Autor Wątek: Kapitan Kloss  (Przeczytany 46935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kv

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #405 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 11:29:46 »
Moja erratka już w pobliskiej sortowni, w poniedziałek trafi do jednego schowka na ścianie z kupą schowków  ;)

Offline Szekak

• Polubień: 2866
  • Zwyrodniały i godny pogardy bękart natury.
« Odpowiedź #406 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 11:58:22 »
Do mnie tez juz leci. :)
Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.

Offline Szekak

• Polubień: 2866
  • Zwyrodniały i godny pogardy bękart natury.
« Odpowiedź #407 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 18:46:14 »
No i doleciało, szkoda, że tą errate trzeba jeszcze samemu wyciąć i nakleić, to nie jest taka prosta operacja. ;)
Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.

Offline ukaszm84

« Odpowiedź #408 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 18:58:27 »
Chciałem też się zgłosić po tę erratę ale chyba odpuszczam, bo w weekend przeczytałem ten tom i ten pomylony kadr to tam jest najmniejszy problem. Jakaś połowa tekstów w dymkach wygląda żenująco słabo, a kilku zupełnie nie idzie przeczytać, nie mówiąc już o fatalnej jakości planszach, wielka szkoda że to jedyne aktualnie dostępne wydanie bądź co bądź klasyki polskiego komiksu.

Offline parsom

« Odpowiedź #409 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 19:12:02 »
Jak napisałem o tych pozostałych babolach panu, który odpisał mi w sprawie reklamacji, to aż się rzucił, że wcześniej nie mówiłem nic o żadnych innych błędach. A jak stwierdziłem, że chwilowo nie mogę mu wysłać żądanych ch... wie po co zdjęć strony tytułowej i redakcyjnej więc przesyłam fakturę potwierdzającą zakup, to się oburzył, że faktury to on nie chciał. Żenada poziom max. Niech ta Muza sczeźnie. Chociaż wydają tyle chłamu, że pewnie im to nie grozi.
SZAFA
Rower, rower, ROWER!

Offline kv

« Odpowiedź #410 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 20:00:48 »
Chciałem też się zgłosić po tę erratę ale chyba odpuszczam, bo w weekend przeczytałem ten tom i ten pomylony kadr to tam jest najmniejszy problem. Jakaś połowa tekstów w dymkach wygląda żenująco słabo, a kilku zupełnie nie idzie przeczytać, nie mówiąc już o fatalnej jakości planszach, wielka szkoda że to jedyne aktualnie dostępne wydanie bądź co bądź klasyki polskiego komiksu.
Ja już temperuję ołówek i do poprawy tj. uzpełnienia brakujących literek, kropek, przecinków i czego tam jeszcze.... :o
Jak napisałem o tych pozostałych babolach panu, który odpisał mi w sprawie reklamacji, to aż się rzucił, że wcześniej nie mówiłem nic o żadnych innych błędach. A jak stwierdziłem, że chwilowo nie mogę mu wysłać żądanych ch... wie po co zdjęć strony tytułowej i redakcyjnej więc przesyłam fakturę potwierdzającą zakup, to się oburzył, że faktury to on nie chciał. Żenada poziom max. Niech ta Muza sczeźnie. Chociaż wydają tyle chłamu, że pewnie im to nie grozi.
Pewnie kontaktował się z Tobą gość z produkcji, jakie materiały dostał to wydrukował. A tak w ogóle to ciekawe czy ktoś od nich widział co wydali? No chyba, że z premedytacją sprzedali, a później jeszcze dla niepoznaki zrobili dodruk....