Komiksy > Komiksy polskie

Kajko i Kokosz

(1/226) > >>

Komiksoświr:
Komiks Christy dla wielu kultowy. Moim zdaniem całkiem fajna seria nie należy może do moich najulubieńszych ale poczytać lubię bo ma jednak swój klimat i humor. Od jakiegoś czasu wychodzi bardzo dobra kontynuacja z podtytułem Nowe przygody. Póki co wyszły dwa tomy z szortami tworzonymi przez różnych autorów. W maju będzie trzeci. Osobiście czekam bo dobór twórców najlepszy czyli:Kur-scenariusz,Kiełbus-rysunki i Bednarczyk-coloring.

parsom:
Nowym Przygodom mówię stanowcze "nie". Ale za to chętnie przygarnąłbym zbiorcze wydanie Kajka i Kokosza.

Benson:

--- Cytat: Komiksoświr w So, 09 Luty 2019, 07:50:11 ---Póki co wyszły dwa tomy z szrotami tworzonymi przez różnych autorów.
--- Koniec cytatu ---
Poprawiłem Ci. Te dwa albumy stoją na tak katastrofalnym poziomie, że brak słów.

Dracos:

--- Cytat: Cyber w So, 09 Luty 2019, 17:51:16 ---Jeżeli rysunki będzie wykonywał Sławomir Kiełbus, to bardzo chętnie będę kupował dalsze przygody Kajko i Kokosza. Bo jak by nie patrzyć, jest to dla mnie megamocny komiks, do którego często wracam. Ale, jeżeli będą to Ci "pozostali" artyści, to ja dziękuję.

--- Koniec cytatu ---

Mam identyczne odczucia, uważam że każdy artysta ma jakiś swój styl jednakże jak się robi kontynuację klasyki to jednak styl rysowania powinien być jakoś zbliżony do tego co fani pokochali, a eksperymenty z formą zostawić dla autorskich projektów.

A co do Integrala Kajka to również jestem bardzo na tak i brałbym z miejsca :)

K.Leszcz:

--- Cytat: Cyber w So, 09 Luty 2019, 19:08:42 ---No właśnie, spójrzcie na Francję i ich Asteriksa, oni potrafią zrobić kontynuacje jak należy. Powinniśmy się od nich uczyć, a nie profanować klasykę.

--- Koniec cytatu ---


A mi scenariuszowo dużo bardziej mi się podobają kontynuacje KiK, niż "Asteriksa".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej