Autor Wątek: Waneko  (Przeczytany 35181 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Comzilla!

Odp: Waneko
« Odpowiedź #135 dnia: Śr, 16 Listopad 2022, 17:52:47 »
Nowa zapowiedź od Waneko

Cytuj
W lutym przekażemy w Wasze dłonie pierwszy tom serii:
NADCZŁOWIEK X - CHOUJIN X
Gatunek/tematyka: akcja, komedia, dramat, seinen, zdolności nadprzyrodzone
Autor: Sui Ishida
Liczba tomów w Japonii: 4, nadal wychodzi
Sposób wydania: format standardowy, obwoluta
Tryb wydawniczy: co 2 miesiące
Cena: 24,99 zł
Premiera: 1.02.2023 r.
Opis fabuły
Doszło do katastrofy, rozbił się samolot. Świadkowie twierdzą, że nim samolot uderzył o ziemię, lecąc wysoko po niebie był spowity czarnym dymem. Wszyscy podejrzewają, że przyczynił się do tego jakiś Nadczłowiek - ktoś posiadający supermoce.
Jednak najdziwniejsze jest to, że sam samolot nie odniósł większych szkód i jego kraksę przeżyło ponad 200 osób!
Tokio Kurohara i jego przyjaciel Azuma Higashi wracając z wolontariatu przy sprzątaniu miejsca katastrofy, zastają zaczepieni przez miejscowych chuliganów. Szybko dostrzegają, że rzezimieszki nie tylko dziwnie się zachowują, ale z ich ciałami dzieje się coś niezwykle niepokojącego...
By uruchomić siebie i okolicę chłopcy postanawiają zrobić coś bardzo ryzykownego i przyjmują narkotyk, dzięki któremu mogą stać się Nadludźmi.
Co z tego wyniknie? Co stanie się z Tokio i Azumą?!




« Ostatnia zmiana: Śr, 16 Listopad 2022, 17:55:11 wysłana przez popkultura »
Mój kanał na YT Comzilla!

ukaszm84

  • Gość
Odp: Waneko
« Odpowiedź #136 dnia: Pt, 25 Listopad 2022, 18:40:12 »
Cytuj
Kochani!
Dziś mamy dla Was ogłoszenie jednej nowości! 🙂 Jest to manga, którą wydamy w ramach cyklu wydań ekskluzywnych. Tym razem jest to wielki powrót po latach!
CZEŚĆ, MICHAEL!
Gatunek/tematyka: komedia, seinen, obyczajowy
Autor: Makoto Kobayashi
Ilość tomów w Japonii: 8, zakończona
Sposób wydania: 2 tomy w wydaniu ekskluzywnym: format powiększony, oprawa twarda z obwolutą, kolorowe strony. Obwoluty i okładki zostaną stworzone z ilustracji innej edycji 🙂
Cena: 79,99 zł
Premiera tomu 1: 3 lutego 2023
Premiera tomu 2: 16 czerwca 2023
Opis fabuły
Od tego wszystko się zaczęło...
Czy znacie już rudego kota Michaela? Jeśli nie, to czas najwyższy to zmienić!
"Cześć, Michael" to nie tylko historia przesympatycznego futrzaka i rozprawy o kocich sprawach, ale również satyra japońskiego społeczeństwa. Michael jest typowym kotem. Większość dnia śpi, je, szwęda się po okolicy i robi inne kocie rzeczy. Nie ma w nim nic niezwykłego, no może poza tańcem, gdy coś nie idzie po jego myśli! Bywa zwykłym dachowcem lub kanapowcem, ojcem kociej rodziny, ofiarą napadów i wypadków, a nawet kotem yakuzy! Czasem podejmuje się zadań typowo ludzkich, wykonując je jednak z kocim zacięciem, co nie zawsze przynosi zamierzone skutki...
Czy czarujący Michael zawita również do Waszych domów?
Przedpłaty, forum i inne
W ciągu godziny w naszym sklepie znajdziecie przedpłaty na ten tytuł.
Niedługo na naszym forum otworzymy wątek, gdzie będzie można dyskutować o tym tytule.
Co sądzicie o dzisiejszym ogłoszeniu? Planujecie kupić ten tytuł, jesteście nim zainteresowani? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.

Nie powiem, sentymentalnie to się mega jaram, kupowałem to kiedyś. Jeszcze do tego by się przydał detektyw Jeż i Locke Superczłowiek. Ciekawy jestem jak by teraz mi się podobało.

