Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 171236 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #465 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 19:48:37 »
Ten Włoch na przykładowych planszach dostępnych w necie też wygląda ciekawe. Tak euro-klasycznie w pozytywnym znaczeniu.

Nie bardzo już mogę wrzucać tutaj plansze, ale każdy zeszyt będzie totalnie inny, chociaż każdy jest (moim zdaniem) świetnie zsynchronizowany na poziomie fabuła-grafika.
Marinetti będzie zamykał drugi sezon, i na chwile obecną zapowiada się rewelacyjnie (hiper szczegółowe rysunki, rzeczywiście w "klasycznie europejskim" stylu, ale dokładnie tego potrzebujemy w tym zeszycie ;)

Offline JonasCrow

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #466 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 20:50:01 »
Marinetti będzie zamykał drugi sezon, i na chwile obecną zapowiada się rewelacyjnie (hiper szczegółowe rysunki, rzeczywiście w "klasycznie europejskim" stylu, ale dokładnie tego potrzebujemy w tym zeszycie ;)

nie wiem, jak udało się Wam go namówić, ale wielkie WOW!

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #467 dnia: Pt, 29 Maj 2020, 20:59:06 »
nie wiem, jak udało się Wam go namówić, ale wielkie WOW!

Sam się zgłosił, w sumie rzutem na taśmę, bo to był ostatni zeszyt w sezonie, który był jeszcze bez rysownika.
Pozostałym rysownikom, którzy zgłaszają chęć udziału w projekcie, musimy chwilowo odmawiać, chociaż mam nadzieję, że prędzej czy później, każdy z nich pojawi się w tej serii.

Online michał81

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #468 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 06:26:54 »
@turucorp tak jak w przypadku okładki Rosińskiego to po prostu pociągnąłem dalej żart z facebooka, który nieraz rzucam pod postami ;), ale to czy zastanawialiście się nad serią okładek od klasycznych polskich rysowników, takich jak Baranowski, Nowakowski, Skrzydlewski itd.? Ja wiem, że można ewentualnie dać blanka do narysowania jeśli się zgodzą, ale z roku na rok ich ubywa, a fajnie było by zobaczyć interpretację Wydziału 7 w ich wykonaniu.

sum41

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #469 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 14:20:22 »
Marinetti to jest ten co na Fb rysuje erotyczne rysunki kobiet kolorujac jedynie rude wlosy?

Offline misiokles

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #470 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 15:11:51 »

Offline Łukasz

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #471 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 23:47:38 »
Jak wygląda postęp prac nad numerem #6 Wydziału 7? Czy jest szansa, że ukaże się w te wakacje?
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #472 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 14:12:45 »
Jak wygląda postęp prac nad numerem #6 Wydziału 7? Czy jest szansa, że ukaże się w te wakacje?
Czekamy na kolory od Adlera.
Robert ciężko pracuje przy Cyberpunku, z wiadomych względów robi to zdalnie, więc Wydział może kolorować tylko jak urwie chwilę, kosztem snu.
Jak tylko wyjdziemy na prostą, to będziemy wszędzie wrzucać info.

Offline Lyricstof

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #473 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 17:10:47 »
Taka informacja pojawiła się na fb wydziału 7. Jak dla mnie, super info, nie mogę się doczekać kolejnych zeszytów W7, ale tego 10 szczególnie.  8)

Cytuj
Co prawda premiera #6 jeszcze trochę się przesunie - nad czym ubolewamy! - ale praca nad kolejnymi numerami wre! Poniżej strona z #10, finałowego numeru drugiego sezonu W7! Póki co w czerni i bieli... Rysuje Antonio Marinetti ❤



Ładna syrenka  ;D A jak pędzi.
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #474 dnia: Cz, 02 Lipiec 2020, 17:49:27 »
Widać, że w gazie ;)

Offline LordDisneyland

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #475 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 03:13:43 »
Martwi mnie brak listwy z boku, ale może już odpadła... :D

Drzwi już nie pod wiatr, czyli to 105, a zatem akcja rozgrywa się w roku 1972 lub później- już byłem na świecie, spokojnie mogli by gdzieś moją lordowską mość wepchnąć na jakimś kadrze :) Nawet w tem szpitalu, z którego czmychają ;)
,, - Eeeeech.''

Offline Klint

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #476 dnia: Nd, 09 Sierpień 2020, 14:21:39 »
Jak tam sytuacja na froncie ? Czy jest szansa na LETNIKÓW jeszcze w sierpniu ? Czy w tym roku będzie ofensywa wydawnicza ?

Offline Szekak

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #477 dnia: Nd, 09 Sierpień 2020, 14:23:25 »
Taka informacja pojawiła się na fb wydziału 7. Jak dla mnie, super info, nie mogę się doczekać kolejnych zeszytów W7, ale tego 10 szczególnie.  8)



Ładna syrenka  ;D A jak pędzi.

Ależ to genialnie wygląda... zakończenie drugiego sezonu na pełnej, lepiej się tego ogarnąć nie dało.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #478 dnia: Pn, 10 Sierpień 2020, 08:45:35 »
Jak tam sytuacja na froncie ? Czy jest szansa na LETNIKÓW jeszcze w sierpniu ? Czy w tym roku będzie ofensywa wydawnicza ?

Niestety we wrześniu.
Na pocieszenie, wszystko wskazuje na to, że w drugim sezonie uda nam się skrócić odstępy między zeszytami do dwóch miesięcy (co prawda skróci to czas dostępności w Empiku, ale coś za coś).

Online michał81

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #479 dnia: Pn, 10 Sierpień 2020, 09:16:39 »
(co prawda skróci to czas dostępności w Empiku, ale coś za coś).
Ale nie w sklepach internetowych, więc ja bym się tym nie przejmował, tym bardziej że część empików do tej pory się nie otworzyła. Zresztą wydania z okładkami alternatywnymi nie były tam dostępne.