Autor Wątek: Kapitan Żbik  (Przeczytany 46337 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nocny

Odp: Kapitan Żbik
« Odpowiedź #165 dnia: Nd, 26 Kwiecień 2020, 10:54:22 »
W sklepie Timofa można kupić i album i kilka plakatów.

Online Mruk

Odp: Kapitan Żbik
« Odpowiedź #166 dnia: Cz, 30 Kwiecień 2020, 13:33:55 »
W sklepie Timofa można kupić i album i kilka plakatów.

Kupić owszem, można, ale dowiedzieć się co znajduje się w środku albumu to już nie można.

Offline nocny

Odp: Kapitan Żbik
« Odpowiedź #167 dnia: Cz, 30 Kwiecień 2020, 18:42:32 »
Wszystkie prace jakie były prezentowane jakoś codziennie w kwietniu na FB Timofa i chyba coś więcej. Ogólnie kilkadziesiąt grafik.

Online Mruk

Odp: Kapitan Żbik
« Odpowiedź #168 dnia: Cz, 30 Kwiecień 2020, 19:03:33 »
Wszystkie prace jakie były prezentowane jakoś codziennie w kwietniu na FB Timofa i chyba coś więcej. Ogólnie kilkadziesiąt grafik.

Czyli w tej publikacji nie ma komiksów, same ilustracje?

Offline nocny

Odp: Kapitan Żbik
« Odpowiedź #169 dnia: Cz, 30 Kwiecień 2020, 22:04:35 »
Tak, o ile wiem, to żadne komiksy nie istnieją.
TUTAJ są wszystkie zebrane w jednym miejscu. Nie wiem czy w albumie będzie więcej.
« Ostatnia zmiana: Cz, 30 Kwiecień 2020, 22:07:06 wysłana przez nocny »

Kapral

  • Gość
Odp: Kapitan Żbik
« Odpowiedź #170 dnia: Pt, 01 Maj 2020, 10:10:26 »
Dziwne jest to, że cała ta akcja Timofa i Gonzalesa odbywa się pół roku po śmierci Władysława Krupki. Tak jakby panowie uznali, że teraz już im wolno. Może odkupili prawa od spadkobierców?

Offline NuoLab

Odp: Kapitan Żbik
« Odpowiedź #171 dnia: Pt, 01 Maj 2020, 10:29:52 »
W sumie to trochę smutne bo wykorzystanie gejowskiego światka peerelu funkcjonującego na styku ze światkiem przestępczym i artystycznym (przykładowo Nasierowski czy akcja "Hiacynt") mogłoby zaowocować ciekawym i kontrowersyjnym (dla obu stron) komiksem i to opartym na faktach ale jak widać środowisko stać jedynie na heheszki z okładkami.

Bender

  • Gość
Odp: Kapitan Żbik
« Odpowiedź #172 dnia: Pt, 01 Maj 2020, 12:56:43 »
A po czym to widać? Jak ktoś powie A to automatycznie zakładasz, że już nie potrafi powiedzieć B? :)

A że okładki są "gejowskie" to się zorientowałem po ikonce w winietce i okładkach lektur. Poza tym to nic jakoś strasznie gejowskiego w nich nie ma. Mnie jakoś ani ziębią ni grzeją, ot taki standardowy rodzimy bezpłciowy humorek.

Offline turucorp

Odp: Kapitan Żbik
« Odpowiedź #173 dnia: Pt, 01 Maj 2020, 14:09:07 »
jak widać środowisko stać jedynie na heheszki z okładkami.

Proponuję żeby jednak oceniać każdą pracę osobno, a nie pitolić o „środowisku”  ::)

Kapral

  • Gość
Odp: Kapitan Żbik
« Odpowiedź #174 dnia: Pt, 01 Maj 2020, 14:50:36 »
A że okładki są "gejowskie" to się zorientowałem po ikonce w winietce i okładkach lektur. Poza tym to nic jakoś strasznie gejowskiego w nich nie ma.

Serio serio?  ;D

Bender

  • Gość
Odp: Kapitan Żbik
« Odpowiedź #175 dnia: Pt, 01 Maj 2020, 15:22:38 »
No serio serio. A co jest czego nie można by zakwalifikować jako uniwersalnie erotyzującego? :)
No bo chyba nie ten wspomniany stereotypowy róż. Dla większości facetów homo równie pociągający jak dla facetów hetero ;)  (a właściwie nawet mniej, bo hetero mogą chyba jarać panny odziane w różowe ciuszki - nie wiem zgaduje ;)

Kapral

  • Gość
Odp: Kapitan Żbik
« Odpowiedź #176 dnia: Pt, 01 Maj 2020, 15:30:13 »
Słyszałem, że Belgów nie śmieszą dowcipy o Belgach. Polakom ponoć też niespecjalnie podobał się Borat i jego "jaksiemasz".

Bender

  • Gość
Odp: Kapitan Żbik
« Odpowiedź #177 dnia: Pt, 01 Maj 2020, 15:42:23 »
Widzę co usiłowałeś zrobić, ale chyba nie zrozumiałeś do końca tego co napisałem :)
A bekę z homo lubię. Niestety te okładki to taki wiesz, pieprzny humorek dla babć.

Kapral

  • Gość
Odp: Kapitan Żbik
« Odpowiedź #178 dnia: Pt, 01 Maj 2020, 16:03:19 »
Oczywiście, że zrozumiałem. Jesteś tu jedyną osobą, która nie dostrzega gejozy, walącej od tych obrazków na kilometr  ;D

Bender

  • Gość
Odp: Kapitan Żbik
« Odpowiedź #179 dnia: Pt, 01 Maj 2020, 17:02:13 »
Pozostaje mi zatem uwierzyć na słowo ekspertom :)