Autor Wątek: Marek Turek  (Przeczytany 56658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #15 dnia: Cz, 09 Maj 2019, 23:14:28 »
;) Dej spokój :D Najwyraźniej za mało emotów dałem w mem żartobliwem poście, mea culpa.
,, - Eeeeech.''

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #16 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 01:59:41 »
Ale ja serio, mój życiowy rekord to 5 osób na prelekcji, z czego 3 wyszły w trakcie (chyba myśleli, że będzie o mangach), coś tak czuję, że tym razem mogę to przebić  8) (ale zrekompensuję to sobie darmowymi komiksikami :) )

Offline Logan

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #17 dnia: Pt, 10 Maj 2019, 09:29:35 »
Gdyby nie tematyka prelekcji Łukasza (sam klecę zina na boku) albo inne godziny to bym był. Ale mam nadzieję, że uda się złapać. Biorę swój egzemplarz Wydziału i będę polował na autograf :)

Offline LordDisneyland

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #18 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 04:56:38 »
Rekord pobity, panie prelegent? ;) Może opiszesz swoje wrażenia z festiwalu? Cuś głucho o tym na forum, jedna Lou się zakupami pochwaliła...
,, - Eeeeech.''

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #19 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 15:01:59 »
Heh, no właśnie dziwna ta cisza po imprezie, bo kilkoro użytkowników forum się tam pojawiło, a darmowych komiksów było sporo, więc jest o czym gadać i czym się pochwalić ;)
Rekordu na prelekcji niestety nie udało się tym razem pobić, chociaż część osób ukrywała się starannie po kątach i za regałami :(
Impreza super (pierwszy raz byłem), kilka niezłych wystaw, prelekcji i spotkań, stos darmowych komiksów, sporo wydawców. Prywatnie trochę narobiłem się przy komiksiku,  który zalegał na stoliku pod koniec imprezy (za darmo i bez kolejki), ale taki urok robienia niszowych komiksów dla równie niszowej grupy czytelników ;)

Offline LordDisneyland

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #20 dnia: Śr, 15 Maj 2019, 15:22:53 »
Dzięki za relację, bardzo żałuję już któryś rok z rzędu, że to jednak nie w Stolicy się te hopsztosy wyprawiają :D
,, - Eeeeech.''

Offline Logan

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #21 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 11:47:38 »
To ja się pochwalę. Byłem na DDK po raz pierwszy, po raz drugi się w ogóle wychyliłem na imprezę komiksową. Wrażenia bardzo pozytywne. Z panem Markiem udało się chwilkę pogadać i otrzymać wrysograf! Foty i kilka zdań wrzuciłem na swój Instagram: https://www.instagram.com/p/BxVawTVBYMp/

Swoją drogą "Mr. Silence" zrobił na mnie niesamowicie mocne wrażenie. Wow. Po prostu WOW.

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #22 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 12:42:31 »
Swoją drogą "Mr. Silence" zrobił na mnie niesamowicie mocne wrażenie. Wow. Po prostu WOW.
Dzięki wielkie, mam kilka sygnałów, że jakoś w miarę to wyszło ;)
Swoją drogą, to i zabawne i frustrujące, że coś się rozdaje za darmo i bez kolejki, i prawie nikt tego nie bierze, dziwnie jakoś o_O'

Offline Logan

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #23 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 14:17:10 »
Swoją drogą, to i zabawne i frustrujące, że coś się rozdaje za darmo i bez kolejki, i prawie nikt tego nie bierze, dziwnie jakoś o_O'

Myślę, że kto miał wziąć to wziął. Statystyczny odwiedzający to pewnie poniżej 18 roku i ustawiał się w tej dłuuugiej kolejce po Avengersów lub Pokemony. Chociaż było kilka rodzimych tytułów które szybko zeszły jak chociażby "Stworzeni" czy "I still see the face of god".

Nawiasem mówiąc, ja to bym chciał takiego "Mr Silence" zobaczyć w jakiejś antologii wydanej w cegle typu KKK 25. Idealnie by pasował.

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 16 Maj 2019, 17:57:20 »
Nawiasem mówiąc, ja to bym chciał takiego "Mr Silence" zobaczyć w jakiejś antologii wydanej w cegle typu KKK 25. Idealnie by pasował.

W KKK większy nacisk był jednak na przypomnienie starszych prac (no dobra, coś tam nowego ludzie też pokazali). "Mr. Silence" raczej się w innej formie w Polsce nie pojawi, nie w najbliższym czasie.

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #25 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 16:19:16 »
Rozkład jazdy na najbliższe miesiące:
Wystawa (w modyfikowanej każdorazowo formie), Gliwice, Stacja Artystyczna Rynek, przełom styczeń - luty 2020 (szczegóły wkrótce), następnie Wrocław, Galeria Tymczasem (Zamek w Leśnicy), koniec lutego - marzec.
Kolejne miejsca w przygotowaniu.
W kwietniu kontynuacja "Mr. Silence" czyli "Sex, Violence & Mr. Silence", za darmoszkę na Poznańskim Festiwalu Sztuki Komiksowej.
A w tym tygodniu Targi Książki w Katowicach, w sobotę, o 13:00 promujemy z Tomkiem Kontnym antologię "Nasze Muzeum" (sc. Tomasz Kontny, rys. Daniel Gutowski, Anna Helena Szymborska, Monika Angelina Laprus, Jakub Baczyński, Krzysztof Budziejewski, Marek Głowacki, Tomasz Kaczkowski, Leszek Wicherek, Dagmara Matuszak, Agnieszka Świętek, Agata Wawryniuk i moja nieskromna osoba), wyd. Muzeum Śląskie.
Reszta projektów po sylwestrze (Wydział, wiadomo).

ramirez82

  • Gość
Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #26 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 16:30:42 »
Nie widzę tu nic o premierze zbiorczego Fastnachtspiel...  :-\

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #27 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 16:37:59 »
Nie widzę tu nic o premierze zbiorczego Fastnachtspiel...  :-\
Pracujemy nad tym z Wydawcą, to info na pierwszy kwartał (+/-), Fast prawdopodobnie w drugiej połowie roku (coś więcej podam przy okazji jednej z kolejnych lokalizacji wystawy).
« Ostatnia zmiana: Śr, 04 Grudzień 2019, 16:50:51 wysłana przez turucorp »

Offline Voitas

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #28 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 21:14:31 »
To ja czekam na Gliwice ;-)

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #29 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 22:04:39 »
To ja czekam na Gliwice ;-)
A zapraszam serdecznie, oczywiście jeszcze wrzucę info z dokładnym terminem ;)