Autor Wątek: Wilq Superbohater  (Przeczytany 13020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Archie

Odp: Wilq Superbohater
« Odpowiedź #45 dnia: Pn, 05 Grudzień 2022, 12:39:02 »
Zestaw fanatyka (12 kart piłkarskich + szalik) i zestaw kolekcjonera (12 kart piłkarskich) wjechały ponownie na Gildię. Radzę się spieszyć z zamawianiem.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline starcek

Odp: Wilq Superbohater
« Odpowiedź #46 dnia: Pn, 05 Grudzień 2022, 13:22:51 »
No i wywiało.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline GoNzO

Odp: Wilq Superbohater
« Odpowiedź #47 dnia: Śr, 21 Grudzień 2022, 13:17:28 »
Dzisiaj doszła paczka z zestawem fanatyka :D. BM Vision zawsze będę wspierał. Szalik fajny ale szkoda, że te karty nie są na grubszym papierze.

Offline Leyek

Odp: Wilq Superbohater
« Odpowiedź #48 dnia: Śr, 21 Grudzień 2022, 21:47:20 »
Karty są świetnie zrobione, z przywiązanie do detali (loga poszczególnych graczy, super kolory, część karty mniej, część bardziej błyszcząca) i ta ich cienkość bardzo z tym kontrastuje.
Za to zdziwił mnie rysunek, bo taki jakiś za milutki :)
I zaskoczenie, że wszystko jeszcze zapakowane w pudełko.



Więcej fotek tego wydania wrzuciłem w moim temacie kolekcyjnym.

Offline Archie

Odp: Wilq Superbohater
« Odpowiedź #49 dnia: Śr, 21 Grudzień 2022, 23:51:16 »
Pozdrawiam ultrasów Podaj Macieju League. Pamiętajcie - musimy myśleć jak piłka!

Ciekawe ile jest rodzai rysunków, bo ja mam inny niż Leyek. U mnie widać całego Wilqa z szalikiem nad głową.
« Ostatnia zmiana: Śr, 21 Grudzień 2022, 23:54:13 wysłana przez Archie »
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline Szekak

Odp: Wilq Superbohater
« Odpowiedź #50 dnia: Cz, 22 Grudzień 2022, 10:41:33 »
Rysunki jakie zrobił wrzucał na Insta, tam można zerknąć. Wszystkie bardzo podobne z jednym czy dwoma wyjątkami. ;)


Ogłoszenie!
Chce sobie ktoś zrobić upgrade z zestawu kolekcjonera do zestawu fanatyka? Zamówiłem dla kolegi zestaw fanatyka, a on chce jednak tylko kolekcjonera, więc mam wszystkie dodatki które różnią oba zestawy (czyli szalik, rysunek i karton z mordą Wilq) do oddania za różnicę w cenie między dwoma zestawami + wysyłka. W razie czego na priv zapraszam. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline agent_smith

Odp: Wilq Superbohater
« Odpowiedź #51 dnia: Cz, 22 Grudzień 2022, 14:32:18 »
Mam pytanie do bardziej zorientowanych w introligatorstwie. Mój egzemplarz ma takie klejenie. ->

Zastanawiam się czy wszyscy takie mają? Pytam tylko dlatego, ponieważ poprzednie tomy miały trochę inne (nie było takiego "prześwitu") ->

Offline Leyek

Odp: Wilq Superbohater
« Odpowiedź #52 dnia: So, 01 Kwiecień 2023, 03:19:06 »


Premiera 21 kwietnia.

Offline KaWu

Odp: Wilq Superbohater
« Odpowiedź #53 dnia: Wt, 06 Czerwiec 2023, 10:56:12 »
Pytanie trochę w ciemno, ale czy są jakieś komiksy Wilq, które nie zostały włączone do serii lub zbiorczych wydań?

Był specjalny komiks dodawany do "Sztuki spadania", ale to chyba dołączyli do jednego ze zbiorczych albumów.

Pamiętam jak przez mgłę iż kiedyś podobno był jakiś specjalny epizod w magazynie hip-hopowym "Hiro". Ale nie widziałem tego na własne oczy.

Offline marcing

Odp: Wilq Superbohater
« Odpowiedź #54 dnia: Wt, 06 Czerwiec 2023, 12:13:29 »
"Troczek tortury" wyszedł jak dotąd chyba tylko jako zin na PFSK 2022.

https://alejakomiksu.com/komiks/25458/Wilq-Troczek-tortury/

Offline KaWu

Odp: Wilq Superbohater
« Odpowiedź #55 dnia: Śr, 07 Czerwiec 2023, 10:31:43 »
Dzięki. Pewnie kiedyś wrzucą do zbiorczego.

Z "Hiro" nie jestem pewien czy coś było czy nie. Ciężko teraz będzie to zweryfikować. Obiło mi się o uszy, że to był jakiś "origin" Wilq, ale raz jeszcze zaznaczę: nie widziałem na własne oczy.

Offline hansior

Odp: Wilq Superbohater
« Odpowiedź #56 dnia: Pt, 09 Czerwiec 2023, 17:15:17 »
Przy okazji sztuki Wilq w Teatrze Śląskim wyszła książeczka z jednym komiksem i kilkoma żartami jednokadrowymi.





Online michał81

Odp: Wilq Superbohater
« Odpowiedź #58 dnia: So, 05 Sierpień 2023, 10:50:12 »
Taka zapowiedź

Cytuj
🖍 Reedycja kolekcjonerskiego albumu Wilq1234.
Po raz kolejny wraca 160 stronicowy album zawierający komiksy z pierwszych 4 zeszytów serii Wilq Superbohater. Tym razem jest wzbogacony o 24 strony prezentujące najstarsze materiały wilqowe - rysunki powstałe w latach 1992-2002. Wśród nich odnaleziony po latach skarb - komiks Wilqi 2, czyli „wierna” (praktycznie scena po scenie) parodia filmu Psy 2 z 1994r.
3️⃣ specjalne obwoluty do wyboru.
Tylko podczas przedsprzedaży, tylko do 1 września, można kupić komiks z jedną z trzech okładek (obwolut).
Do wyboru są:
☑️ Obwoluta Klasyczna - taka jak w pierwszym wydaniu z 2009 roku
☑️  Obwoluta Drastyczna - na której większości postaci z wersji klasycznej pada ofiarą makabrycznej przemocy
☑️  Obwoluta Historyczna - z oryginalną okładką pierwszego zeszytu Wilqa na froncie i fragmentami okładek zeszytów 2, 3, 4 na pozostałej powierzchni obwoluty.
Po okresie przedsprzedaży dostępna będzie tylko wersja klasyczna.
➡️ bit.ly/seria-Wilq

Offline muaddib

Odp: Wilq Superbohater
« Odpowiedź #59 dnia: Cz, 12 Październik 2023, 08:13:01 »
Gdyby komuś (tak jak mi) brakowało czwartego tomu zbiorczego, to na gildii znów jest dostępny
https://www.gildia.pl/komiksy/447188-wilq-superbohater-13-14-15-16-album-wydanie-zbiorcze-tom-4