Autor Wątek: Studio JG  (Przeczytany 35621 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Alexandrus888

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #90 dnia: Nd, 13 Luty 2022, 13:40:08 »
@Kvothe, dziękk za komplement, że tak młodo wyglądam :) Często to słyszę.

Problemem PC nie był wiek odbiorcy, a wiek postaci.

Offline Kvothe

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #91 dnia: Nd, 13 Luty 2022, 15:17:46 »
@Alexandrus888 Mi również miło :)

Nie znam Projekt COSPLAY! po tytule wnioskuje, że to jakiś high school/slice of life skierowany do młodego odbiorcy. Gdzie Dorohedoro to brudny brutalny postapo/fantasy świat, gdzie flaki latają co chwilę. Więc odbiorca też starszy, to tak jakby ocenzurować Berserka. Jak poznajemy Casce też jest niepełnoletnia.

Inni wydawca ale w Made in Abyss nie miał problemu z jednym panelem, ale odbiorca też inny.

Online sad_drone

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #92 dnia: Nd, 13 Luty 2022, 21:17:56 »
Super news, na Dorohedoro czaiłem się od dawna bo ląduje w większości top rankingów mang dla dorosłych a wersje ang chodzą bardzo drogo. ^^
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Rodrigues

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #93 dnia: Wt, 15 Luty 2022, 11:29:23 »
Na yatta.pl można już zamawiać preordery pierwszych 5 tomów Dorohedoro - pojedynczo lub w pakiecie (rabat 10%).

Offline Alexandrus888

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #94 dnia: Wt, 15 Luty 2022, 12:08:47 »
Oj, można było zamawiać już w dniu ogłoszenia, i to z dodatkowym rabatem 5% :P

Offline arczi_ancymon

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #95 dnia: Wt, 15 Luty 2022, 19:22:33 »
A jak to ma wychodzić? Począwszy od maja w jakich odstępach?

Offline Rodrigues

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #96 dnia: Śr, 16 Luty 2022, 12:51:29 »
A jak to ma wychodzić? Począwszy od maja w jakich odstępach?

Trzeba się chyba spodziewać odstępu 2-3 miesięcy między kolejnymi tomami.

Parę przykładów innych tytułów od JG:

Kaiju No.8
Tom 1 - 2021-11-08
Tom 2 - 2022-01-19

Nie drocz się ze mną, Nagatoro!
Tom 1 - 2021-11-08
Tom 2 - 2022-02-10

Pasożyt:
Tom 1 - 2021-11-08
Tom 2 - 2022-02-11

P.S.
Jeżeli, ktoś jest zainteresowany obejrzeniem anime to, z tego co udało mi się zorientować, jego akcja kończy się na tomie 7, a dokładniej w okolicach 41 rozdziału.

Offline Comzilla!

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #97 dnia: Pt, 18 Luty 2022, 18:10:04 »
Kolejne zapowiedzi tego wydawcy




Mój kanał na YT Comzilla!

Offline Kvothe

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #98 dnia: Pt, 18 Luty 2022, 19:37:18 »
Z Haikyū mnie zaskoczyli. Chociaż nadal czekam, aż ktoś zacznie wydawać mangi Takehiko Inoue.

Offline Arthaniel

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #99 dnia: Pt, 18 Luty 2022, 21:04:37 »
Mashle jest przezabawne. To tak, jakby do Hogwartu zamiast Harry'ego Pottera trafił Pudzian - i zamiast magią wszystkie problemy rozwiązywał za pomocą w*ierdolu.

Mieruko też warto się zainteresować - świetne projekty upiorów, z którymi mierzy się główna bohaterka. Choć "mierzy" to może za dużo powiedziane. Całe clue tej mangi polega na tym, że żadna z niej łowczyni potworów. Dziewczyna widzi duchy, ale uparcie je ignoruje, bo jeśli da coś po sobie poznać, to zostanie pożarta. To generuje mnóstwo śmieszno-mrocznych sytuacji. Warto.

