Autor Wątek: Kapitan Kloss  (Przeczytany 69814 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #375 dnia: Pn, 16 Sierpień 2021, 18:57:25 »
Gdzie on tam w pierwszych postach wyskoczył z "konkurencją", bo nie mogę znaleźć?

Jesteś z konkurencji Muzy, że tak ciśniesz po tym komiksie? Mam wrażenie, że bardzo chcesz wszystkim go obrzydzić na siłę ;)

Nesumi

  • Gość
Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #376 dnia: Pn, 16 Sierpień 2021, 20:29:24 »
A, ok. A Muza ma w tym wypadku jakąś konkurencję?

Offline turucorp

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #377 dnia: Pn, 16 Sierpień 2021, 20:41:23 »
A, ok. A Muza ma w tym wypadku jakąś konkurencję?

A to już pytanie do Gnypela, kto wie co w jego umyśle się ulęgło?
Inna sprawa, że patrząc na to, co potrafią wydać sobie pasjonaci w drugim obiegu (i w kilku egz.) to "konkurencją" dla Muzy może być praktycznie każdy.  :D

Offline Gnypel

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #378 dnia: Pn, 16 Sierpień 2021, 21:56:31 »
Nie pracuję w Muzie, ani żadnym innym wydawnictwie. Pracuję w zupełnie innej branży. Moja wypowiedź odnośnie konkurencji była dokładnym odwróceniem zarzutu poczynionego mi przez jednego z użytkowników forum:

No i co to wnosi do dyskusji? Jesteśmy na forum dyskusyjnym i nikt nie będzie całował kogoś w dupę, że wydał z babolami. Jesteś z Muzy, że tak ciśniesz o ten komiks? Mam wrażenie, że bardzo chcesz wszystkich uszczęśliwić na siłę ;)

i miała na celu wykazanie jak bezsensowne są tego typu argumenty. Jak widać udało mi się to jedynie połowicznie, bo skrytykowana została moja wypowiedź, podczas gdy "argumenty" użytkownika PJP najwyraźniej zostały przyjęte przez aklamację. Myślałem, że to dość oczywiste, Marku, jestem nieco zażenowany, że muszę to tłumaczyć.

Offline turucorp

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #379 dnia: Pn, 16 Sierpień 2021, 22:01:43 »
Marku, jestem nieco zażenowany, że muszę to tłumaczyć.

Świnie zdecydowanie pasasz beze mnie. Powtórzę ostatni raz, chcesz mi tutaj jechać w ten sposób, to się przedstaw albo spadaj.  ::)

Offline Castiglione

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #380 dnia: Pn, 16 Sierpień 2021, 22:51:06 »
Nie rozumiem tych utyskiwań. Przez lata nie było Klossa w ogóle na polskiej scenie komiksowej, za wyjątkiem obszarpanych zeszytów na Allegro, w dodatku w nieracjonalnych cenach. Teraz mamy fajne wydanie w twardej oprawie i ludzie dalej narzekają.....
Mandragora też swego czasu składała fajne wydania w twardych oprawach z niesprzedanych zeszytów. Co prawda rozpadały się, były poprzetykane reklamami zabawek, a okazjonalnie po otwarciu komiksu ze środka sterczały zszywki, ale na półce wyglądało fajnie, a i nie trzeba było kupować obszarpanych zeszytów. Scream też publikuje teraz fajne wydania w fajnych twardych okładkach z błędami ortograficznymi w środku. Nie ma co, o taki standard prosimy.

W środowisku komiksowym funkcjonuje opinia, że to forum raczej omija się szerokim łukiem, bo oprócz malkontentów, dużo tu trolli, wycieczek personalnych i chamskich odzywek, a mało dyskusji merytorycznych. Ponieważ ponad opinie innych preferuję doświadczenie własne, postanowiłem przekonać się sam. No i przekonałem się. Środowisko komiksowe miało rację.
Spoko, nikt nie zapraszał ani nikt nie będzie tęsknić.
« Ostatnia zmiana: Pn, 16 Sierpień 2021, 22:54:44 wysłana przez Eguaroc »

Offline GoNzO

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #381 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 11:16:05 »

Offline kv

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #382 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 11:41:56 »
Te powyżej 1000 też mają.

Offline parsom

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #383 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 12:31:15 »
Podają coś na temat sposobu reklamacji?

Offline GoNzO

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #384 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 13:16:04 »
Podają coś na temat sposobu reklamacji?

Autor napisał: "Napisać maila z reklamacją na adres podany na stronie wyd. Muza."

Offline Szekak

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #385 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 16:18:00 »
O jak fajnie, bolał mnie ten babol najbardziej.

Meil na który należy wysyłać to m.zwolinska@muza.com.pl.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Edgar

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #386 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 23:00:11 »
Przepraszam, ale czy na tym zdjęciu jest ta naklejka z erratą?

jest MUSZĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ DOKĄD POSZEDŁ.
powinno być MUSZĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ, DOKĄD POSZEDŁ.

Czy oni naprawdę dali erratę z błędem? No to czekamy na kolejną naklejkę, którą będzie można nakleić na naklejkę.

Offline PJP

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #387 dnia: So, 18 Wrzesień 2021, 07:09:38 »
Po naklejce będzie zestaw z żyletką :P

Offline misiokles

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #388 dnia: So, 18 Wrzesień 2021, 09:06:32 »
Nie jestem pewien czy przecinek w tym zdaniu jest zasadny.

Offline Edgar

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #389 dnia: So, 18 Wrzesień 2021, 11:32:40 »
Jest konieczny na pewno. Podobnie jak w jednym zdaniu w tle tej "erraty" powinno być " I ZOBACZ, DOKĄD PÓJDZIE". Żeby już się nie rozwodzić za bardzo nad zasadami interpunkcji, które, jak wiemy, nie są najprostsze na świecie, to wystarczy spojrzeć na przykłady użycia tego słowa w słowniku PWN
https://sjp.pwn.pl/slowniki/dok%C4%85d.html