Autor Wątek: Wydział 7  (Przeczytany 171238 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #135 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 01:07:00 »
Oby kończył jak najszybciej ;)

Zdałem sobie sprawę, że W7 to jedyna z kupowanych przeze mnie obecnie serii, która nie ma okresu leżakowania na półce. Zakup i od razu lektura- błąd, bo mogłem odczekać  i zebrać mały zapas dwóch choćby numerów.

A teraz jestem zdany na łaskę ob.Adlera :)
,, - Eeeeech.''

Offline Klint

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #136 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 16:00:45 »
Może jeszcze za wcześnie by pytać ale kto rysuje część 5 ?

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #137 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 16:42:28 »
Nie, nie jest za wcześnie ;)
Rysują Grzegorz Pawlak i Piotr Nowacki  8)
Tytuł podamy na KW.

Offline Logan

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #138 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 20:07:06 »
Nie, nie jest za wcześnie ;)
Rysują Grzegorz Pawlak i Piotr Nowacki  8)
Tytuł podamy na KW.
Jaszczu i W7? Łooooo ale jestem ciekaw co to z tego wyjdzie!

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #139 dnia: Cz, 23 Maj 2019, 21:42:51 »
My też  ;)
A tak serio, jak do tej pory udaje nam się zsynchronizować fabułę i rysownika, więc przynajmniej ze strony osób, które znają fabułę jest to ciekawość nie podszyta niepokojem (będzie dobrze, dostanie historię skrojoną na miarę). Najwyżej nas przeklniecie  :D

Offline starcek

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #140 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 09:01:59 »
Dobra, a teraz zasadnicze pytanie: kiedy integral?  ;D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Arne

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #141 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 10:06:45 »
Na razie integral nie jest planowany. Seria jest planowana jako seria zeszytowek po prostu. (Wedlug informacji od pana Marka podczas DDK w Poznaniu).

Offline Megatron

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #142 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 10:41:18 »
Fajnie gdyby wyszedł. Wystarczy dodać galerię okładek, nowe grafiki i spokojnie kupię jeszcze raz to samo. Jeśli nie, to może slipcase za jakiś czas? Normalnie slipkejsy i obwoluty uważam za nieużyteczne, ale Wydział 7 to jedyna zeszytówka jaką kupuję i myślę, że tu by się przydał.

Offline starcek

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #143 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 10:43:51 »
O powiększonym formacie trzeba było wspomnieć  ;)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #144 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 11:47:29 »
Heh, zostawcie mi trochę tematów na panel w Warszawie (chociaż czasu tam będzie mało, a kilku z nas to straszne gaduły ;) ).
Trejda na razie nie będzie, spokojnie, zrobimy najpierw dwa-trzy sezony i zobaczymy czy nasz pomysł ma sens, czy racja może jednak leży po stronie przeciwników "zbyt wysokich cen za zeszyt", "pustych stron na autografy" i "zbędnych dodatków" ;)
A tak na poważnie, seria dopiero raczkuje, slipcase możliwy, ale najpierw trzeba mieć co do niego włożyć. Dodatków jest na tyle dużo, że moglibyśmy w przyszłości rzeczywiście zrobić trejda "na wypasie", a powiększenie rozmiaru może być kłopotliwe, bo zeszyt ma dosyć nietypowe rozmiary... nie wiem... będziemy się zastanawiać, kiedy przyjdzie na to czas.

Offline Megatron

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #145 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 11:56:11 »
Zróbcie powiększony + numerki ołówkiem, a ludzie przestaną narzekać na cenę ;)

Offline LordDisneyland

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #146 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 14:13:34 »
"A tak serio, jak do tej pory udaje nam się zsynchronizować fabułę i rysownika, więc przynajmniej ze strony osób, które znają fabułę jest to ciekawość nie podszyta niepokojem (będzie dobrze, dostanie historię skrojoną na miarę). Najwyżej nas przeklniecie"

Czyli co, będą roboty pozostawione przez SS w Górach Sowich, a aktywowane metodą na golema ? :)
,, - Eeeeech.''

Offline starcek

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #147 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 14:25:38 »
I stoczą bój z Diabłem Borutą obudzonym przez ekipę poszukującą Złotego Pociągu, a na pomoc przyjść moga jedynie śpiący rycerze spod Giewontu.  ;D No dobra, poniosło mnie.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline LordDisneyland

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #148 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 14:31:00 »
Eeee, może trochę ;)
Skoro w poprzednim zeszycie byli cyganie, to teraz jakiś wiekowy rabin pójdzie na współpracę z SB w imię walki o wspólne dobro, czytaj Złoty Pociąg :D
A legenda o śpiących rycerzach jak najbardziej pasuje- to właśnie te roboty stworzone przez pradawnych reptilian przenieśli mniemcy w Góry Sowie ;)
,, - Eeeeech.''

Offline turucorp

Odp: Wydział 7
« Odpowiedź #149 dnia: Pt, 24 Maj 2019, 15:45:04 »
Heh, "trochę" Was poniosło  :D
W trzecim są cyganie, ale teraz jeszcze Adler jest po drodze  8)
A fabuła w piątym, no cóż... nikt nie zgadł :P