Autor Wątek: Bartosz Sztybor - polski HUGO Boss  (Przeczytany 4791 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Komediant

Odp: Bartosz Sztybor - polski HUGO Boss
« Odpowiedź #30 dnia: Wt, 19 Marzec 2024, 23:44:29 »
Myślę, że nic nigdy nie wzbudzi na tym forum większych emocji od tematu braku foliowania komiksów przez Timofa tudzież użycia feminatywów przez jednego czy drugiego tłumacza.

Ano, i to wszystko wśród 'wyluzowanej społeczności czytelników komiksowych'.

Offline turucorp

Odp: Bartosz Sztybor - polski HUGO Boss
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 07:26:25 »
HAHAHAHAHAHA...nie należy rzucać perełek przed wieprze. A później zdziwko, ale jak to kurła przecież myśmy zajebiści.
Ojej, jakże sprawnie nawiązałeś do naszej "pogawędki" z innego tematu, szok XD
Ale o co ci chodzi z tym "myśmy", to wybacz, nie ogarniam. Sztybor robi swoje, z sukcesami na rynkach zachodnich, na forum go nie ma, a zatem jakie "myśmy"?
Przy okazji, na tym forum non stop pojawia się argument, że skoro polscy twórcy są tacy zajebiści, to czemu nie robią kariery zagranicą. A kiedy Polak nie tylko robi tam karierę, ale i jest za to doceniany, to i tak tutaj leci narracja, że to o niczym nie świadczy.
Ja wiem, że w Polsce nie wystarczy dostać Hugo, Pulitzera czy Nobla, ba, to nie ma żadnego, bo liczy się jedynie "szacunek ludków z forum" (ale oczywiście tylko niektórych)  XD

Odp: Bartosz Sztybor - polski HUGO Boss
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 16:33:32 »
Myślę, że nic nigdy nie wzbudzi na tym forum większych emocji od tematu braku foliowania komiksów przez Timofa tudzież użycia feminatywów przez jednego czy drugiego tłumacza. Reszta jest milczeniem.

  Szekspirem? Poważnie? Jeszcze po to aby podkreślić, że to wina tego głupiego forum?

Ojej, jakże sprawnie nawiązałeś do naszej "pogawędki" z innego tematu, szok XD
Ale o co ci chodzi z tym "myśmy", to wybacz, nie ogarniam. Sztybor robi swoje, z sukcesami na rynkach zachodnich, na forum go nie ma, a zatem jakie "myśmy"?
Przy okazji, na tym forum non stop pojawia się argument, że skoro polscy twórcy są tacy zajebiści, to czemu nie robią kariery zagranicą. A kiedy Polak nie tylko robi tam karierę, ale i jest za to doceniany, to i tak tutaj leci narracja, że to o niczym nie świadczy.
Ja wiem, że w Polsce nie wystarczy dostać Hugo, Pulitzera czy Nobla, ba, to nie ma żadnego, bo liczy się jedynie "szacunek ludków z forum" (ale oczywiście tylko niektórych)  XD

   Jedyne do czego nawiązałem to twoje zachowanie w poście powyżej takie same zresztą jak i zawsze, jeżeli sądzisz że przechowuję twe pieprzenie gdzieś w pamięci to się grubo mylisz. Skoro go na forum nie ma to chyba oczywiste jest o kim mowa, ale jak zwykle wciągasz postronne osoby w swoje własne ple,ple,ple żebrząc o wsparcie.

Offline turucorp

Odp: Bartosz Sztybor - polski HUGO Boss
« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 16:52:19 »
Widzę, że tradycyjnie, zamiast rozmawiać na temat, robisz wszystko, żeby wcisnąć ten swój zaczepny bełkot w celu wygenerowania oftopu.
Na innym forum liczyłbym na sensowną reakcję moderacji, ale tutaj, no cóż...

Odp: Bartosz Sztybor - polski HUGO Boss
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 17:01:52 »
 No cóż...może moderator pomoże.
 Temat jest cały czas otwarty, nie dostałem nawet pół sensownej odpowiedzi na zadane pytanie. Sam wrzuciłeś jakiegoś kilkustronicowego shorta, rekompilację "Osiedla Swobody", doprawioną fajnopolską satyrą, pudło jak wiadomo co, ale żeby nie było doceniam starania.

Offline turucorp

Odp: Bartosz Sztybor - polski HUGO Boss
« Odpowiedź #35 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 17:20:38 »
Byłem pewien, że jako wzorcowy obrońca chrześcijaństwa i osoba autorytatywnie pouczająca mnie w kwestii słów Chrystusa, świadomie nawiązałeś do Ewangelii wg św. Mateusza (szczególnie, że raczyłeś się do tego odnieść dosłownie dzień wcześniej).
Jak widać, w twoim przypadku zarówno znajomość Biblii jak i "znanie się" na komiksach, idą w parze.
Mógłbym współczuć, ale jakoś mi się nie chce.

Online Popiel

Odp: Bartosz Sztybor - polski HUGO Boss
« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 19:23:55 »
Mnie to się wydaje, że użytkownika @SkandalistaLarryFlynt spotkała jakaś duża przykrość.

Ot, szedł z imprezy, późną nocą spotkał paru koleżków, którzy przedstawili się jako "polscy komiksiarze".
- Chłopaki, to ja mam wszystkie spajdermeny, idę z wami!
A potem zostawili go pijanego, z opuszczonymi spodniami, wykopconego i z rachunkiem na parę stówek.
Od tamtej pory nienawidzi polskiego komiksu.

Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że wbija w dyskusję na temat rzeczy, które go nie interesują?
Nie napisałem ani jednego posta w temacie Donalda, w temacie piłki nożnej czy studia lain chociażby. Nie moja broszka.

A przy każdej dyskusji o polskich komiksach użytkownik @SkandalistaLarryFlynt musi wbić i powiedzieć, jak bardzo ich nie lubi. chociaż to _nikogo_.

No coś musi być na rzeczy.

Odp: Bartosz Sztybor - polski HUGO Boss
« Odpowiedź #37 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 19:41:24 »
   HEHEHEHEHEHE, jaki pan taki kram.

Offline PabloWu

Odp: Bartosz Sztybor - polski HUGO Boss
« Odpowiedź #38 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 20:57:23 »
Pany, dajcie sobie spokój z tym internetowym MMA bo to do niczego nie prowadzi.

 Znalazłem w odmętach internetu moją opinię o nagrodzonym komiksie z gierkowego świata :
   Cyberpunk tom 4
    O treści za bardzo nie ma co się rozpisywać bo to zaledwie 60 stron i tak w telegraficznym skrócie opiera sie na szukaniu swojego miejsca na świecie w którym będziesz czuł się szczęśliwy i spełniony , o tym impulsie po którym zdajesz sobie sprawę z celu do którego pragniesz dążyć co przy ciągłym rozwoju cyberświata, technologii, postępującej ludzkiej alienacji i bezmyślnej agresji nie jest wcale takie proste. A gdy walka zostaje podjęta, koszta potrafią być wysokie.
   Zastanawiam się czy logo Cyberpunk bardziej pomaga czy przeszkadza tej historii bo przyznam szczerze, że gdyby nie nagroda Hugo to nawet by mi do głowy nie przyszło zapoznać się z tym, jak się okazało, znakomitym komiksem.
   Gratulacje Panowie, zrobiliście świetną i treściwą opowieść, na tak małej objętości przekazać tak wiele to jest sztuka.

  Jak to się mówi "Kto szuka, ten znajdzie", piękny i mądry komiks, prawdziwy Ogień no i oczywiście potwierdzenie że występ w Familiadzie to gwiezdne wrota do międzynarodowej kariery. :)

   Nie wiem za bardzo o co chodzi z tym że dwie osoby były zaangażowane w nakładanie kolorów, po połowie się podzielili czy razem przy kawce bawili się kredkami? Takie tam luźne gdybanie, grunt że efekt jest zadowalający.

9/10  może i dałbym dychę jakby komiks nie był związany z grą tylko byłby to świat wymyślony od A do Z przez autora. Hmm w drugą stronę w sumie też to mogłoby zadziałać: jakbym pograł w grę i się zajarał tym światem to może i dycha by wpadła.
  Ciekaw jestem jak z poziomem reszty komiksów z tej serii, raczej coś kiedyś dorzucę w koszyk bo po tym co otrzymałem wypadałoby jeszcze z raz wejść do tego świata.

Pozdro, mniej napinki  i więcej luzu życzę.


Online Popiel

Odp: Bartosz Sztybor - polski HUGO Boss
« Odpowiedź #39 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 21:26:56 »
Wiesz, to nie kwestia luzu czy napinki, tylko raczej anonimowego gościa, który nie pojedzie na konwent, nie pogada, za to zza klawiatury taki głupio-mundry. A weź tu zaczepiaj każdego Daniela Olbrychskiego, no przecież tylu ich na cosplayu, że się nie da xD

Odp: Bartosz Sztybor - polski HUGO Boss
« Odpowiedź #40 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 22:28:31 »
  Faktycznie, wielka atrakcja jechać na konwent żeby pogadać z jakimś lamusem o jego homo-fantazjach. Wolałbym Kapitana Minetę jeszcze raz przeczytać.

Offline turucorp

Odp: Bartosz Sztybor - polski HUGO Boss
« Odpowiedź #41 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 23:09:45 »
  Faktycznie, wielka atrakcja jechać na konwent żeby pogadać z jakimś lamusem o jego homo-fantazjach. Wolałbym Kapitana Minetę jeszcze raz przeczytać.

Na forum jest spora grupa, która regularnie jeździ na konwenty.
Starasz się ich wszystkich obrazić, czy jedynie udowodnić swoją kompletną ignorancję w kolejnym temacie?
Polskie komiksy są do dupy, na konwenty jeździ się tylko gadać z jakimiś lamusami o homo-fantazjach, masz monopol na interpretowanie słów Chrystusa, a lekarstwa znowu przestały działać?
Tak z czystej ciekawości, całe życie jesteś takim trollem, co to efekt jakiś dramatycznych przeżyć?

Offline Jaszczu

Odp: Bartosz Sztybor - polski HUGO Boss
« Odpowiedź #42 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 23:11:16 »
Larry, przeczytałeś zaledwie dwa zeszyciki KM, więc nawet nie jedną dziesiątą wszystkiego co powstało z tym zajebistym bohaterem. Dużo dobrego przed tobą! Myślę, że jakbyś przeczytał całego "Omnipussa" to bankowo byłby na twojej liście komiksów, które trzeba przeczytać przed śmierciom!

Odp: Bartosz Sztybor - polski HUGO Boss
« Odpowiedź #43 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 23:52:26 »
Na forum jest spora grupa, która regularnie jeździ na konwenty.
Starasz się ich wszystkich obrazić, czy jedynie udowodnić swoją kompletną ignorancję w kolejnym temacie?
Polskie komiksy są do dupy, na konwenty jeździ się tylko gadać z jakimiś lamusami o homo-fantazjach, masz monopol na interpretowanie słów Chrystusa, a lekarstwa znowu przestały działać?
Tak z czystej ciekawości, całe życie jesteś takim trollem, co to efekt jakiś dramatycznych przeżyć?

  Znowu jakiś gang chcesz zebrać, żeby cię podparli? Jak tam więcej znasz kogoś, kto marzy o tym jak mnie w tyłek ruchają to możesz podać te leszcze na stół, jednak większość jeżdżących raczej jest ludźmi o zdrowych zmysłach. Poważnie, myślałem że już wszystko tu widziałem, ale dosłownie zbaraniałem na moment, no kto normalny bo coś takiego wymyślił? Chociaż widzę, że masz ochotę pociągnąć temat.


Larry, przeczytałeś zaledwie dwa zeszyciki KM, więc nawet nie jedną dziesiątą wszystkiego co powstało z tym zajebistym bohaterem. Dużo dobrego przed tobą! Myślę, że jakbyś przeczytał całego "Omnipussa" to bankowo byłby na twojej liście komiksów, które trzeba przeczytać przed śmierciom!

  Przed śmiercią. Wybacz, niepotrzebnie poruszyłem temat po raz kolejny, nie chciałbym żebyś odniósł wrażenie, że przyszedłem tutaj pojeździć po Tobie i Sztyborze bo nie to moim celem było. Nie podobało mi się i tyle. Komuś innemu się podoba, nie widzę problemu.


 Popiel a dla ciebie specjalne papatki, może spotkamy się w snach i może tym razem to ja będę z tyłu :*

Offline chch

Odp: Bartosz Sztybor - polski HUGO Boss
« Odpowiedź #44 dnia: Śr, 20 Marzec 2024, 23:58:33 »
Kapelusz Pana Pinion na propsie, kapitan mineta mi nie podszedl, reszty nie czytalem.