Autor Wątek: Komiksy Huberta Czajkowskiego  (Przeczytany 9274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Komiksy Huberta Czajkowskiego
« Odpowiedź #15 dnia: So, 09 Kwiecień 2022, 15:41:41 »
Też początkowo jak zobaczyłem ten post na Facebooku pomyślałem, że fajnie byłoby kupić Batorego na Gildii, ale tak naprawdę nie wiadomo czy będzie, kiedy będzie i jaka będzie cena. Może być tak, że Gildia będzie miała nie za 90, ale za okładkowe 120 lub 100, a tutaj dałem 90 +13 zł za wysyłkę i wywalone. Będę miał pewne. I na premierę. Tak ostatnio było również z Rapsodią węgierską z litografią. Do kupienia tylko w Incalu. Wysyłka również 13.  No trudno, to nie jest moje ostatnie 13 zł. Ale jest coś w psychice komiksiarza, że nie lubi płacić za wysyłkę. :) W księgarni Róbmy dobrze też płaci się 13 za paczkomat i to boli. Album może być kilka złotych droższy, ale płacić za wysyłkę? Ło panie, mamy XXI wiek, płacenie za wysyłkę to relikt dawnych czasów.  )

Offline michał81

Odp: Komiksy Huberta Czajkowskiego
« Odpowiedź #16 dnia: So, 09 Kwiecień 2022, 17:08:29 »
Ale jest coś w psychice komiksiarza, że nie lubi płacić za wysyłkę. :) W księgarni Róbmy dobrze też płaci się 13 za paczkomat i to boli. Album może być kilka złotych droższy, ale płacić za wysyłkę? Ło panie, mamy XXI wiek, płacenie za wysyłkę to relikt dawnych czasów.  )
Ty tak serio piszesz przy obecnych cenach benzyny i ropy? Nawet allegro i amazon nie mają darmowej wysyłki, no chyba że masz wykupione "abonamenty", czyli finalnie też płacisz za wysyłkę.

Offline GoNzO

Odp: Komiksy Huberta Czajkowskiego
« Odpowiedź #17 dnia: So, 09 Kwiecień 2022, 17:15:42 »
...czyli finalnie też płacisz za wysyłkę.



 8)

Offline Death

Odp: Komiksy Huberta Czajkowskiego
« Odpowiedź #18 dnia: So, 09 Kwiecień 2022, 17:16:16 »
Mam wrażenie (a sam tak mam), że kupując komiksy często dążymy do darmowej wysyłki i coś dobieramy, żeby było 300 na gildii, 200 na czytam itd. Akurat mam tego smarta na Allegro, ale to groszowa sprawa i przy zakupie dosłownie kilku rzeczy już jesteś na plus. Już pomijam fakt, że ostatnim razem tego smarta kupiła moja siostra i go jakoś przekazała na moje konto i mam de facto za darmo, bo była taka nowa opcja, że kilka osób korzysta.

Offline michał81

Odp: Komiksy Huberta Czajkowskiego
« Odpowiedź #19 dnia: So, 09 Kwiecień 2022, 17:44:18 »
Panowie, ale ja się z tym zgadzam, ale finalnie zapłaciliście te 50 zł na rok, aby mieć tą darmową wysyłkę (no dobra nie ty Death ;) ).

Offline Dracos

Odp: Komiksy Huberta Czajkowskiego
« Odpowiedź #20 dnia: So, 09 Kwiecień 2022, 18:25:21 »
Mam wrażenie (a sam tak mam), że kupując komiksy często dążymy do darmowej wysyłki i coś dobieramy, żeby było 300 na gildii, 200 na czytam itd.

W moim przypadku to jest połowa prawdy, druga to fakt że gildia ma mało wpadek z pakowaniem, a basnjakniedzwiedz to dla mnie coś nowego, wiadomo jak pakują ? albo jaką mają politykę wymiany ? Ale to tylko takie racjonalizowanie są księgarnie gdzie lubię robić zakupy i raczej się ich trzymam.

Offline Death

Odp: Komiksy Huberta Czajkowskiego
« Odpowiedź #21 dnia: So, 09 Kwiecień 2022, 18:47:38 »
Oczywiście pierwsze co zrobiłem to zapytałem autora czy ta księgarnia pakuje w karton czy bąbelki. Odpisał, że z tego co wie, to pakują w tekturę. Jak przejdzie, to oczywiście od razu tutaj wszystko opiszę i wrzucę fotki. :) Składając zamówienie poprosiłem o solidne pakowanie.

Edit.
Dostałem maila, że wysłali. :)
« Ostatnia zmiana: So, 09 Kwiecień 2022, 20:12:53 wysłana przez Death »

Offline Death

Odp: Komiksy Huberta Czajkowskiego
« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 13 Kwiecień 2022, 13:26:14 »
Przyszło. Karton, bąbelki, stan igła. Polecam. :)








Offline Death

Odp: Komiksy Huberta Czajkowskiego
« Odpowiedź #23 dnia: Pt, 15 Kwiecień 2022, 20:01:58 »

Offline misiokles

Odp: Komiksy Huberta Czajkowskiego
« Odpowiedź #24 dnia: Pt, 15 Kwiecień 2022, 20:19:11 »
A ja wczoraj przeczytałem. Paradoksalnie w komiksie Batorego jest jak na lekarstwo. I ten brak pomysłu na zakończenie...

Odp: Komiksy Huberta Czajkowskiego
« Odpowiedź #25 dnia: Śr, 20 Kwiecień 2022, 08:23:58 »
Ktos jeszcze ma za soba Batorego? Jesli chodzi o rysunki to jestem za, ale boje sie polec na dymkach  ;)

Offline misiokles

Odp: Komiksy Huberta Czajkowskiego
« Odpowiedź #26 dnia: Śr, 20 Kwiecień 2022, 08:41:03 »

Offline Death

Odp: Komiksy Huberta Czajkowskiego
« Odpowiedź #27 dnia: Cz, 15 Wrzesień 2022, 23:05:26 »
Na ubiegłorocznym MFK kupiłem koszulkę Thorgala, a teraz kupię:


Offline Eyeless

Odp: Komiksy Huberta Czajkowskiego
« Odpowiedź #28 dnia: Pt, 16 Wrzesień 2022, 20:30:19 »
A wiadomo w jakiej to cenie ?

Offline Death

Odp: Komiksy Huberta Czajkowskiego
« Odpowiedź #29 dnia: Pt, 16 Wrzesień 2022, 20:32:59 »
Na razie nie.