Offline hansior

Odp: Waneko
« Odpowiedź #137 dnia: So, 26 Listopad 2022, 14:07:17 »
No to mi się udało. Wczoraj sprzedałem te tomy pierwszego wydania, jakie miałem :)

Offline Alexandrus888

Odp: Waneko
« Odpowiedź #138 dnia: So, 03 Grudzień 2022, 16:00:43 »
Raport z akcji o kryptonimie BLR - "Black Lagoon Resurection":
Sprzedała się zawrotna ilość 135/500.
Jest światełko w tunelu - sklepy jeszcze nie zamawiały.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Waneko
« Odpowiedź #139 dnia: So, 03 Grudzień 2022, 16:23:24 »
Ja się mocno zastanawiałem nad kupnem, ale jednak za dużo świetnych rzeczy wychodzi żebym to brał. Ceny coraz wyższy, selekcja coraz ostrzejsza, niestety.

Offline Rodrigues

Odp: Waneko
« Odpowiedź #140 dnia: So, 03 Grudzień 2022, 22:56:03 »
Zamówienia można składać do 18.12.2022? Jeszcze się zastanowię po wypłacie  ::)

Offline Alexandrus888

Odp: Waneko
« Odpowiedź #141 dnia: Nd, 04 Grudzień 2022, 09:55:06 »
Zamówić można do 18, a płatność kilka dni dłużej.

MLeKrSkr

  • Gość
Odp: Waneko
« Odpowiedź #142 dnia: Nd, 04 Grudzień 2022, 20:17:34 »
Jakby co to na Gildii prawie 3 dyszki taniej. Tam można zamawiać do 17.12. Ja zamówiłem, ale zastanawiam się czy nie anulować. Obejrzałem kilka odcinków anime i nic nie rozwaliło. Jak jest z mangą? Tak jak ktoś już tutaj napisał - na rynku jest masa świetnych tytułów. Sam zbieram ponad 20 serii i szkoda mi kasy/miejsca na średniaki. Z drugiej strony jeżeli akcja wypali, to może doczekamy się dodruków/wznowień innych tytułów.

Offline KubciO

Odp: Waneko
« Odpowiedź #143 dnia: Pn, 19 Grudzień 2022, 18:33:57 »
Będzie dodruk pakietów BL

Kochani!

Podliczyliśmy zamówienia na pakiety Black Lagoon i z przyjemnością informujemy, że uzbierało się ok 900 zamówień (większość to zamówienia hurtowe) - dokładną liczbę będziemy mogli podać dopiero po opłaceniu wszystkich zamówień i anulowaniu tych nieopłaconych ☺️

Szykujemy się do druku 😁

Ponownie podajemy najważniejsze informacje:

→ Planowana data premiery pakietów to: 3 marca 2023
→ Przedpłatę należy opłacić do: 22 grudnia 2022 do godziny 23:59
→ W przypadku nieopłacenia przedpłaty w terminie zamówienie zostaje anulowane.
→ Pakiety będą dostępne w sprzedaży stacjonarnej w niektórych punktach (zapytajcie w swoich sklepach).
→ Pakiety nie będą dostępne w salonach sieci Empik.
→ Wysyłka jest darmowa.
→ Paczki nadajemy w opcjach: Paczkomat Inpost oraz Orlen Paczka. Jeśli nie masz możliwości odbioru w tych wariantach, prosimy o bezpośredni kontakt ze sklepem.
→ Pakiety (wszystkie tomy wchodzące w skład pakietów) zostaną wysłane w jednej paczce.
→ Czas realizacji zamówień po premierze pakietów to ok. 10 dni roboczych, z możliwością wydłużenia tego czasu w przypadku dużego zainteresowania.

Offline MLeSkr

Odp: Waneko
« Odpowiedź #144 dnia: Nd, 15 Styczeń 2023, 14:21:50 »
Co myślicie o tym Black Lagoon? Zamówiłem pakiet, żeby wypalił dodruk, ale obejrzałem wczoraj kilka odcinków anime i nie powaliło. Wręcz przeciwnie. Zacząłem się nawet zastanawiać czy nie anulować zamówienia. Trzy stówki piechotą nie chodzą, a i tak jest masa tytułów do kupienia. Zarobić na tym przez kilka lat i tak się pewnie nie zarobi jak to było przed dodrukiem. Warto wejść w ten tytuł?

Offline Rodrigues

Odp: Waneko
« Odpowiedź #145 dnia: Nd, 15 Styczeń 2023, 14:27:02 »
Mam podobne odczucia. Po paru odcinkach zrezygnowałem z zakupu.

Offline amsterdream

Odp: Waneko
« Odpowiedź #146 dnia: Nd, 15 Styczeń 2023, 14:38:33 »
Czytałem mangę, oglądałem anime i nie polecam. Bardzo infantylne.

Polecam za to zapowiedziane jakiś czas temu wznowienie CZEŚĆ, MICHAEL!

