Autor Wątek: Marek Turek  (Przeczytany 57241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilk

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #120 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 09:49:20 »
„Archiwum” miało być dostępne na Gildii od poniedziałku, nie wiem co się stało, że status się zmienił na „niedostępne” :o Wyjaśnię sprawę i dam znać.


Było przez pewien czas dostępne z dostępnością 24h więc dołożyłem do zamówienia łącznie z "Wilczymi dołami". Następnie w czwartek otrzymałem maila o treści:
Cytuj
Dzień dobry,

Z przykrością informujemy, że realizacja Twojego zamówienia numer ****** przedłuży się o 1 dzień roboczy. Jest to spowodowane koniecznością ponownego zamówienia jednego z produktów u innego dostawcy. Bardzo przepraszamy za zaistniały kłopot.

Pozostałe komiksy z zamówienia są dostępne więc zakładam, że chodzi o "Archiwum ekspansji" i "Wilcze doły". Jednocześnie zamówienie tych komiksów w Gildii stało się niemożliwe. Wbrew zapewnieniu w piątek paczka wciąż nie została wysłana. Zdaje się że rozwaliłem system swoim zamówieniem. ;) W każdym razie czekam cierpliwie.

Offline misiokles

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #121 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 10:17:10 »
System rozwaliła recenzja Przemka Pawełka na KbG, po której chciało się od razu zamówić Archiwum!

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #122 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 15:32:17 »
Wygląda na to, że wszystkie egz. dostarczone do Gildii po prostu się rozeszły w przedsprzedaży :O
Wydawnictwo Celuloza oczywiście uzupełni ten niedobór, ale, ze względu na limitowany nakład sugeruję przypilnowania sobie zakupu ;)

brvk

  • Gość
Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #123 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 16:00:29 »
Mnie Gildia odpisała w czwartek, że Archiwum już nie ma w hurtowniach (chyba napisali mi stałą formułką), więc musiałem prosić córkę o zakup na facebooku Celulozy. Dobrze, że tam mieli.

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #124 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 16:11:37 »
Mnie Gildia odpisała w czwartek, że Archiwum już nie ma w hurtowniach (chyba napisali mi stałą formułką), więc musiałem prosić córkę o zakup na facebooku Celulozy. Dobrze, że tam mieli.

Celuloza ma egz. z wrysami, ale trzeba zaznaczyć przy zamówieniu.

brvk

  • Gość
Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #125 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 16:42:58 »
Kurka, nie wiedziałem, a kasa już poszła.

Offline Chmurny

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #126 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 17:31:16 »
Remedium jest proste: Wydanie II rozszerzone :o
Bezapelacyjnie w A4.

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #127 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 18:15:08 »
Kurka, nie wiedziałem, a kasa już poszła.
Wyślij maila z korektą, nic nie dopłacasz, a jest szansa, że jeszcze nie wysłał.

brvk

  • Gość
Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #128 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 21:52:37 »
Wyślij maila z korektą, nic nie dopłacasz, a jest szansa, że jeszcze nie wysłał.
Tak zrobiłem (tzn. moja młoda, ja fejsbukowo niegramotny) i chyba się uda, ale muszę poczekać kilka dni, bo ponoć autor musi im dostarczyć więcej takich egzemplarzy (sic!).

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #129 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 01:16:35 »
Tak zrobiłem (tzn. moja młoda, ja fejsbukowo niegramotny) i chyba się uda, ale muszę poczekać kilka dni, bo ponoć autor musi im dostarczyć więcej takich egzemplarzy (sic!).

Kolejną partię wrysów wczoraj zrobiłem, jak tylko wydawca się pofatyguje te kilkaset metrów, to będzie dysponował ;)

Offline wilk

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #130 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 12:33:03 »
Dostałem informację, że paczka z Gildii wraz z Archiwum została właśnie wysłana, a przynajmniej do tego zamówienia został wygenerowany list przewozowy. Co ciekawe Archiwum na Gildii wciąż jest niedostępne. To może oznaczać, że mojego zamówienia sklep po prostu nie zdążył wysłać ani w czwartek ani w piątek.

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #131 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 13:09:00 »
Mam info, że na Gildii jest jakiś problem z systemem, paczkę z komiksami od Celulozy mieli w zeszły poniedziałek, ale nie potrafili zmienić „daty premiery”, a jak już zmienili to na status „niedostępne” :O
EDIT faktycznie wszystko zeszło, nowa paczka wkrótce.
« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Luty 2021, 13:32:47 wysłana przez turucorp »

Offline Chmurny

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #132 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 12:55:46 »
@turucorp

"Archiwum..." to który rok wydania będzie prawidłowy? Było dostępne w sprzedaży w ubiegłym?
Nakładu pewnie nie zdradzisz, ale może wysypiesz się w procentach, ile już się sprzedało.

Ci, którzy czają się na Gildię: pamiętajcie o Bajabongo, to dobry wstęp do komiksowego świata Marka Turka. I bardzo ładnie wydane.

Online Takesh

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #133 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 14:57:04 »
Właśnie odebrałem Archiwum Ekspansji. Niby format nie za duży, miękka okładka, takie skromne wydanie, a tu po otwarciu szok! Bardzo dobrze wydrukowany komiks, świetnie nasycone czernie, niewielkie marginesy. Naprawdę świetnie to wygląda. Oby reszta wydawców tak dbała o jakość wydruku. Może Celuloza poleci swoją drukarnię innym wydawcom? Brawo za jakosc!

Teraz tylko czekać na wydanie w powiększonym formacie z twardą okładką i nowymi historiami plus dodatki. Ja napewno bym kupił 👍😎

W każdym razie kto nie ma niech żaluzje i szybko kupuje!!

Ps. Mam egzemplarz z wrysem kupione od wydawcy. Na kasku astronauty jest numer. Jakiś przypadkowy, czy coś znaczy? Numer rysunku?
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Luty 2021, 14:58:43 wysłana przez Takesh »

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #134 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 15:25:29 »
Na kasku astronauty jest numer. Jakiś przypadkowy, czy coś znaczy? Numer rysunku?

Starałem się, żeby to były kolejne liczby nieparzyste, ale już się dawno pogubiłem :o Niemniej każdy jest inny ;)

@turucorp

"Archiwum..." to który rok wydania będzie prawidłowy? Było dostępne w sprzedaży w ubiegłym?
Nakładu pewnie nie zdradzisz, ale może wysypiesz się w procentach, ile już się sprzedało.

Wydawca w stopce informuje, że rok wydania to 2020, a egz. zeszło na chwilę obecną jakieś 50% (gdyby były jakieś imprezy komiksowe to zapewne już by nie było, ale tak pozostaje jedynie bardzo wąskie gardło dystrybucji internetowej dla wtajemniczonych  ;) ).
« Ostatnia zmiana: Pt, 05 Luty 2021, 15:31:01 wysłana przez turucorp »