Autor Wątek: Tajfun  (Przeczytany 16843 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Tajfun
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 17 Maj 2019, 15:38:48 »
Ale to pewnie to samo co tutaj - czyli fani się dopominają, ale jak turucorp mówi już coś wspomina o tym, że jest co ujawniać to nic tylko zacierać rączki i czekać. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline turucorp

Odp: Tajfun
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 17 Maj 2019, 17:17:15 »
Ja tam nic nie wiem, jak już mówiłem, pytajcie Kirkora ;) :
https://www.instagram.com/p/BveSVTKF0cY/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Offline Spiff

Odp: Tajfun
« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 17 Maj 2019, 21:51:14 »
(...) a sam czekam na to wydanie więc mnie ciekawi czy faktycznie jest coś na rzeczy.
Sam nie czekasz, bo ja też czekam - więc jest nas dwóch - a z Logan'em nawet trzech.
...

- No i jesteśmy na bezludnej wyspie.
- Jaka tam ona bezludna! A ty, to pies?

Offline vision2001

Odp: Tajfun
« Odpowiedź #33 dnia: Wt, 03 Wrzesień 2019, 19:08:10 »
Planeta Komiksu wydaje album z Tajfunem ku pamięci Tadeusza Raczkiewicza.

Cytuj
Kosmiczni agenci i agentki drogi mlecznej! Zrywa się kosmiczny wiatr! Posłyszcie tumult tornada! Turbulencje! Torpedy! Nadstawcie uszy, czułki oraz radioodbiorniki! Drżyjcie galaktyczni złole, albowiem... Tajfun, Kriss i Maar wracają do akcji! Kolejna generacja archiwistów NINO pod kuratelą Nikodem Cabala przygotowała dla was ich nowe przygody.
Premiera podczas 30. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ale predsprzedaż rusza już teraz! Linki na dole
Scenariusze: Bartłomiej Sztobryn, Wiktor Talaga, Maria Lengren, Nikodem Cabała, Mariusz Zabdyr, Andrzej Włudecki, Paweł Gierczak, Maciej Pałka
Rysunki: Adam Kmiołek, Marcin Nowakowski, Monika Laprus-Wierzejska, Piotr Rosner, Mariusz Zabdyr, Nikodem Cabała, Paweł Gierczak, Arkadiusz Klimek, Maciej Pałka, Jakub Topor, Tomasz Marcinkiewicz (kolorysta), Patryk Cabała (kolorysta)
+ obszerna galeria fanartów od różnych twórców!

Ilość stron: 160
Druk: kolorowy
Oprawa: twarda, szyto-klejona
format: A4

Dwa warianty okładkowe:

regularny: http://planetakomiksow.pl/product/tajfun-nowe-przygody-antologia-wariant-a/?fbclid=IwAR1vgwbl1Z85-dUgCWQNv-GU7GTVhILtdvKWg58cz-pmu0UZPugtMGdtKfY


limitowany (tylko 200 szt nakładu!): http://planetakomiksow.pl/product/tajfun-nowe-przygody-antologia-wariant-b-limitowany/?fbclid=IwAR2-TnN1uoUGPJW_zX-k4f5pc0yb1N9aYMjpQowHpvkbaPKFD_1BYRjVEtw

Offline starcek

Odp: Tajfun
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 18:09:35 »
Limitka już wyprzedana.  8)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Szekak

Odp: Tajfun
« Odpowiedź #35 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 18:22:17 »
W sklepie Planety było chyba tylko 50 sztuk limitki, więc 150 jeszcze będzie w sprzedaży, w tym i w gildii na pewno.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Arion Flux

Odp: Tajfun
« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 19:15:21 »

Offline starcek

Odp: Tajfun
« Odpowiedź #37 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 21:34:15 »
Tak jest! Wyprzedana tylko na planecie. Oszywiście.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Szekak

Odp: Tajfun
« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 14:08:53 »
TAJFUN - NOWE PRZYGODY - ANTOLOGIA - TRAILER PROMO


Na bogatości!
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Hans

Odp: Tajfun
« Odpowiedź #39 dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 18:07:17 »
Zamówiony ze względu na sentyment.

Offline Koalar

Odp: Tajfun
« Odpowiedź #40 dnia: Pn, 02 Marzec 2020, 21:26:08 »
Kupiłem z ciekawości antologię, choć fanem Tajfuna nigdy nie byłem (no nie natrafiłem na niego za dzieciaka). No i co, komiks nie dla mnie. Myślałem, że będzie coś poważniejszego z Tajfunem i dziewczynami, ale historie są w większości albo humorystyczne (takie żarty z bohaterów i z wcześniejszych historii), albo infantylne. Nie wiem, może osobom mającym sentyment do tej postaci ten zbiór przypadnie do gustu.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Gieferg

Odp: Tajfun
« Odpowiedź #41 dnia: Pn, 02 Marzec 2020, 23:36:18 »
Jakoś się nie zebrałem, żeby kupić to nieszęsne Monstrum i teraz już nigdzie nie ma. Damn.

Offline Voitas

Odp: Tajfun
« Odpowiedź #42 dnia: Pn, 02 Marzec 2020, 23:55:00 »
 Na bonito ostatnio było sporo przecenione

Offline Gieferg

Odp: Tajfun
« Odpowiedź #43 dnia: Wt, 03 Marzec 2020, 01:12:45 »
Niedostępne od dziesięciu miesięcy.

Offline Voitas

Odp: Tajfun
« Odpowiedź #44 dnia: Wt, 03 Marzec 2020, 08:57:44 »
Pomyliło mi się z tymi nowymi opowiadaniami.