Autor Wątek: Kapitan Kloss  (Przeczytany 68873 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline blackwaterpark

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #330 dnia: Nd, 30 Maj 2021, 14:15:49 »
Nie macie pojęcia, jak mi zależało, żeby kupić ten komiks (i nie macie pojęcia, jak szybko przeszła mi ochota na ten zakup!)   8)  ::)

Offline PJP

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #331 dnia: Nd, 30 Maj 2021, 14:42:05 »
Dobrze, że jest forum bo już praktycznie zamówiłem w dodruku. A tu takie kwiatki. Raczej nie ma co liczyć na poprawki, nie to wydawnictwo, nie ten klimat. Chyba jednak kupię czeską wersję :D

Online weiter

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #332 dnia: Nd, 30 Maj 2021, 20:45:49 »
Ja mam wydanie Muzy z 2002 roku.
Takich baboli w komiksach nie ma.






Offline blackwaterpark

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #333 dnia: Nd, 30 Maj 2021, 21:22:26 »
Ja mam wydanie Muzy z 2002 roku.
Takich baboli w komiksach nie ma.

Jak widać: sporo pracy musieli włożyć, żeby zepsuć jubileuszowe wydanie. ''Gratulacje'' dla wydawcy, super-robota.
Warto nagłaśniać takie partactwo, aby nie przeszło na innych.

Online kubisz

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #334 dnia: Nd, 30 Maj 2021, 22:05:47 »
Ja mam wydanie Muzy z 2002 roku.
Takich baboli w komiksach nie ma.
Czyli ci gamonie spieprzyli coś, co mieli dobre? Aha, ok ::)

Offline blackwaterpark

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #335 dnia: Nd, 30 Maj 2021, 22:59:19 »
Czyli ci gamonie spieprzyli coś, co mieli dobre? Aha, ok ::)

Tak się przechodzi do historii polskiego komiksu (niechlubnej historii). Ważne, że hajs na koncie się zgadza.

PS. Pytanie: czy Wydawca odniósł się gdzieś w mediach społecznościowych do całej tej sprawy?  ???

Offline nori

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #336 dnia: Pn, 31 Maj 2021, 08:22:06 »
z komiksów wydanych przez muzę mam tylko ekspedycje. tamto wydanie było wyjątkowo udane.

Nie do końca się zgodzę. Jakość druku pozostawiała sporo do życzenia, szczególnie trzech ostatnich zeszytów, do tego bardzo brzydko poprzycinano okładki. Pozbyłem się zbiorczego i zostawiłem sobie zeszyty. Z Klossa cieszę się, że mam komplet starych zeszytówek i z tego co widzę, pozostanę przy nich.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline tomsawyer

  • Wiadomości: 249
  • Polubień: 227
  • Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę.
    • Zobacz profil
    • Rush Hemispheres
Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #337 dnia: Pn, 31 Maj 2021, 08:38:38 »
Również dziękuję za skuteczne odwiedzenie mnie od zakupu. Chętnie widziałbym ten komiks w swojej kolekcji, ale nie w postaci takiego edytorskiego gniota.
"Nie od razu Rzym zbudowano, oczywiście, z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Offline freshmaker

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #338 dnia: Pn, 31 Maj 2021, 08:53:05 »
@nori - nie mam porównania z wydaniem wydawnictwa komiksowego (fatalna okładka) ale przeglądałem wczoraj ekspedycję z muzy i wg mnie jest wydana całkiem nieźle. może libertago wyda ekspedycję po wiedźminie.

Offline starcek

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #339 dnia: Pn, 31 Maj 2021, 09:56:04 »
Jeszcze nie ma połowy roku, a już mamy Partactwo Wydawnicze Roku - choć z drugiej strony wydawca Relaxu mocno ciśnie.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline asx76

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #340 dnia: Pn, 31 Maj 2021, 09:56:44 »
Kupujący ten wydawniczy bubel przyczyniają się do powtórek tego typu w przyszłości - "no bo skoro i tak się świetne sprzedaje, to po cóż dokładać starań aby wydać porządnie?" ;)

Online parsom

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #341 dnia: Pn, 31 Maj 2021, 11:17:28 »
Muza ma na to wywalone - nie ma co liczyć na to, że się poprawi pod wpływem złej sprzedaży. Po prostu więcej nie wyda i tyle.

Offline Gazza

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #342 dnia: Pn, 31 Maj 2021, 18:26:33 »
Ja już też mam na Muzę i tego potworka wywalone. Kasa pójdzie na coś godnego.

Offline burberry

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #343 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 20:59:04 »
Wprawdzie wydanie Muzy to nic specjalnego, a do tego zdarzają się literówki, brak jakichkolwiek dodatków, drystrybucja okazała się fatalna, polityka związan z dodrukiem jeszcze gorsza, ale...

dawno żaden komiks nie sprawił mi takiej frajdy jak Kapitan Klos. Przeczytałem na razie 7 zeszytów (niektóre z nich pierwszy raz) i autentycznie dobrze się bawię. Pewnie, jest to podkręcona, propagandowa historia, ale intrygi są ciekawe, a sama postać Klossa to taki polski James Bond, absolutny Chad  8) tym, którzy znają  komiksy Kapitana Klossa z dzieciństwa ten integral umożliwia niezłą podróż w czasie, połączoną z żywymi wspomnieniami znad starych zeszytów... Polecam!

Offline Gnypel

Odp: Kapitan Kloss
« Odpowiedź #344 dnia: Pn, 02 Sierpień 2021, 20:37:48 »
Super jest ten Kapitan Kloss. Czytając go łezka się w oku kręci.... Nie rozumiem tych utyskiwań. Przez lata nie było Klossa w ogóle na polskiej scenie komiksowej, za wyjątkiem obszarpanych zeszytów na Allegro, w dodatku w nieracjonalnych cenach. Teraz mamy fajne wydanie w twardej oprawie i ludzie dalej narzekają.....