Autor Wątek: Superbohaterowie PRL  (Przeczytany 1165 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wolfheart

Superbohaterowie PRL
« dnia: Pn, 20 Grudzień 2021, 19:45:39 »
Dziś na kanale Discovery Historia od godz 19 nadawany jest serial z tego co wyczytałem 22 odc po pół godziny , dwa odcinki dziennie o komiksach z czasów PRL . Jeśli post jest źle zamieszczony proszę o przeniesienie do właściwego działu. Może kogoś zainteresuje. Właśnie oglądam są wywiady , wspominki , komentarze itd. Pojawiają się żyjący autorzy (2017r ) , opowiadają ciekawostki , historie  i jest wiele kadrów z komiksów.
« Ostatnia zmiana: Pn, 20 Grudzień 2021, 21:13:30 wysłana przez wolfheart »

Offline Leyek

Odp: Superbohaterowie PRL
« Odpowiedź #1 dnia: Cz, 23 Grudzień 2021, 21:52:52 »
Widziałem kiedyś jeden czy dwa odc. jak debiutowało na C+. Nieźle zrobiona rzecz.

Offline Kot Tip-Top

Odp: Superbohaterowie PRL
« Odpowiedź #2 dnia: Cz, 23 Grudzień 2021, 23:07:54 »
Nie bardzo rozumiem. Serial ma aż 22 odcinki?  :o Myślałem, że jest tego może z osiem...

Te które widziałem (a chyba wszystkie) bardzo dobre. Niezwykle przyjemny klimacik i można się wiele dowiedzieć.


Offline wolfheart

Odp: Superbohaterowie PRL
« Odpowiedź #3 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 12:26:11 »
Na Discovery było na razie 8 po pół godziny . Na internecie opisane jest że jest 10 odc po chyba 22 min .  A nie ilość odcinków więc mój błąd źle spojrzałem na szybko. Tak czy inaczej polecam. Aha na Discovery jest tytuł Superbohaterowie PRL a w sieci że Superbohater PRL.

Offline Kot Tip-Top

Odp: Superbohaterowie PRL
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 21:12:58 »
Ja znałem jako "Komiks - super bohater PRL".

Był też jakiś osobny dokument trwający chyba z godzinę o komiksach w PRL-u. Nawet nie wiem czy to nie było tak, że to robili ci sami, a z racji, że mieli sporo materiału uznali, że jest potencjał na serial.