydział 7.
« Ostatnia zmiana: Śr, 28 Wrzesień 2022, 15:29:54 wysłana przez michał81 »

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #881 dnia: Śr, 28 Wrzesień 2022, 15:24:35 »
No właśnie.

Ech… naprawdę mieliśmy już nóż na gardle w kwestii transportu, przepraszam. Nawet od Kasprzaka dostaliśmy tylko szybkie błogosławieństwo (jego okładka do IE jest już wydrukowana i czeka na środek). Następnym razem ściągniemy wszystkich rysowników i zajmiemy całą strefę na trzy godziny, ludzie będą się wkurzać bardziej niż przy kajkoszach ;)

Offline Szekak

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #882 dnia: Śr, 28 Wrzesień 2022, 17:10:02 »
Trzymam za slowo!
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #883 dnia: Śr, 28 Wrzesień 2022, 18:35:23 »
Trzymam za slowo!

Heh… ale by było… chociaż w sumie…

Offline daniel gizicki

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #884 dnia: Cz, 29 Wrzesień 2022, 09:07:18 »
przepraszam wszystkich chętnych na podpisy autorów Wydziału 7, którzy nie spotkali ich w strefie autografów na MFKiG - to ja byłem tym nożem na gardle, który trąbił klaksonem samochodu i kazał wracać na Śląsk