Komiksy > Komiksy polskie

Piotr Nowacki

(1/9) > >>

marcing:
We wrześniu dwie nowe autorskie publikacje od Piotra Nowackiego i do zgarnięcia wersja kolekcjonerska. Na taki powrót Piotra do niezalu czekałem :)


--- Cytuj ---"Skrawki" - magiczna teczka z artefaktami.
Zawartość:
- oryginalna plansza
- oryginalny szkic ilustracji
- karta kolekcjonerska
- komiks "Skrawki" z wrysem i numerkiem. Wrys niepowtarzalny, tematycznie dopasowany do zawartości teczki (planszy, szkicu, karty)
- bonus - najnowszy, piąty numer fanzinu "Klops"
- wszystko to w spersonalizowanej rysunkiem dobranym do danego zestawu tekturowej kopercie guzikowej (z niteczką)
Ilość zestawów: 31
Numery są przydzielane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Pierwsza osoba dostaje zestaw nr 1, kolejna nr 2 itd. aż do 31. W związku z tym zawartość magicznej koperty jest fajną niespodzianką dla każdego kolekcjonera.
Można zarezerwować a na płatność możemy umówić się w wygodnym terminie.
Cena za zestaw: 300 zł
Odbiór:
- Rumia Comic Con (10 września)
- Komiksowa impreza w Ostrołęce (17 września)
- MFKiG w Łodzi (24-25 września)
- osobiście w Warszawie - do ustalenia gdzie i jak
- wysyłka - do ustalenia sposób i koszty wysyłki

--- Koniec cytatu ---

https://www.youtube.com/watch?v=GY14Rh7AhOc

https://fb.watch/fcxskM5dK2/

Takesh:
A gdzie można zamówić? Nie ma podanego maila ani nic innego. Nie mam konta na fb.

Pimpek:
Na samym końcu filmu autor podał swojego maila:

nowackip[małpa]gmail.com

Też zamówiłem :D

Koora:
Ja dzisiaj około południa napisałem, to udało mi się załapać na pakiet nr 26.
Więc już ostatnie sztuki były.

Jaszczu:
Czołem forumowicze. Bardzo dziękuję za założenie tematu poświęconego mojej twórczości <3

Chciałem tylko napisać, że ostatnie sztuki "Skrawków" są dostępne w sklepach Gildia i Centrum Komiksu. W moim magazynku (to taka przenośnia, bo nakład mieścił się na jednej wyższej półce) nastąpił sold out podczas MFKiG. Podobna sytuacja jest z"Klopsem 5".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej