Autor Wątek: Kajko i Kokosz  (Przeczytany 178316 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kapral

  • Gość
Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #375 dnia: Nd, 24 Styczeń 2021, 22:18:23 »
Taj jak napisali. Szkoła Latania weszła w kanon lektur szkolnych a w bibliotekach pewnie brak więc większość kupowała.

Ale "Szkoła latania" już trzeci rok jest lekturą. Dopiero teraz się rzucili do kupowania?

Offline Kot Tip-Top

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #376 dnia: Nd, 24 Styczeń 2021, 23:08:05 »
Pewnie zobaczyli że numer 1 na liście bestelerów Egmontu to uznali że warto  ::)

Offline misiokles

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #377 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 06:37:53 »
Ewentualnie jest już któryś raz na listach bestsellerów, ale nikt tego nie sprawdzał wcześniej.

Offline bosssu

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #378 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 14:24:12 »
Ale "Szkoła latania" już trzeci rok jest lekturą. Dopiero teraz się rzucili do kupowania?
Może był właśnie jakiś większy jednorazowy zakup do bibliotek szkolnych przez ministerstwo? Nie wiem jak to się w sumie dokładnie odbywa, takie przypuszczenie.

Kapral

  • Gość
Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #379 dnia: Pn, 25 Styczeń 2021, 15:01:23 »
Masz rację. Nie wiesz jak to się odbywa :)

Offline Benson

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #380 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 10:31:02 »
Netflix + Kiełbus... To się nie mogło udać. Ale że aż tak bardzo? :(


Offline Szekak

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #381 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 10:51:46 »
Wnosisz, ze sie nie udalo po tych kilku sekundach? Druga sprawa - to nie było roobione dla Netflixa, Netflix po prostu wykupił prawa do gotowego już produktu.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline NuoLab

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #382 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 11:47:29 »
Bo marzyła się klasyczna animacja, coś w rodzaju Asterixów a dostaniemy produkcję w stylu Cartoon Network ciążącą w stronę Kapitana Bomby.

Offline michał81

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #383 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 12:02:10 »
Bo marzyła się klasyczna animacja, coś w rodzaju Asterixów a dostaniemy produkcję w stylu Cartoon Network ciążącą w stronę Kapitana Bomby.
Gdzie ty widzisz tam skręcanie stronę Kapitana Bomby? I czemu miałaby też być wzorowana na klasycznych Asteriksach? Ja dla mnie tego stylu Cartoon Network też nie widzę, za to widzę styl Kiełbusa, którego sam Christa namaścił w pewnym stopniu na swojego następce jeśli się nie mylę.

Kapral

  • Gość
Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #384 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 12:45:36 »
Bez jaj. Koło Christy to nawet nie stało :) Ale jak na kreskówkę, to wyszło nawet nieźle. Ja tam spokojnie czekam na pierwszy odcinek. Nie miałem wyśrubowanych oczekiwań. Poza tym to nie jest serial dla mnie, tylko dla dzieci.

Offline NuoLab

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #385 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 14:16:31 »
Gdzie ty widzisz tam skręcanie stronę Kapitana Bomby? I czemu miałaby też być wzorowana na klasycznych Asteriksach? Ja dla mnie tego stylu Cartoon Network też nie widzę, za to widzę styl Kiełbusa, którego sam Christa namaścił w pewnym stopniu na swojego następce jeśli się nie mylę.

W oszczędnym stylu animacji - nieruchome torsy z ruchomymi kończynami.

Offline Death

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #386 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 14:30:07 »
Nie da się ukryć, że pierwsze animowane Asteriksy to rewelacyjne filmy, szczególnie 12 prac oraz Kleopatra. I nie wiem jakie musielibyśmy mieć szczęście, żeby dostać coś choć w połowie tak dobrego w świecie Christy w czasach, kiedy już tak dobrych Asteriksów w kinach od dawna nie ma.

Offline NuoLab

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #387 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 17:02:44 »
Tak mi się przypomniało coś takiego, pewne nazwiska się powtarzają w obu produkcjach (Skarżycki i Leśniak).
Podobny styl animacji ale w Tymku widać zdecydowanie większy nacisk na detale.


Offline starcek

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #388 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 18:29:59 »
Wydaje się, że w ekranizacjach dno osiągnięto przy Jeżu Jerzym, więc teraz może być już chyba tylko lepiej.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Castiglione

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #389 dnia: Śr, 27 Styczeń 2021, 19:05:38 »
Nie wygląda jakoś tragicznie, ale ten Tymek dużo lepszy.