Autor Wątek: Studio JG  (Przeczytany 35448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #30 dnia: Wt, 06 Sierpień 2019, 17:47:31 »
W skrócie - nic wyjątkowego, ponieważ Waneko od pewnego czasu już sprzedaje mangi na Google Play.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline Cypher

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #31 dnia: Wt, 06 Sierpień 2019, 18:10:47 »
No niby nic wyjątkowego, ale czy mangi Waneko otworzy bez kombinowania na iOS lub w przeglądarce? Poza tym mang od Waneko z Google Play nie pobierzesz na czytnik, tylko online.

Itachi

  • Gość
Odp: Studio JG
« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 16:59:01 »
Z Japonią to raczej nic wspólnego nie ma ale:

Z dumą prezentujemy jubileuszowy album przygotowany specjalnie na stulecie polskiego komiksu. „Noc w Zonie” to komiksowa adaptacja opowiadania „Mleczarnia” Michał Gołkowski z jego debiutanckiego zbioru „Ołowiany świt” (Fabryka Słów). Projekt ten, będący ukłonem w stronę rodzimych twórców, stanowi debiut wydawniczy utalentowanego rysownika, Krzysztofa Tarasiuka, który we współpracy z Pawłem Próbą podjął się przełożenia na nowe medium opowiadania jednego z najbardziej kultowych autorów współczesnej polskiej fantastyki. W albumie znalazły się też szkice koncepcyjne, wykonane gościnnie prace polskich rysowników, wybór ilustracji z książek Fabrycznej Zony, a także fragment powieści „Ziemia złych uroków” Jacka Klossa.

Komiks zostanie wydany w twardej oprawie w formacie A4. Oficjalna premiera w listopadzie, jednak dokładamy wszelkich starań, aby przedpremierowo pojawił się również podczas Międzynarodowego Festiwali Komiksu i Gier w Łodzi 26 września. Dodatkowo, osoby które zamówią komiks do 26 września otrzymają 20% rabat i zakładkę z serii.


Offline Lou

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #33 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 17:29:54 »
Zona to bardzo mój klimat. Książki Gołkowskiego spoko, ale wolę Noczkina i jego historie przełożone na język komiksu brałabym bez zastanowienia. Mogliby pokazać plansze, bo okładka wygląda źle i nie zachęca do zakupu.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline KubciO

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #34 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 22:02:50 »
I jeszcze dodatkowa informacja techniczna dotycząca Nocy w Zonie:
Cytuj
Cały album ma 80 stron, w tym komiks + galeria dodatków i fragment opowiadania.

Offline Lou

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #35 dnia: Pt, 20 Wrzesień 2019, 15:57:41 »
W końcu pokazali na FB plansze z Nocy w Zonie. No cóż, przynajmniej kasa zostanie w portfelu.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Itachi

  • Gość
Odp: Studio JG
« Odpowiedź #36 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 16:30:26 »
W grudniu premierę będzie miała manga "Trigun"! Niemal 700-stronicowy omnibus, format B5, a na dodatek twarda oprawa - szykuje się porządna lektura na zimowy wieczór! Dodatkowo osoby, które do końca listopada zakupią mangę w prenumeracie, oprócz dużego rabatu mogą liczyć na darmową wysyłkę i specjalnie przygotowany dodatek, którym będzie taki oto plakat z Vashem!

https://yatta.pl/Prenumerata_Trigun,170407,p?fbclid=IwAR2GHNbd85xF7N6t0rDSFMRLe0jEC3r2FgTayR1BjPVHaHI1zxDL8R74JCs


Offline R~Q

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #37 dnia: So, 09 Listopad 2019, 00:21:23 »
Czyli obsuwa bo miało być 15 listopada. Ale całkiem niezła oferta.

Offline Red Fury

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #38 dnia: So, 09 Listopad 2019, 08:26:41 »

Obstawiam, że ten plakacik będzie bardzo mały, I coś czuję, że jest mega mało chętnych na ten tytuł skoro dodają gratis by zachęcić do kupna przed premierą Trigun pewnie pojawi się końcem grudnia, nie zdziwię się jak zobaczymy datę 28-29 grudzień czy coś w ten deseń. Całe szczęście, że nie mam dużego hypu na to. Jak wyjdzie to kupię.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Itachi

  • Gość
Odp: Studio JG
« Odpowiedź #39 dnia: So, 09 Listopad 2019, 13:36:31 »
Obstawiam, że ten plakacik będzie bardzo mały, I coś czuję, że jest mega mało chętnych na ten tytuł skoro dodają gratis by zachęcić do kupna przed premierą

Przy każdej prenumeracie są jakieś dodatki: plakat, pocztówki, karty kolekcjonerskie czy co tam innego.

Offline R~Q

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #40 dnia: So, 09 Listopad 2019, 15:33:54 »
Trigun mało popularny? Chyba jest w porządku, nie? Czy to wina równoczesnego wydawania Akiry w podobnym deluxe formacie? Inb4 wcale nie podobny

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #41 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 14:35:38 »
Wygląda to zachęcająco. Na ile tomów jest przewidziane to wydanie? Zamówiłem pierwszy na Gildii.

Offline R~Q

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #42 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 16:03:33 »
Wygląda to zachęcająco. Na ile tomów jest przewidziane to wydanie? Zamówiłem pierwszy na Gildii.
To jedyny tom. Zawiera 3 tomy wydania oryginalnego

Offline KubciO

Odp: Studio JG
« Odpowiedź #43 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 19:43:05 »
!TRIGUN UPDATE!
Wszystkie prenumeraty "Triguna" wysłane! :D Ale UWAGA - nauczeni cudzym doświadczeniem podrzucamy wizualizację wysyłki - widoczne na zdjęciu krótsze pudełka to zabezpieczenia, ale najdłuższe zawiera plakat, dlatego - nie wyrzućcie go przez przypadek!!!




Odp: Studio JG
« Odpowiedź #44 dnia: Cz, 09 Styczeń 2020, 14:39:21 »
Trigun. Przeczytałem wczoraj ok. 200 stron i jestem bardzo zawiedziony, aż odechciało mi się czytać dalej. Nieczytelne, niewyraźne rysunki, chaotyczna fabuła, dziecinne żarty. Dawno mnie żaden komiks tak nie odrzucił. Czy dalej jest lepiej? Warto się zmuszać?