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Studio JG
« Odpowiedź #100 dnia: Nd, 10 Kwiecień 2022, 19:42:35 »
A jak wygląda sprawa z "Mieruko-chan" w dalszych tomach? To nadal są pojedyncze historyjki, czy z czasem tworzy się jakaś mroczna i dłuższa opowieść? Bo anime miało potencjał właśnie na taką dłuższą historię ale coś się wybić nie mogło.

Myślę też nad "Ragna Crimson" - czytał ktoś? Niby smoki i fantasy bardzo lubię ale nie pasuje mi broń palna i te współczesne motywy.

Ogólnie to ciężko mi dobrać te 2 tytuły dla kart z Festiwalu, bo Dorohedoro obowiązkowo, ale cała reszta mocno nijaka w moim odczuciu.

Offline dreamer36

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #101 dnia: Pn, 11 Kwiecień 2022, 13:59:04 »
Czy ktoś z Was może wie coś o opóźnieniu Kaiju No.8 tom 3? Premiera miała być 8.04, na gildii jest napisane, że premiera minęła  i że produkt będzie dostępny w ciągu kilku dni, a na chwilę obecną wstrzymuje mi to zamówienie. Może było gdzieś jakieś info od wydawcy, a mi umknęło?

Offline KubciO

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #102 dnia: Pn, 11 Kwiecień 2022, 14:20:26 »
Ten wydawca tak ma. Tzn. opóźnienia. A tak w ogóle, to Kaiju planowo miał mieć premierę w marcu...


Offline Arthaniel

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #103 dnia: Pn, 11 Kwiecień 2022, 14:43:49 »
A jak wygląda sprawa z "Mieruko-chan" w dalszych tomach? To nadal są pojedyncze historyjki, czy z czasem tworzy się jakaś mroczna i dłuższa opowieść? Bo anime miało potencjał właśnie na taką dłuższą historię ale coś się wybić nie mogło.

później są też większe arce fabularne (które prócz śmieszków i chwil grozy niosą też większe ładunki emocjonalne). Z tego co kojarzę niedawno w Jpn zaczął się kolejny arc.

Myślę też nad "Ragna Crimson" - czytał ktoś? Niby smoki i fantasy bardzo lubię ale nie pasuje mi broń palna i te współczesne motywy.

Czytałem pierwszy tom, przyjemne fantasy z twistem dot. podróży w czasie, kilka momentów naprawdę epickich. Jestem mega zaintrygowany tym, co się wydarzy później, bo potencjał jest przeogromny i w sumie trudno mi na ten moment przewidzieć, w jakim kierunku się to rozwinie. Mam nadzieję na coś więcej niż tylko siekankę ze smokami, bo bohater - mikro spoiler -
Spoiler: PokażUkryj
na skutek w/w podróży w czasie dysponuje wiedzą o przyszłych wydarzeniach i to stwarza pole do jakichś fajnych taktycznych pojedynków umysłów itp


Ogólnie to ciężko mi dobrać te 2 tytuły dla kart z Festiwalu, bo Dorohedoro obowiązkowo, ale cała reszta mocno nijaka w moim odczuciu.

Ja biorę Doro, Mieruko, Ragnę i Mashla. Dla mnie najmocniejszy festiwal jak dotąd.

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Studio JG
« Odpowiedź #104 dnia: Pn, 11 Kwiecień 2022, 15:37:21 »
Ja biorę Doro, Mieruko, Ragnę i Mashla. Dla mnie najmocniejszy festiwal jak dotąd.

Dzięki za te parę słów :) W rezultacie wziąłem Dorohedoro, Mieruko, Ragnę, Haikyuu i Mashla (z ciekawości co do fabuły, bo kreska jest jak dla mnie paskudna :P ). Przeczyta się to wszystko, a jak nie podejdzie to się sprzeda i tyle :) Niby tytułów wychodzi sporo ale brakuje mi na rynku jakiegoś dobrego sci-fi / space opery. Na marginesie powiem, że przygarnąłbym polskie wydanie "Gundama" (najlepiej w twardej od JPF).