Autor Wątek: Legendy polskie  (Przeczytany 1441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online angelscorpion

Legendy polskie
« dnia: Pt, 29 Listopad 2019, 13:18:52 »
Cześć! Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby mi podpowiedzieć, gdzie można by dostać taki komiks: https://polter.pl/komiks/Legendy-polskie-n9266
Wiem, że to Rosiński i 2007 rok wydania, ale kolega chciałby to nabyć, ale ciężko to znaleźć. Były jakieś wznowienia? Zależy mu głównie na wydaniu zbiorczym. Z góry dzięki za odpowiedzi  :)

Offline Koalar

Odp: Legendy polskie
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 29 Listopad 2019, 13:32:28 »
Nie było wznowień, kupić można tylko z drugiej ręki (Allegro, grupy na FB, może OLX). Komiks jest trudny do dostania, swego czasu długo na niego polowałem, a sprzedałem nietanio (ok. 120 zł) za egzemplarz podniszczony. Raczej dla fanów Rosińskiego czy komplecistów, bo komiks przeciętny (taki dla dzieci z lat, kiedy powstawał).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Online angelscorpion

Odp: Legendy polskie
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 29 Listopad 2019, 13:38:11 »
Dzięki!

Offline Torpedo

Odp: Legendy polskie
« Odpowiedź #3 dnia: Pt, 29 Listopad 2019, 14:20:32 »
Trzy zeszyty, które składają się na to wydanie chyba bez problemu można znaleźć w edycji z lat 70-ych. Były to duże nakłady.

Offline bibliotekarz

Odp: Legendy polskie
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 29 Listopad 2019, 15:02:46 »
Na zbiorcze polowałem i wręcz w ogóle nie pojawia się na allegro. Mam oryginalne wydania, które można nabyć bez problemu w dobrym stanie. A fani Rosińskiego wyłowią tam trochę smaczków, jak nawiązania do Thorgala.

Przy okazji, zbiorcze wydanie serii o władcach Polski też by się przydało i wziąłbym chętnie.
Batman returns
his books to the library