Autor Wątek: Kajko i Kokosz  (Przeczytany 181687 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Sebo

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #1125 dnia: So, 13 Styczeń 2024, 22:59:49 »
A ja mam pierwsze wydanie KiK w Kosmosie Egmontu gdzie podwójnie wydrukowali jakieś 10-15 stron co czyni mój egzemplarz chyba najgrubszym polskim komiksem w historii. To ile mogę krzyknąć na OLX? ;)

Offline xanar

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #1126 dnia: So, 13 Styczeń 2024, 23:20:12 »
Na pewno może do pisać rarytas i unikat  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Koalar

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #1127 dnia: So, 16 Marzec 2024, 18:10:32 »
Zachęcony możliwością zdobycia wrysu wybrałem się do EC1 w Łodzi na premierę nowego Kajka i Kokosza. Na terenie stało klika food trucków, pomyślałem więc, że frekwencja będzie nielicha, skoro zjechało się tyle barów na kółkach. W środku jednak ludzi nie za dużo, salka też niewielka. Okazuje się, że te food trucki mają w weekend jakąś swoją oddzielną imprezę. Tak więc było kameralnie, ale sympatycznie. Autorzy opowiadali o pracy nad najnowszym albumem i ogólnie o pracy nad Kajkiem i Kokoszem. Sporo już wiedziałem z filmiku z kanału Egmontu, ale też sporo jeszcze Maciej Kur dopowiedział. O współpracy z autorami opowiadała też Paulina Christa. Potem każdy chętny dostał wrysy i podpisy (przynajmniej dokąd byłem, a po mnie już nie było wielu ludzi w kolejce). Posłuchałem sobie, pojadłem rafaello, pogadałem trochę z autorami, przeczytałem komiks i dostałem wrysy. Wszystko elegancko. Polecam tych komiksowiczów :)

Album mi się podoba i jak dla mnie jest najlepszy z tych nowych. Więc jak ktoś lubi Nowe przygody, to zachęcam.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline keram2

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #1128 dnia: So, 16 Marzec 2024, 18:38:48 »
Również byłem, bardzo sympatyczna imprezka.
Komiks już przeczytany, moim zdaniem bardzo dobry, jedyny minus to wygląd Jagi (inna twarz i sylwetka niż u Christy), ale nie robiłbym z tego wielkiego problemu.

W czasie zdobywania wrysu dowiedziałem się, że kolejny tom "Opowieści z Mirmiłowa" będzie dopiero w przyszłym roku, zapytałem czy jest szansa na przyjazd Bedu do Polski, pan Radoń (dyrektor MFKiG) odpowiedział, że "rozmowy trwają".

Offline kenji

Odp: Kajko i Kokosz
« Odpowiedź #1129 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2024, 20:28:48 »