Cytuj
Gatunek/tematyka: komedia, seinen, obyczajowy
Autor: Makoto Kobayashi
Ilość tomów w Japonii: 8, zakończona
Sposób wydania: 2 tomy w wydaniu ekskluzywnym: format powiększony, oprawa twarda z obwolutą, kolorowe strony. Obwoluty i okładki zostaną stworzone z ilustracji innej edycji 🙂
Cena: 79,99 zł
Premiera tomu 1: 3 lutego 2023
Premiera tomu 2: 16 czerwca 2023
Opis fabuły
Od tego wszystko się zaczęło...
Czy znacie już rudego kota Michaela? Jeśli nie, to czas najwyższy to zmienić!
"Cześć, Michael" to nie tylko historia przesympatycznego futrzaka i rozprawy o kocich sprawach, ale również satyra japońskiego społeczeństwa. Michael jest typowym kotem. Większość dnia śpi, je, szwęda się po okolicy i robi inne kocie rzeczy. Nie ma w nim nic niezwykłego, no może poza tańcem, gdy coś nie idzie po jego myśli! Bywa zwykłym dachowcem lub kanapowcem, ojcem kociej rodziny, ofiarą napadów i wypadków, a nawet kotem yakuzy! Czasem podejmuje się zadań typowo ludzkich, wykonując je jednak z kocim zacięciem, co nie zawsze przynosi zamierzone skutki...
Czy czarujący Michael zawita również do Waszych domów?

Offline MLeSkr

Odp: Waneko
« Odpowiedź #147 dnia: Wt, 17 Styczeń 2023, 10:24:35 »
Tak właśnie myślałem o Michaelu. Nie wiem tylko jak to z nim jest. Manga ma 8, czy 9 tomów? Wiki podaje, że 9, na Amazonie też można kupić tom 9. Jednak czytałem, że ten tom to zlepek tego co zostało wycięte z poprzednich tomów i oryginalnie seria liczy właśnie 8 części. Orientuje się ktoś jak to naprawdę wygląda? Bo dziwne by było to nowe wydanie bez ostatniego tomu.

Offline Rudiok

Odp: Waneko
« Odpowiedź #148 dnia: Śr, 18 Styczeń 2023, 17:54:56 »
Tak właśnie myślałem o Michaelu. Nie wiem tylko jak to z nim jest. Manga ma 8, czy 9 tomów? Wiki podaje, że 9, na Amazonie też można kupić tom 9. Jednak czytałem, że ten tom to zlepek tego co zostało wycięte z poprzednich tomów i oryginalnie seria liczy właśnie 8 części. Orientuje się ktoś jak to naprawdę wygląda? Bo dziwne by było to nowe wydanie bez ostatniego tomu.
c
8 pełnoprawnych tomów. 9 to taki mix niepublikowanych wcześniej historii, które nie załapały się do tomów z serii głównej.

Offline MLeSkr

Odp: Waneko
« Odpowiedź #149 dnia: Pt, 20 Styczeń 2023, 18:18:20 »
Waneko zaskoczyło.

Kochani! 🙂

Dziś mamy dla Was kolejne ogłoszenie, tym razem nowości na maj. A będzie to seria, na którą wielu z Was czeka i o którą wielu z Was wciąż prosiło i pisało do nas wiadomości 🙂

HUNTER x HUNTER

Gatunek/tematyka: akcja, komedia, przygoda, dramat, fantasy, psychologiczny, shounen
Autor: Yoshihiro Togashi
Liczba tomów w Japonii: 37, nadal powstaje
Sposób wydania: format standardowy, obwoluta
Tryb wydawniczy: co 1,5 miesiąca
Premiera: 15 maja 2023
Cena: 24,99 zł

Opis fabuły

Tytuł Łowcy daje możliwości zdobycia wielkich bogactw, sławy, dostępu do tajnych informacji i działania niemalże ponad granicami prawa. Jednak żeby go zdobyć, trzeba zdać egzamin i uzyskać licencję. A stawka jest wysoka, ponieważ pozwala ona na wizytę w większości krajów, które normalnie są niedostępne. Zapewnia również jej posiadaczowi darmowy dostęp do niemalże wszystkich usług publicznych!

Gon to dwunastolatek mieszkający na niewielkiej wysepce. Dowiaduje się, że jego ojciec był Łowcą i pragnie go poznać, żeby pójść w jego ślady. Podczas niezwykle niebezpiecznego egzaminu sprawdzającego umiejętności przyszłych Łowców, Gon poznaje trójkę towarzyszy. Każdy z nich chce tego samego, ale z innego powodu.

Przedpłaty, forum i inne

Koniecznie zajrzyjcie też na FB wydawnictwa J.P.Fantastica

W ciągu 2 godzin w naszym sklepie znajdziecie przedpłaty na ten tytuł.
Niedługo na naszym forum otworzymy wątek, gdzie będzie można dyskutować o tym tytule.

Co sądzicie o dzisiejszym ogłoszeniu? Planujecie kupić ten tytuł, jesteście nim zainteresowani? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.