Autor Wątek: Kajko i Kokosz  (Przeczytany 180382 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kot Tip-Top

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #420 dnia: Wt, 09 Luty 2021, 15:10:53 »
I kolejny zwiastun... ale tym razem do czegoś innego :) :
https://na-plasterki.blogspot.com/2021/02/jest-kolejny-trailer.html

Offline Benson

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #421 dnia: Wt, 09 Luty 2021, 19:38:03 »
żal.pl i #naplasterki są też ze "Szkoły Latania"?

Kapral

  • Gość
Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #422 dnia: Cz, 18 Luty 2021, 11:34:36 »


Offline Death

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #424 dnia: Nd, 28 Luty 2021, 10:52:19 »
Oglądam sobie właśnie serial na Netflixie i jest w porządku. Przepraszam twórców, że wcześniej mnie poniosło i napisałem po trailerze, że gówno.
Kreska i kolory niestety bardziej jak u Kiełbusa niż Christy. Wolę oryginał. Ale widać chcieli nowocześnie. Jak na razie w żadnym momencie nie czułem zażenowania, które jest normą podczas lektury nowego przekładu Hugo. Jest ok. Zobaczę całość.

Offline Dracos

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #425 dnia: Nd, 28 Luty 2021, 11:04:27 »
Też właśnie obejrzałem pierwszy odcinek i jest ok, na tyle że z pewnością obejrzę całość. Trochę taka uboga ta animacja, ale w zasadzie w dzisiejszych bajkach to norma.

Offline AntekSocjalny

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #426 dnia: Nd, 28 Luty 2021, 11:11:51 »
Po trailerze miałem mieszane uczucia...jestem na 5 odcinku i podoba mi się. Dubbing pasuje, kreska uproszczona, ale do przeżycia

Offline Takesh

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #427 dnia: Nd, 28 Luty 2021, 11:14:20 »
Też już po pierwszym odcinku. Wrażenia pozytywne. Oglądam dalej i mają moje poparcie.
Pewne zmiany musiały być, ale to animacja, a nie komiks.
Plus taki, że robią to "nasi", czyli Śledziu reżyser, Kiełbus odpowiada za postaci, scenariusz Kur i Skarżycki.
To co, oglądamy dalej 😀👍

Offline qprime

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #428 dnia: Nd, 28 Luty 2021, 14:17:01 »
Mój ośmiolatek odbił się od komiksów o KiK. Nie udało mi się mimo paru prób. Obejrzeliśmy dziś 3 odcinki serialu. Spodobało mu się i sięgnął na półkę po komiks! Czyli serial jest genialny. ;)
A czy mi się spodobał? A kogo obchodzi zdanie starego dziada na temat bajki dla dzieci ?

Offline PJP

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #429 dnia: Nd, 28 Luty 2021, 14:19:58 »
Zacząłem. Animacja minimalistyczna, ale przyjemna dla oka. Lekko przegadane dialogi. Humor ok. Dubbing niezły, a nawet bardzo przyjemny (postacie większe: Kokosz, Hegemon, Lubawa). Nie jest to coś, na co liczyłem, szczególnie w przypadku Kaprala czy Ofermy, ale dobrze wykonane i można spokojnie reklamować :) Wstydu nie ma.

Offline jotkwadrat

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #430 dnia: Nd, 28 Luty 2021, 14:28:33 »
A jest też dubbing na inne rynki?

Offline PJP

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #431 dnia: Nd, 28 Luty 2021, 14:41:23 »
Są dostępne angielskie napisy.

Offline tuco

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #432 dnia: Nd, 28 Luty 2021, 15:21:53 »
Nie jest to coś, na co liczyłem, szczególnie w przypadku Kaprala czy Ofermy, ale dobrze wykonane i można spokojnie reklamować :) Wstydu nie ma.
etam, Kapral rządzi "NA PLAS-TER-KIIII!"
Lubawa rzeczywiście troszku starawa, twarz jakaś zapadnięta, musi zmęczona życiem w tym naszym Pisogrodzie. lokalni włodarze dziś letko niemajo.


Offline freshmaker

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #433 dnia: Nd, 28 Luty 2021, 16:49:09 »
obejrzałem z dzieciakami 3 odcinki - jest nieźle. dzieciaki śmiały się kilka razy. dubbing czasami niestety niedomaga i nie są się zrozumieć np mirmila czy lamignata. do tego młodzi odkryli ze kasztelan to mirmil a nie mirmik. jednak font christy nie jest taki oczywisty.

Offline PJP

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #434 dnia: Nd, 28 Luty 2021, 16:52:55 »
W jednej scenie w lesie ucina głos Kajka. A później są Zbójcerze zamiast bandy Czarnych Trójkątów ;) Podsumowując, zacnie, zacnie. Teraz czas na coś dłuższego, może godzinny film?