Autor Wątek: Kotori  (Przeczytany 25705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: Kotori
« Odpowiedź #45 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 13:08:13 »


Świetnie im to wyszło. Premiera 30 października.

Offline Klima

Odp: Kotori
« Odpowiedź #46 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 14:28:33 »
Z tego co piszą na fejsie wychodzi że premiera 30 listopada a premiera 2 tomu przesunieta na styczeń przyszłego roku.

Offline amsterdream

Odp: Kotori
« Odpowiedź #47 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 16:47:02 »
Faktycznie jakieś przesuńcie premiery nastąpiło.

Offline KubciO

Odp: Kotori
« Odpowiedź #48 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 16:59:05 »
Okładka (przód i tył) - ekstra. Grzbiet znacznie gorszy.

Offline KubciO

Odp: Kotori
« Odpowiedź #49 dnia: Cz, 04 Listopad 2021, 16:01:28 »
Pisałem, że grzbiet mi się nie podoba. W komplecie z 2. tomem trochę lepiej będzie to wyglądało.


Offline HaVoK

Odp: Kotori
« Odpowiedź #50 dnia: Cz, 04 Listopad 2021, 16:38:24 »
Czy ktoś mógłby napisać kilkanaście słów o tym Devilmanie?

Offline rekinn

Odp: Kotori
« Odpowiedź #51 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 09:02:02 »
Próbowałem to czytać, ale odpadłem. Bardzo się zestarzało i większosc zachowan postaci tam występujących jest odrealniona, wymuszona, sztuczna. Odbiłem się mocno. Chyba lepiej obejrzec na Netflix Devilman Crybaby. Historia w zasadzie ta sama, ale jakies to takie mniej głupawe.

Offline Simon

Odp: Kotori
« Odpowiedź #52 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 15:28:44 »
Z FB Kotori:
"Wiecie, że japońskie wydanie "Devilmana", na którego podstawie robiliśmy nasze tomy, jest wydaniem poprawionym przez autora z okazji czterdziestych urodzin serii? Czeka tam na Was kilka dodatkowych kadrów, a część stron Nagai narysował zupełnie od nowa 😍 W posłowiu znajdziecie długie wytłumaczenie, dlaczego autor postanowił poświęcić swój czas na udoskonalenie "Devilmana". A poniżej kilka stron z naszego wydania 😉
I jak zwykle zapraszamy po preordery do naszego sklepiku. Premiera tuż-tuż! 😈"





Czekam, bo jeszcze nic od Go Nagaia nie czytałem.
« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Listopad 2021, 15:34:47 wysłana przez Simon »
"I've... seen things you people wouldn't believe...
Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched C-Beams glitter in the dark
Near the Tannhäuser Gates.
All those... moments... will be lost in time,
Like tears... in... rain.
Time... to die..."

Offline KubciO

Odp: Kotori
« Odpowiedź #53 dnia: Śr, 24 Listopad 2021, 10:16:38 »
Poczekamy sobie jeszcze na Devilmana

Kochani! Dziś przychodzimy do Was ze smutną wiadomością, której bardzo chcieliśmy uniknąć 😔

Niestety mimo naszych wielkich starań problemy w łańcuchu dostaw dosięgły również i nas. Dostaliśmy informację z drukarni o opóźnieniu zamówionego dla nas papieru, co skutkuje chwilowym wstrzymaniem druku naszych mang 😭

Listopadowe i grudniowe premiery miały zarezerwowany termin już we wrześniu lub na początku października i wtedy właśnie drukarnia składała zamówienia na papier do naszych mang. Jak się jednak okazało, duża część jeszcze do nich nie dotarła lub dotarła z opóźnieniem. W związku z tym dostawy tomików opóźnią się, a wraz z nimi ich premiery.

Jakby tego było mało, awarii uległa maszyna używana do okładkowania twardych opraw i  nie dotarł do nas jeszcze 3 tom „Edenu”. Planowana dostawa miała mieć miejsce w poniedziałek, tak abyśmy byli w stanie rozesłać wszystkie Wasze preordery jeszcze przed premierą, ale wygląda na to, że tym razem nam się to nie uda. Drukarnia  zapewnia, że robią, co mogą, aby dostarczyć nam tomiki do piątku, gdyż środki są już wydrukowane i czekają tylko na okładkę.

Na chwilę obecną musimy się liczyć z tym, że wszystkie nasze nadchodzące premiery będą opóźnione, ale nie wiemy jeszcze, jak bardzo. Będziemy Was o tym informować na bieżąco.

Podsumowując, terminy naszych najbliższych premier wyglądają następująco:
- „Eden” tom 3 – 26 listopada (zaczniemy rozsyłać zaraz po otrzymaniu tomików),
- „Malarz Demonów” tom 3 – jeśli nic się nie wydarzy, powinien do nas dotrzeć 26 lub 29 listopada,
- „Braciszek do wynajęcia” tom 1 oraz „Bloody Mary” tom 2 – będą najpewniej opóźnione, czekamy na informację o terminie realizacji,
- „Devilman” - i tu najsmutniejsza wiadomość: dopiero dziś drukarnia ma otrzymać zamówiony dla tego tytułu papier, w związku z tym premiera opóźni się o minimum tydzień. Gdy tylko będziemy wiedzieć coś więcej, damy Wam znać!

Na koniec jeszcze jedna informacja o "Devilmanie". Przez ostatnie dwa tygodnie bardzo ochoczo zamawialiście tomik w twardej oprawie, nie będziemy jednak mogli wydrukować ich więcej niż wcześniej zaplanowany nakład. W związku z tym pozostało nam do sprzedaży ostatnie 11 sztuk i będzie je można zakupić w preorderze do dnia premiery (wstępnie planowana na 8 grudnia) lub do wyczerpania zapasów.

