Komiksy > Komiksy japońskie

Studio JG

(1/41) > >>

carnivale:
Jeżeli ktoś równie mocno jak ja jara się Lovecraftem to na  28 lutego studio zapowiedziało 2 tom " W górach Szaleństwa" Tanabe Gou.

LordDisneyland:
No mnie powstrzymała na razie cena i tomu 1 nie kupiłem. Możesz jakoś ocenić tę adaptację, napisać o niej parę słów? Krótsze formy były rewelacyjne, jak sprawdza się "pełny metraż"?

KubciO:

--- Cytat: LordDisneyland w Pn, 04 Luty 2019, 20:44:36 ---No mnie powstrzymała na razie cena i tomu 1 nie kupiłem.

--- Koniec cytatu ---
No cóż. Cena jest wysoka, to prawda. 10 zł z okładki powinni uciąć. Mimo to kupiłem i czekam z lekturą na 2. tom.
W marcu ukażą się także kolejne tomy Opowieści Panny Młodej oraz Dziewczynki w krainie przeklętych. Oba tytuły serdecznie polecam, choćby ze względu na szatę graficzną.

carnivale:
Czytałem te krótkie formy i właśnie one przekonały mnie do tego aby kupić ten pierwszy tom.  Naprawdę nie wiem czy teraz potrafię być krytyczny wobec tego co Tanabe tworzy ze świata Lovecrafta.
Jak dla mnie tom jest rewelacyjny.Chociaż nie czytałem żadnej innej komiksowej wersji WGS. Klimat tworzą tutaj przede wszystkim świetne ,czarno białe, bogate w detale rysunki , które mają zastąpić opisy starożytnych miast czy rożnych technikali związanych z samą wyprawą. Scenariusz natomiast specjalnie nie odbiega od oryginału chociaż to na razie połowa . Tak więc szczerze Cię namawiam na zakup bo jeżeli podobały Ci się te krótkie formy to śmiem twierdzić , ze i tym  nie będziesz zawiedziony.
Komiks powinien się też spodobać tym, którzy lubią  "Thing" Carpentera .

LordDisneyland:
W końcu pewnie kupię, ale nie jest to moja ulubiona proza HPL... Zresztą jeszcze nie mam w kolekcji także tej wersji komiksowej z SelfMadeHero :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej