Komiksy > Komiksy japońskie

Kotori

(1/28) > >>

amsterdream:
Dość młode, ale mające coraz ciekawszą ofertę wydawnictwo.

Strona

Plan wydawniczy na luty 2019:

Itachi:
Naszą piątą pyrkonową nowością jest artbook do serii Sword Art Online. Album zawiera kolorowe ilustracje, projekty okładek, szkice oraz grafiki koncepcyjne postaci, stworzone na potrzeby anime. A wszystko to opatrzone komentarzami autora ukrywającego się pod pseudonimem abec. Na końcu znajduje się krótkie opowiadanie Rekiego Kawahary o tym, jak kuchenne rewolucje Kirito i spółki pokonały ograniczenia systemowe ALO.
 Szczegóły wydania polskiego:


     format: 210 x 290 mm
     okładka: miękka ze skrzydełkami
     liczba stron: 160 (w pełnym kolorze)
     cena okładkowa: 89,90 zł
     termin wydania: 26 kwietnia 2019 (Pyrkon) Artbook nie będzie dostępny w salonach sieci Empik.Hmm, to już takie ekskluzywne wydanie powinno być wydane w twardej oprawie.

Itachi:
Miło nam poinformować, że już we wrześniu na Festiwalu Gier i Komiksu w Łodzi będziecie mogli kupić pierwszy tom mangi „Oyasumi Punpun” autorstwa Inio Asano. Polskie wydanie będzie w wersji omnibusowej, czyli dwa tomy w jednym.

Szczegóły wydania:
tytuł polski: „Dobranoc, Punpunie”
format: 145 x 205 mm
gatunek: dramat, okruchy życia, romans
cena wydania w oprawie miękkiej z obwolutą: 54,90
cena wydania w twardej oprawie: 64,90 zł
liczba tomów: 7

Jeszcze dzisiaj pojawi się preorder w naszym sklepiku.

-------------------------------

Poznajcie Punpuna – dziesięcioletniego chłopca wychowywanego przez niestabilną emocjonalnie matkę i skorego do przemocy ojca – oraz jego przyjaciół, równie ciężko doświadczonych przez los.
Oto opowieść o radzeniu sobie z trudną rzeczywistością w otoczeniu dysfunkcyjnej rodziny i zwichniętych psychicznie rówieśników. O poszukiwaniu samego siebie w bezdusznym, niezrozumiałym świecie. O pytaniach, na które każdy z nas szukał kiedyś odpowiedzi. I o tym, jak pod wpływem traumatycznych przeżyć ginie w człowieku niewinność i ufność.

Bender:
Przymierzałem się kiedyś do tego ale jakoś się rozeszło po kościach. Ktoś czytał? Fajne?

R~Q:
"Made in Abyss" to bardzo fajna manga. Przygodowa fantasy, ale równocześnie horror, w tym body horror i dość wykręcone klimaty.

Autor ma też specyficzne fetysze, które przelewa na papier, ale jeśli ktoś nie jest tzw. moralfagiem, to nie będą one ani trochę przeszkadzać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej