Autor Wątek: Król Szamanów / Shaman King  (Przeczytany 1291 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arthaniel

Król Szamanów / Shaman King
« dnia: Pt, 12 Luty 2021, 20:04:32 »
Studio JG właśnie ogłosiło, że wyda mangę "Shaman King".

Jaram się mocno - imo najlepsze mangowe ogłoszenie od dawna, absolutna klasyka mangi shonen.

No i nostalgia mocno - oglądało się za dzieciaka na Polsacie :D!

Ktoś kojarzy? Oglądaliście anime lub czytaliście mangę?

PS. Wygląda na to, że dostaniemy wydanie rozszerzone o właściwe zakończenie (ok 16 nowych rozdziałów, których nie było w oryginalnym wydaniu) i z odświeżoną kreską (tutaj szczegóły https://twitter.com/joeyweiser/status/1314669517004517377)

noniewiem

  • Gość
Odp: Król Szamanów / Shaman King
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 22:38:50 »
Również banan na gębie od tej informacji. Planuje od razu wejść w prenumeratę całości, ale po ogłoszeniu tej serii już napotkałem kilka komentarzy, które odradzają te wydawnictwo przy tasiemcach i ryzyko niedokończenia. Ktoś jeszcze ma jakieś opinie?

Offline Castiglione

Odp: Król Szamanów / Shaman King
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 12 Luty 2021, 23:32:20 »
Hmm, w pewnym momencie bardzo lubiłem to anime, może i się skuszę na pierwszy tom, a później zobaczymy.

Offline Geekboy

Odp: Król Szamanów / Shaman King
« Odpowiedź #3 dnia: So, 13 Luty 2021, 14:02:13 »
Jestem zachwycony!!

Czekałem na tę zapowiedź ponad 15 lat odkąd miałem styczność z anime. W sumie to od tej serii zacząłem czytać i kolekcjonować mangi (na starcie kupując 6 tomów Shaman Kinga w języku niemieckim).

Prenumareta na pierwsze tomy już zrobiona a teraz pozostaje czekać na premierę.

Offline Arthaniel

Odp: Król Szamanów / Shaman King
« Odpowiedź #4 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 17:45:27 »
Fajne wieści - w yatta.pl będzie do kupienia limitowana edycja Króla Szamanów z dwiema obwolutami - jedna z nowego, odświeżonego wydania, a druga retro z oryginalnego japońskiego wydania z lat 1998-2004.

Świetny pomysł - takie dodatki dla kolekcjonerów to ja uwielbiam <3

źródło:
https://www.instagram.com/p/CMmwogTplf1/