Autor Wątek: Tadeusz Baranowski  (Przeczytany 52307 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tuco

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #45 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 22:05:52 »
czyżby "znajdź 7 różnic"?

Offline freshmaker

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #46 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 22:32:37 »
fajnie ze jednak są różnice. czekam teraz na płóciennego orientmena.

Offline Leyek

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #47 dnia: Pn, 29 Czerwiec 2020, 22:47:21 »
Ja jeszcze czekam :/ Ale robiłem większe zamówienie, więc może coś wstrzymuje, pewnie kadr z Ciotki Fru Bęc, bo ten który wybrałem był wg informacji u autorki kolorowania.

Offline starcek

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #48 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 10:13:29 »
Też czekam i czekam. Ciekawe, że rysunki zrobione 3 lata temu, czyli w roku zakupu licencji, a album wydany dopiero teraz. Najważniejsze, że jest! Znaczy będzie.  ;)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline PJP

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #49 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 11:01:56 »
Korciło mnie wydanie deluxe ale ostatecznie zamówiłem zwyczajne 8) Myślę, że gdyby nie inne wydania komiksów TB to Praktyczny Pan mógłby mieć jeszcze większą obsuwę albo w ogóle się nie pojawić.

Offline freshmaker

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #50 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 12:14:42 »
żałuj - odręczny rysunek tb to jest prawdziwy skarb. zebrane odcinki z razem to też spory unikat, niegdzie tego nie znajdziesz zebranego.

czytając pierwsze wydanie z egmontu mialem wrażenie że komiks jest przegadany, ale to nowe wydanie połknąłem wczoraj i jestem bardzo zadowolony. purenonsens i zabawa słowem - klasyka.

Offline starcek

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #51 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 13:42:43 »
Korciło mnie wydanie deluxe ale ostatecznie zamówiłem zwyczajne 8) Myślę, że gdyby nie inne wydania komiksów TB to Praktyczny Pan mógłby mieć jeszcze większą obsuwę albo w ogóle się nie pojawić.
Licencje kupuje się zazwyczaj na określony czas, więc zbyt duża obsuwka w ogóle mogłaby uniemożliwić wydanie, a do tego Ongrys na pewno by nie chciał dopuścić. Czekam i czekam.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline tuco

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #52 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 13:43:44 »
mnie takie taśmowo klepane rysuneczki ani ziębią ani grzeją...
no ale alE aLE
!jak mogłem przegapić to pełne wydanie wraz z materiałem z Razem? ech, ta starość!

Da radę to jeszcze gdzieś wyhaczyć, czy już raczej mogiła?

Offline nori

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #53 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 13:46:35 »
tuco, pisałem parę dni temu w temacie Ongrysa:

"Kolekcjonerskie wydanie "Porad Praktycznego Pana" - zapomniałem sobie zamówić, wczoraj napisałem do Ongrysa i jeszcze mieli wolne egzemplarze, więc jak ktoś ma chrapkę na to wydanie, to jeszcze jest szansa zakupić."

Tak więc ślij maila, może jeszcze się załapiesz!
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline freshmaker

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #54 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 14:35:59 »
takich "taśmowo" robionych rysuneczków już nie uświadczysz. kreska tb zmieniła się ostatnio na bardziej szkicową. widać to w powstającym albumie o fruwaczkach czy też rysunkach z ostatniego wośp.

Offline Koora

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #55 dnia: Wt, 30 Czerwiec 2020, 15:53:09 »
Ja niestety cały czas czekam na swój. Na razie żądnego info o wysyłce.
Chociaż uprzedzali, że trochę to może potrwać.

Offline starcek

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #56 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 08:37:44 »
Nocną porą dostałem info, że paczka ma ruszać w drogę.  ;D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Leyek

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #57 dnia: Pt, 03 Lipiec 2020, 00:18:09 »
Dziś odebrałem swoje zamówienie. Najbardziej pozytywnie zaskoczył mnie kolorowany kadr z Ciotki Fru Bęc, wahałem się czy brać, teraz nie mogę się doczekać aż zawiśnie na ścianie. Wrzucę jeszcze w przyszłym tygodniu w dziale nabytków porządne zdjęcie zrobione aparatem, bo te kolorki są świetne, a komórką wyszły tak se. Na duży plus też świetne, pancerne pakowanie.








Offline Voitas

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #58 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 14:26:06 »
Zacząłem czytać "Porady praktycznego Pana" i po 10 stronach odpuściłem. Pierwszy komiks chyba w mojej karierze, który wylądował na półce bez dobrnięcia do końca. Jak lubię komiksy Baranowskiego tak ten... po prostu... no jakoś nie.

Offline freshmaker

Odp: Tadeusz Baranowski
« Odpowiedź #59 dnia: Wt, 21 Lipiec 2020, 15:13:31 »
miałem tak po zakupie wydania egmontu jak była premiera, ale dojrzałem do tego komiksu i przeczytałem z niekłamana przyjemnością.