Offline Comzilla!

Odp: Kotori
« Odpowiedź #54 dnia: Pt, 11 Luty 2022, 23:36:48 »
Kotori dało zapowiedź na kwiecień.
Hoshi Mamoru Inu
Wydanie dwa tomy w jednym.
Wygląda uroczo, ale absolutnie nie znam tego tytułu.

Mój kanał na YT Comzilla!

Offline KubciO

Odp: Kotori
« Odpowiedź #55 dnia: So, 12 Luty 2022, 08:09:39 »
Podobno wyciskacz łez.

Offline KubciO

Odp: Kotori
« Odpowiedź #56 dnia: So, 02 Kwiecień 2022, 16:41:08 »
Dzisiaj obchodzimy dziesiąte urodziny, więc chcielibyśmy się podzielić naszym szczęściem i zapowiedzieć tytuł, na który mamy nadzieję wielu z Was czekało. Bardzo miło przyjęliście projekt reaktywacji „Edenu”, więc wierzymy, że i tym razem będzie tak samo 😊

Przed Wami ponownie na polskim rynku „Mugen no Junin” bliżej znany jako „Miecz nieśmiertelnego”, jednak w całkowicie nowej odsłonie! Nasze wydanie będzie się opierało na nowej wersji tej mangi (edycji Shinsoban) składającej się z 15 obszernych tomów, które zakupicie zarówno w miękkiej, jak i twardej oprawie 🤩

👉 Oprawa twarda: mangastore.pl/miecz-niesmiertelnego-1-oprawa-twarda-p-4611.html
👉 Oprawa miękka: mangastore.pl/miecz-niesmiertelnego-1-oprawa-miekka-p-4612.html

❗️I jeszcze kilka ważnych informacji❗️
1. Wersja w twardej oprawie będzie dostępna w nakładzie 500 sztuk. Nie przewidujemy dodruków! Jeśli preroderów sprzeda się mniej niż przewidziany nakład, to do regularnej sprzedaży w naszym sklepiku trafi 500 sztuk minus preordery. Jeśli preorderów sprzeda się więcej niż 500, to po premierze wydanie nie będzie już dostępne.
W przypadku większego zainteresowania tytułem sprzedaż preorderów zostanie zamknięta wcześniej (będziemy o tym zawczasu informować na naszych mediach społecznościowych) i wydrukujemy ich tyle, ile zostało zamówione w przedsprzedaży.

2. Tomiki w miękkiej oprawie będą po premierze dostępne w innych sklepach z komiksami, ale nie w salonach Empik. Będziecie mogli je zamówić jednak przez empik.com.

3. Tomiki w twardej oprawie będą dostępne wyłącznie w mangastore.pl, zgodnie z tym, co napisaliśmy w punkcie pierwszym.

4. Tomiki w twardej oprawie, które zostaną zakupione w przedsprzedaży, mają wliczony w cenę koszt dostawy.

5. Przypominamy, że połączenie preorderu z innymi tytułami powoduje wstrzymanie realizacji całego zamówienia do czasu premiery. Jeżeli zależy Wam na szybkiej wysyłce, zamawiajcie preordery osobno.

--------------------------------
• autor: Hiroaki Samura
• tytuł roboczy: Miecz nieśmiertelnego
• format: 145 x 205 mm (powiększony)
• okładka: twarda lub miękka z obwolutą
• gatunek: seinen, akcja, siły nadprzyrodzone, historyczny
• cena okładkowa: 74,90 (okładka twarda), 64,90 (okładka miękka)
• liczba tomów: 15 (każdy po około 440 stron)
• przekład: Tomasz Molski
• premiera: czerwiec 2022

Alternatywna rzeczywistość osiemnastowiecznej Japonii, epoka Edo za panowania rodu Tokugawa.

W wyniku zdradzieckiej napaści szesnastoletnia Rin Asano traci rodziców i od tamtej pory jej życiu przyświeca tylko jeden cel: zemścić się na ludziach, którzy są za to odpowiedzialni. Niestety dziewczyna nie posiada wystarczającej siły ani umiejętności, by tego dokonać. Wtedy los stawia na jej drodze bezpańskiego samuraja Manjiego. Wieść głosi, że mężczyzna własnoręcznie pozbawił życia sto osób, nie wszyscy wiedzą jednak, że ciąży na nim klątwa nieśmiertelności. Samuraj przełamie ją tylko wtedy, gdy odpokutuje swe winy, uśmiercając tysiąc złoczyńców.

Manji zgadza się zostać ochroniarzem Rin i wspólnie ruszają na poszukiwania zabójców jej rodziny.

Offline Martin Eden

Odp: Kotori
« Odpowiedź #57 dnia: So, 02 Kwiecień 2022, 16:50:48 »
Po tym newsie stwierdzam, że Vagabond (mimo że chyba niedokończony) oraz przede wszystkim Hellsing w jakimś większym formacie to tylko kwestia czasu.

Offline Comzilla!

Odp: Kotori
« Odpowiedź #58 dnia: So, 02 Kwiecień 2022, 18:51:48 »
Te rysunki to prawdziwe mistrzostwo, powiększony format będzie idealny.
Fabularnie jednak, to dla mnie tortura, wszyscy tam cierpią.  :'(


Mój kanał na YT Comzilla!

Offline amsterdream

Odp: Kotori
« Odpowiedź #59 dnia: Nd, 03 Kwiecień 2022, 09:07:17 »
Warto dać szansę? Niestety jeszcze nie czytałem komiksu o samurajach który by mi się spodobał, jakoś odrzuca mnie ta tematyka i ten okres historyczny. Nawet samotny wilk nie podszedł :(