Autor Wątek: Kotori  (Przeczytany 25186 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: Kotori
« Odpowiedź #15 dnia: Pt, 01 Styczeń 2021, 17:38:47 »
Jak dobrze rozumiem, to zamawiając wszystkie 3 tomy w jednym zamówieniu, dostanę paczkę dopiero jak wyjdzie tom trzeci, tak?

Offline Lipa

Odp: Kotori
« Odpowiedź #16 dnia: Pt, 01 Styczeń 2021, 17:41:01 »
Dokładnie tak, dopiero w listopadzie/grudniu

Offline Nemen

Odp: Kotori
« Odpowiedź #17 dnia: Pt, 01 Styczeń 2021, 17:45:40 »
Wielka szkoda, że nie w powiększonym formacie jak Blame!;(((

Offline R~Q

Odp: Kotori
« Odpowiedź #18 dnia: Pt, 01 Styczeń 2021, 18:43:07 »
Zamówione'd.

Pamiętajcie, by zamawiać w osobnych zamówieniach. Koszt jest taki sam.

Offline KubciO

Odp: Kotori
« Odpowiedź #19 dnia: So, 02 Styczeń 2021, 17:07:33 »
Jak dobrze rozumiem, to zamawiając wszystkie 3 tomy w jednym zamówieniu, dostanę paczkę dopiero jak wyjdzie tom trzeci, tak?
Dokładnie tak, dopiero w listopadzie/grudniu
Nie. Każdy tom zostanie wysłany osobno w dniu jego premiery, bo ma wliczony koszt wysyłki w cenę. Z Fb wydawnictwa:

Kilka informacji:
1. Nasze wydanie to wersja 2 w 1, czyli każdy polski tomik będzie zawierał dwa japońskie.
2. Do wyboru będzie:
- oprawa miękka w obwolucie (cena 64,90 zł) – po premierze tytuł trafi do innych sklepów i do sieci salonów Empik,
- oprawa twarda (cena 74,90 zł) – wydanie będzie dostępne tylko w naszym sklepie mangastore.pl
3. Wersja w oprawie twardej będzie wydrukowana w nakładzie 500 sztuk. Nie przewidujemy dodruków!
4. Tomiki zakupione w naszym sklepie w przedsprzedaży mają wliczoną w cenę dostawę przesyłką kurierską (Poczta Polska Kurier 48).


Sam zamówiłem trzy tomy naraz i zapytałem przez Fb sklepu wydawnictwa, żeby się upewnić. Oto odpowiedź:

Witam. Eden ma wliczony w cenę koszt dostawy, a to oznacza, że każdy tomik wyślemy osobno w dniu premiery każdego z nich.

Zamówienia są wstrzymywane tylko w przypadku, gdy preorder nie ma wliczonego kosztu dostawy, a w koszyku są różne tytuły. Wówczas klient opłaca jeden koszt dostawy, a to oznacza, że wysyłane jest wszystko jedną paczką.

Offline R~Q

Odp: Kotori
« Odpowiedź #20 dnia: So, 02 Styczeń 2021, 17:55:22 »
No ok ale jak się zamawia, to wyraźnie jest napisane, jak to działa i jest odwrotnie niż piszesz. Zrobienie 3 osobnych zamówień to naprawdę nie problem. Kotori może teraz tak pisać, ale może silnik sklepu tego nie dopuszcza albo coś a oni nawet nie wiedza.

Offline KubciO

Odp: Kotori
« Odpowiedź #21 dnia: So, 02 Styczeń 2021, 19:24:08 »
Możliwe. Nie pomyślałem i złożyłem jedno zamówienie płatne z góry. Zobaczymy w maju. ;)

Online celtic

Odp: Kotori
« Odpowiedź #22 dnia: So, 02 Styczeń 2021, 20:16:15 »
Wielka szkoda, że nie w powiększonym formacie jak Blame!;(((
Kurcze, byłem święcie przekonany że będzie w formacie Blame'a.
A format taki jak Usagi z Egmontu. Smuteczek, ale i tak biorę.
Spojrzałem na wymiary Ranmy i tu podobnie.
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Online Castiglione

Odp: Kotori
« Odpowiedź #23 dnia: So, 02 Styczeń 2021, 23:24:05 »
Niestety, ale wygląda na to, że wydawcy mangowi odpuścili B5 i kolejne rzeczy, mimo że puszczają w HC, to najwyżej w A5. W sumie to chyba i tak chcieli czytelnicy, przynajmniej z tego, co rzuciło mi się w oczy na fb - bodajże JPF robił ankietę, w jakim formacie wydać Sailor Moon. Dla mnie szkoda, bo wolałbym B5, choćby dla zapowiedzianego niedawno "Dragon Balla".

To ciekawe, jak to jest z wysyłką, jak wybierze się inną formę dostawy niż kurier. No chyba, że się nie da, bo jeszcze nie składałem swojego zamówienia.

Offline KubciO

Odp: Kotori
« Odpowiedź #24 dnia: Nd, 03 Styczeń 2021, 00:55:36 »
To ciekawe, jak to jest z wysyłką, jak wybierze się inną formę dostawy niż kurier. No chyba, że się nie da, bo jeszcze nie składałem swojego zamówienia.
Przy preorderze jest tylko dostępne Poczta Polska Kurier 48.

Online Castiglione

Odp: Kotori
« Odpowiedź #25 dnia: Nd, 03 Styczeń 2021, 23:00:42 »
Aha, no to w takim razie bez sensu mają ten dopisek:

Cytuj
Kupując preorder płacisz cenę regularną (okładkową), ale przesyłka kurierska Pocztą Polską jest darmowa. W przypadku innych form dostawy naliczane będą standardowe opłaty według cennika.

Offline amsterdream

Odp: Kotori
« Odpowiedź #26 dnia: Pt, 12 Marzec 2021, 23:12:37 »

Offline pokia

Odp: Kotori
« Odpowiedź #27 dnia: Nd, 14 Marzec 2021, 17:25:28 »
Możecie coś więcej napisać o tym tytule?
Rzuciłem okiem na kilka kadrów w sieci i rysunki przypominają mi to co robił Tezuka. No i to chyba jest ramotka.

Zaznaczam od razu, że serialu nie oglądałem (jeśli wogóle ma coś wspólnego z tą mangą).

Bender

  • Gość
Odp: Kotori
« Odpowiedź #28 dnia: Nd, 14 Marzec 2021, 17:34:33 »
To jest ramotka. Tochę bardziej ostra niż Tezuka, ale i fabularnie do Tezuki temu daleko. Całkiem fajnie się to czytało, niemniej definitywnie mango-ramotka.

Offline rekinn

Odp: Kotori
« Odpowiedź #29 dnia: Pn, 15 Marzec 2021, 12:56:48 »
Czy to jest kropka w kropkę to samo co Devilman Crybaby na Netflix?