Autor Wątek: Kapitan Kloss  (Przeczytany 68868 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online kv

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #405 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 11:29:46 »
Moja erratka już w pobliskiej sortowni, w poniedziałek trafi do jednego schowka na ścianie z kupą schowków  ;)

Offline Szekak

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #406 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 11:58:22 »
Do mnie tez juz leci. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Szekak

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #407 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 18:46:14 »
No i doleciało, szkoda, że tą errate trzeba jeszcze samemu wyciąć i nakleić, to nie jest taka prosta operacja. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #408 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 18:58:27 »
Chciałem też się zgłosić po tę erratę ale chyba odpuszczam, bo w weekend przeczytałem ten tom i ten pomylony kadr to tam jest najmniejszy problem. Jakaś połowa tekstów w dymkach wygląda żenująco słabo, a kilku zupełnie nie idzie przeczytać, nie mówiąc już o fatalnej jakości planszach, wielka szkoda że to jedyne aktualnie dostępne wydanie bądź co bądź klasyki polskiego komiksu.

Offline parsom

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #409 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 19:12:02 »
Jak napisałem o tych pozostałych babolach panu, który odpisał mi w sprawie reklamacji, to aż się rzucił, że wcześniej nie mówiłem nic o żadnych innych błędach. A jak stwierdziłem, że chwilowo nie mogę mu wysłać żądanych ch... wie po co zdjęć strony tytułowej i redakcyjnej więc przesyłam fakturę potwierdzającą zakup, to się oburzył, że faktury to on nie chciał. Żenada poziom max. Niech ta Muza sczeźnie. Chociaż wydają tyle chłamu, że pewnie im to nie grozi.

Online kv

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #410 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 20:00:48 »
Chciałem też się zgłosić po tę erratę ale chyba odpuszczam, bo w weekend przeczytałem ten tom i ten pomylony kadr to tam jest najmniejszy problem. Jakaś połowa tekstów w dymkach wygląda żenująco słabo, a kilku zupełnie nie idzie przeczytać, nie mówiąc już o fatalnej jakości planszach, wielka szkoda że to jedyne aktualnie dostępne wydanie bądź co bądź klasyki polskiego komiksu.
Ja już temperuję ołówek i do poprawy tj. uzpełnienia brakujących literek, kropek, przecinków i czego tam jeszcze.... :o
Jak napisałem o tych pozostałych babolach panu, który odpisał mi w sprawie reklamacji, to aż się rzucił, że wcześniej nie mówiłem nic o żadnych innych błędach. A jak stwierdziłem, że chwilowo nie mogę mu wysłać żądanych ch... wie po co zdjęć strony tytułowej i redakcyjnej więc przesyłam fakturę potwierdzającą zakup, to się oburzył, że faktury to on nie chciał. Żenada poziom max. Niech ta Muza sczeźnie. Chociaż wydają tyle chłamu, że pewnie im to nie grozi.
Pewnie kontaktował się z Tobą gość z produkcji, jakie materiały dostał to wydrukował. A tak w ogóle to ciekawe czy ktoś od nich widział co wydali? No chyba, że z premedytacją sprzedali, a później jeszcze dla niepoznaki zrobili dodruk....

Offline PJP

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #411 dnia: Pt, 24 Grudzień 2021, 21:01:48 »
Dla zainteresowanych widzę, że w sklepie Muzy pojawiła się oferta nieco taniej i chyba jest też darmowa przesyłka -> https://muza.com.pl/ksiazki/3813-kapitan-kloss-wyd-zbiorcze-jubileuszowe-tom-1-20-9788328718197.html

Offline KarolKról

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #412 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 13:34:03 »
W Taniej książce są dostepne w nowościach tomy 3-20 serii Kapitan Kloss w wydaniu zeszytowym za 9,54 zł (zniżka 36% od ceny 14,90 zł).
https://www.taniaksiazka.pl/nowosci/komiksy-11026/sortuj-datamalejaco
Cała seria zeszytowa z e-bookami:
https://www.taniaksiazka.pl/seria/kapitan-kloss

Na stronie Muzy zeszyty za 10,43 zł w promocji wydane 2021-07-12.
https://muza.com.pl/pl/parameters/andrzej-zbych-4426.html

Mam tomy 1-3 z Muzy 2001 i wydanie zbiorcze 2021. Zamówiem dla porównania tomy 3, 11, 20.

Offline dmlakers1

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #413 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 00:50:02 »
Podobno na Targach książki w Krakowie na stoisku Wydawnictwa Muza można było kupić kolejne wznowienie zbiorczego wydania zeszytów Kapitana Klossa.

Na stronie internetowej wydawnictwa nie ma żadnych na ten temat informacji.

Może coś wiecie na ten temat więcej?

Offline Koalar

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #414 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 01:35:14 »
Nic nie wiem. Mają dużo w swoim sklepie www, mają dużo na Allegro (kojarzę, że kiedyś mieli tam mniej). A gdzie indziej brak. Dodrukowali tylko dla siebie? Byłoby to dziwne. Może za jakiś czas rzucą do hurtowni? No i pozostaje kwestia baboli. Poprawili czy dodają od razu erratę? Nic nie wiem.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Pinto

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #415 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 18:39:18 »
"Muza" nawet okładkę potrafi spier....  ::) A wystarczyło skopiować z czeskiego wydania...

Offline Pinto

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #416 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 18:42:05 »
Teraz widzę, że ta spartaczona okładka to chyba dodruk, bo wcześniej była taka jak w czeskim wydaniu.

Offline Rotor

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #417 dnia: Nd, 22 Styczeń 2023, 17:21:10 »
Czy ktoś jest szczęśliwym posiadaczem Klossa w wydaniu 20 zeszytów (złota kolekcja) z roku 2002? Mam 20 szt. z dodatków do Super Expressu, ale nie jestem zadowolony z jakości. Pytanie, czy to wydanie z 2002 roku aby na pewno jest lepsze, bo ostatnie zbiorcze z Muzy, jest bardzo krytykowane za kiepską jakość skanów/druku. 

Offline Szekak

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #418 dnia: Nd, 22 Styczeń 2023, 18:13:57 »
Jakosc z tego co wiem jest lepsza w zbiorczym niz w zeszytach bo skany sciagane byly od czechow czy cos.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline PJP

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #419 dnia: Nd, 22 Styczeń 2023, 18:53:07 »
Mam i zbiorcze i z SE, i w zbiorczym (z wyjątkami) jest lepiej ;)