Autor Wątek: Marek Turek  (Przeczytany 56690 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arne

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #150 dnia: Wt, 09 Luty 2021, 13:55:41 »
Przeczytałem wczoraj " Archiwum ekspansji". Naprawdę fajne - formuła krótkich historyjek swietnie sie w tym wypadku sprawdzila :). Jedynie ostatnie opowiadanie: " Archiwum" nie do końca mi podeszlo ( pewnie dlatego, że chyba nie do końca je zrozumialem ;) ). Poproszę więcej takich rzeczy :)

Offline Leyek

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #151 dnia: Wt, 16 Luty 2021, 23:07:45 »
A o wrzuceniu na forum to Autor zapomniał ;)

Cytuj
Kolejna plansza z „Hiato” (mozolnie to powstaje, bo czasu na rysowanie brak, kilkadziesiąt minut dziennie, w przerwach między innymi projektami :( )


Offline Kielo

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #152 dnia: Wt, 16 Luty 2021, 23:21:22 »
Bardzo klimatyczne. Super.

A Autor pewnie nie zapomnial tylko podejzewam, ze jest zmeczony przepychankami z pewnym zbojcerzem i kilkoma innymi osobami :D

Offline Chmurny

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #153 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 09:38:05 »
@BosMan
"Archiwum": Koń trojański, "zawsze znajdzie się większa ryba", była zbrodnia, jest i kara.

A Autor pewnie dopieszcza "Fastnachtspiel", zaraz chyba idzie do druku.

Przy okazji:
@turucorp
specjalnie przypilnowałeś czerni? Jak Tyś to zrobił, pierwsza klasa.


Offline Arne

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #154 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 09:44:02 »
Dzięki  Chmurny😃
Czytałem ten komiks przed snem, pod koniec juz mi się przysypiało i nie do końca przyswoiłem fabułę.
Przejrzałem ten epizod na spokojnie następnego dnia i zrozumialem o co chodziło. :)

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #155 dnia: Śr, 17 Luty 2021, 09:59:57 »
Informacje o moim zmęczeniu są odrobinę przesadzone ;)
Faktycznie ogarniam ostatnie poprawki przed wydaniem „Fastnachtspiel” (korektor-redaktor wykonał niesamowitą robotę, ale ja to wszystko muszę teraz nanieść  :o ), kilka osób robi wszystko żeby to była naprawdę dobra publikacja.
W tzw. międzyczasie kręci się kilka wątków związanych z Wydziałem 7, Tomek Kontny mocno i słusznie mnie ściga, bo to poważne kroki, o których jeszcze nie do końca możemy mówić. Z kolejnym zeszytem niestety wciąż czekamy na ruch Ongrysa.
„Archiwum ekspansji” powoli się kończy, jeśli ktoś planuje zakup, to radzę się pośpieszyć (na Gildii jeszcze się pojawi, ale wydawca ma już chyba ostatnią paczkę na stanie).
Prezentowane tutaj plansze z „Hiato” to część nowego (dosyć dużego) projektu, jeszcze nie mogę nic zdradzać, ale jak wypali to może być grubo.
Acha, IPN nadal nie poinformował mnie nawet o publikacji komiksu, kuriozalna jest ta moja „kolaboracja”, heh...

Offline Leyek

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #156 dnia: So, 13 Marzec 2021, 12:41:54 »
Dla tych co nie wspierali na Kickstarterze:

Cytuj
Drukarnia przysłała próbne wydruki - wyglądają elegancko!






Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #157 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 17:46:33 »
Potwierdzone info od wydawcy, "Fastnachtspiel" będzie miał oficjalnie premierę 2 kwietnia.
"Wydział", jak wspomniałem we właściwym wątku, już jest dostępny, "Orlęta" można wyrwać w dobrej promce po 8 pln z groszami, "Archiwum" powoli się kończy (będzie jeszcze transza dla Gildii i pakiet z wrysami do sklepiku zinowego).

Offline Chmurny

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #158 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 11:13:13 »
Potwierdzone info od wydawcy, "Fastnachtspiel" będzie miał oficjalnie premierę 2 kwietnia.
"Wydział", jak wspomniałem we właściwym wątku, już jest dostępny, "Orlęta" można wyrwać w dobrej promce po 8 pln z groszami, "Archiwum" powoli się kończy (będzie jeszcze transza dla Gildii i pakiet z wrysami do sklepiku zinowego).

Dobra Turu, zanim pójdziesz do paki z zawiadomienia forumowicza, to zdążysz z wrysami?

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #159 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 11:19:53 »
Dobra Turu, zanim pójdziesz do paki z zawiadomienia forumowicza, to zdążysz z wrysami?
Sądy są w sporej mierze wciąż jeszcze niezależne i działają na podstawie prawa a nie widzimisie jakiegoś oszołoma, więc obstawiam opcję, że wrysy będę robił na wolności.
W sumie, jako więźniowi politycznemu przysługiwałyby mi takie same warunki jak osadzonym za przestępstwa kryminalne, czyli dopóki nie ma izolatki można rysować ;)

Offline Chmurny

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #160 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 11:28:28 »
A już rysujesz? Bo pewnie nie tylko ja tuptam niecierpliwie  ;)

Chcemy Fasty przed premierą, no bo co, kurczę bladę!

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #161 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 11:33:34 »
A już rysujesz? Bo pewnie nie tylko ja tuptam niecierpliwie  ;)

Chcemy Fasty przed premierą, no bo co, kurczę bladę!

Nie mam jeszcze na czym rysować. Jeśli nie zamkną granic między województwami, to czeka mnie intensywny koniec miesiąca w „siedzibie wydawnictwa”, komiksy prosto z drukarni, wrysy tuż przed pakowaniem, jeszcze farba drukarska i tusz nie zdążą zastygnąć porządnie ;) (no chyba, że jakiś nalot poszukujących mnie funkcjonariuszy, wtedy dopiero w ramach czasu wolnego podczas odsiadki :) ).

Offline roble

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #162 dnia: Cz, 18 Marzec 2021, 23:32:45 »
przy zakupie na gildi oprocz autografu w Fastnachtspiel będzie też wrys?  :)

Offline turucorp

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #163 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 07:16:31 »
przy zakupie na gildi oprocz autografu w Fastnachtspiel będzie też wrys?  :)
Ja nawet nie mam pewności czy dojdzie do autografów, bo jeśli prawdą jest informacja, że użytkownikiem (lub moderatorem) na forum jest aktualny minister sprawiedliwości/prokurator generalny, a tak zasugerował @Sachel dając mi osta, to za chwilę będę siedział a nie bazgrolił w komiksach  :o

Offline tuco

Odp: Marek Turek
« Odpowiedź #164 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 23:26:18 »
Ja nawet nie mam pewności czy dojdzie do autografów, bo jeśli prawdą jest informacja, że użytkownikiem (lub moderatorem) na forum jest aktualny minister sprawiedliwości/prokurator generalny, a tak zasugerował @Sachel dając mi osta, to za chwilę będę siedział a nie bazgrolił w komiksach  :o
się nie martw, zrobi się zrzutkę i będziem podsyłać papier i ołówki, będziesz miał więcej czasu na pracę przy komiksie, a nie ogarnianie codziennych pierdół.
a tak poważnie, to gdy (kilka dni temu) odświeżając wiadomy wątek, zobaczyłem, że po prostu wyparował, to naprawdę wydawało mi się, że jednak mi się śni. rządzą nami podli ludzie i ta podłość, jak zaraza, udziela się wielu niezahartowanym lub słabszym umysłom. brak słów, by to opisać.