Autor Wątek: Marek Turek  (Przeczytany 56631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #180 dnia: Cz, 01 Kwiecień 2021, 12:51:54 »
Cytuj
Egzemplarze przyjechały, Marek robi wrysy i autografy, przygotowujemy dodatkowe nagrody - już w przyszłym tygodniu paczki powinny trafić do wszystkich wspierających!








Offline Chmurny

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #181 dnia: Cz, 01 Kwiecień 2021, 18:27:17 »
Zobaczcie jaka mnie niespodzianka dzisiaj spotkała!  :o



Offline Chmurny

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #182 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 01:24:22 »
Jest już po północy, to takie małe wyjaśnienie ode mnie: to powyżej, to, niestety, nie jest jeszcze Fastnachtspiel, ja też czekam. To tylko pierwszokwietniowe podszycie się pod @turucorpa, może nie będzie żywił urazy.

Wszystkim nam życzę, żebyśmy w przyszłym tygodniu poświętowali dłużej z wkrótce otrzymanym komiksem ze wspaniałymi wrysami i autografami.


Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #183 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 11:33:59 »
To tylko pierwszokwietniowe podszycie się pod @turucorpa, może nie będzie żywił urazy.

Spoko, jakby nie okulary i guziki na koszuli to bym się nabrał ;)
BTW skończyłem, w KRK sygnowane i wrysowane egz. są już dostępne w księgarniach specjalistycznych, paczki na resztę kraju właśnie wychodzą. Wspierający na KS, wysyłka w przyszłym tygodniu, bo talie kart dopiero jadą z drukarni.

Offline Leyek

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #184 dnia: Pt, 09 Kwiecień 2021, 20:27:14 »
Świetnie wyglądają. Teraz żałuję, że ich nie dorzuciłem do albumu. Pozostanie galeria w komiksie i dwie w oryginale :)

Cytuj
Drodzy.

Wysyłki nagród opóźnią się jeszcze trochę. Wciąż czekamy na dostawę talii tarota i pudełek na kredki.

Karty są już gotowe (co pokazuje poniższe zdjęcie z drukarni), więc mamy nadzieję, że w przyszłym tygodniu całość do nas dotrze. W następnej aktualizacji poinformujemy o starcie wysyłek.


Bardzo wszystkich przepraszamy - w ramach zadośćuczynienia za opóźnienie do każdej paczki dołożymy specjalny dodatek od Marka Turka.


Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #185 dnia: Pt, 09 Kwiecień 2021, 20:42:20 »
Świetnie wyglądają. Teraz żałuję, że ich nie dorzuciłem do albumu. Pozostanie galeria w komiksie i dwie w oryginale :)

Mówiłem żeby brać talię, bo potem będzie płacz ;)
Ja żałuję, że nie odważyliśmy się na puzzle z 1K elementów, ale to już naprawdę byłoby drogie :( Może kiedyś, wzór jest gotowy.

Offline KubciO

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #186 dnia: Pt, 09 Kwiecień 2021, 21:27:51 »
A ja karty będę miał!
Nie mogę się doczekać swojego egzemplarza. Zobaczymy jak ta talia i puzzle na żywo będą się prezentować. No i jestem ciekawy tego specjalnego dodatku. ;)

brvk

  • Gość
Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #187 dnia: Pt, 09 Kwiecień 2021, 23:52:58 »
Cytuj
w ramach zadośćuczynienia za opóźnienie do każdej paczki dołożymy specjalny dodatek od Marka Turka.

Pewnie kropla potu powstała w trakcie robienia wrysów, może nawet łza.

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #188 dnia: Pt, 09 Kwiecień 2021, 23:58:06 »
Pewnie kropla potu powstała w trakcie robienia wrysów, może nawet łza.
Dokładnie, każdą kroplę i łzę zapakowałem osobiście do koperty :P

Online michał81

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #189 dnia: So, 10 Kwiecień 2021, 00:07:07 »
Cytuj
w ramach zadośćuczynienia za opóźnienie do każdej paczki dołożymy specjalny dodatek od Marka Turka.
Czy tym dodatkiem będzie pukiel włosów z brody Marka Turka? ;)

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #190 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 18:35:25 »
W ramach poznańskiego Dnia Darmowego Komiksu dostępny będzie kolejny zeszyt z cyklu "Mr. Silece", który stanowi jednocześnie zapowiedź albumowego wydania tej serii.

Offline muaddib

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #191 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 18:35:31 »
Cytuj
Taroty oraz kredki dojechały! Pakujemy i jutro startujemy z wysyłką - wszystkie paczki powinny dotrzeć do wspierających w przyszłym tygodniu.

Czytałem kiedyś 3 albumy (zeszyty?) i już nie mogę się doczekać, żeby przeczytać całość :)

Offline Leyek

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #192 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 23:08:56 »
muaddib najważniejszego nie wrzucił :)








Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #193 dnia: Cz, 15 Kwiecień 2021, 23:40:18 »


Będę świnią (czyli nic nowego :) ) i zaspojleruję, że na tej focie widać pudełka na czarną i białą kredkę.
I to jeszcze nie koniec bonusów (nie, włosów z brody nie będzie, chociaż ostatnio ściąłem).

Offline Chmurny

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #194 dnia: Wt, 20 Kwiecień 2021, 11:01:18 »
No dobra, kto jeszcze czeka na swego Fasta?
Wpisujcie miasta!  ;)

Widzę, że pierwsi szczęśliwcy już się chwalą w innych miejscach.
Może to już dziś?  :o