Autor Wątek: JPF  (Przeczytany 173353 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: JPF
« Odpowiedź #210 dnia: Pt, 13 Grudzień 2019, 07:35:42 »
Ja nie dotrwałem do końca. Bardzo męcząca lektura. Dodatkowo czułem rozczarowanie bo spodziewałem się tego co w anime albo i lepiej, a dostałem w sumie coś zupełnie innego.

Offline eyesore

Odp: JPF
« Odpowiedź #211 dnia: Pt, 13 Grudzień 2019, 09:08:58 »
wszystkie 3 tomy GitS przeczytałem bez problemu ale było to lata temu więc w sumie chyba czas odświeżyć  ;)
jestem ciekawy co dokładnie to będzie ten trybut, cena itd
tak samo Blame
(BAA przeczytałem pierwszy tom nowej wersji i poszło na allegro, jednak fabularnie to nie dla mnie, zbyt infantylne, po za tym mam pierwsze wydanie gdzies schowane w kartonie)

Offline amsterdream

Odp: JPF
« Odpowiedź #212 dnia: Pt, 13 Grudzień 2019, 11:16:02 »
Ceny już są znane:
http://www.mangarden.pl/pl/c/Pre-order/63

Daliście radę przeczytać wszystkie 3 komiksy GitS? Jeśli tak, to jak bardzo was to zmęczyło? Ile wam to zajęło?

To był pierwszy komiks który mnie pokonał. Siadając do lektury spodziewałem się dobrego cyberpunku a dostałem political-fiction - jakieś spiski, agencje, tajne wywiady. Tomy 1,5 i 2 sprzedałem bez czytania. Anime z 1994 roku uważam za jeden z najlepszych filmów w historii kinematografii a manga zupełnie mi nie podeszła.

Offline KubciO

Odp: JPF
« Odpowiedź #213 dnia: Pt, 13 Grudzień 2019, 15:53:18 »
Co tu się dzieje!?
Cytuj
Tego nie spodziewał się nikt!!!
JOJO'S BIZZARE ADVENTURE po polsku!

Tak, to nie sen! Legendarny tytuł zostanie wydany nakładem naszego wydawnictwa!

Będą to wydania 2w1, w miękkiej lub twardej oprawie, format A5.

Gwarantujemy wydanie 17 woluminów zawierających części 1-3. Co dalej? O tym sami zadecydujecie wspierając naszą edycję.

Więcej szczegółów i pre-ordery po weekendzie!

Offline KubciO

Odp: JPF
« Odpowiedź #214 dnia: Pt, 13 Grudzień 2019, 20:02:55 »
Nie mogę modyfikować tutaj swojego posta (a to dziwne?), więc będzie kolejny. JPF w komentarzu pod zapowiedzią napomknęło, że będą korzystać z hiszpańskich okładek, przy projekcie naszego wydania. Jak dla mnie to duży minus, bo anglojęzyczne wydanie ma o niebo ładniejsze. Po lewej hiszpańska, po prawej angielska.



Offline MaLKrSk

Odp: JPF
« Odpowiedź #215 dnia: Pt, 13 Grudzień 2019, 20:05:01 »
Dużo słyszałem o tym tytule, ale tak naprawdę nie wiem z czym to się je; dobre to jest? Bo w tych rodach się trochę pogubiłem, jak chciałem fabułę ogarnąć.

Offline KubciO

Odp: JPF
« Odpowiedź #216 dnia: Pt, 13 Grudzień 2019, 20:13:44 »
MaLKrSk, Antari tutaj napisał o JoJo.

Offline sad_drone

Odp: JPF
« Odpowiedź #217 dnia: Pt, 13 Grudzień 2019, 21:16:48 »
To jest typowy shonen, czy czytelnicy seinen tez odnajdą coś dla siebie ? Pytam bo dragon balle/naruto i tym podobne mangi średnio mnie interesują, a te przeznaczone dla dorosłych z kolei dobrze mi wchodzą.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline KubciO

Odp: JPF
« Odpowiedź #218 dnia: Pt, 13 Grudzień 2019, 22:09:34 »
Według baka jest to seinen. Możesz spróbować obejrzeć anime i wtedy zdecydować, czy chcesz inwestować w tę serię.

Offline amsterdream

Odp: JPF
« Odpowiedź #219 dnia: So, 14 Grudzień 2019, 17:55:02 »
Phantom Blood, Battle Tendency i Stardust Crusaders, które ma zamiar wydać JPF to są shouneny. Jestem zdziwiony, że po wycofaniu kliku serii shounen z empików z powodu słabej sprzedaży i ciągłych opóźnień, pakują się w kolejnego tasiemca.

Offline Antari

Odp: JPF
« Odpowiedź #220 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 09:36:56 »
Phantom Blood, Battle Tendency i Stardust Crusaders, które ma zamiar wydać JPF to są shouneny. Jestem zdziwiony, że po wycofaniu kliku serii shounen z empików z powodu słabej sprzedaży i ciągłych opóźnień, pakują się w kolejnego tasiemca.

Nie widziałem żeby ktokolwiek kupował mangi w Empiku, przecież to czytelnia. Mangi sprzedają w swoim sklepie online tak jak wszyscy inni wydawcy. A ładują się w shoneny bo im najlepiej schodzą. Myślisz, że jaki gatunek im wygenerował najwięcej zysków?

Offline amsterdream

Odp: JPF
« Odpowiedź #221 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 10:43:49 »
Nie widziałem żeby ktokolwiek kupował mangi w Empiku, przecież to czytelnia. Mangi sprzedają w swoim sklepie online tak jak wszyscy inni wydawcy.


Offline Antari

Odp: JPF
« Odpowiedź #222 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 11:26:19 »
A co to za ranking wyssany z palca? :D Przecież wiadomo od lat, że sprzedaż w empikach to nędzny % w stosunku do sprzedaży online.

Podobnie zresztą z komiksami, Empik nie sprzedaje bo kto normalny kupuje w okładkowych? To jest jakiś nędzny % w stosunku do zakupów online, gdzie kupujesz o wiele taniej, masz programy lojalnościowe albo wyprzedaże. No i stan idealny, a nie kloaczny z Empiku, bo przeszedł przez dziesiątki rąk.
« Ostatnia zmiana: Cz, 19 Grudzień 2019, 11:31:20 wysłana przez Antari »

Offline Szekak

Odp: JPF
« Odpowiedź #223 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 11:31:14 »
Pierwszy Tom Akiry juz u mnie. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline amsterdream

Odp: JPF
« Odpowiedź #224 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 11:46:01 »
A co to za ranking wyssany z palca? :D Przecież wiadomo od lat, że sprzedaż w empikach to nędzny % w stosunku do sprzedaży online.

Ankieta wydawnictwa Dango. Akurat mangi wiele osób kupuje w empikach bo nie mają aż takiej przebitki rabatowej jak komiksy. Też mi się zdarzyło z mang coś kupić w empiku. SJG kiedyś robiło podobną ankietę i tam sprzedaż empikowa to było blisko 50%.

Pierwszy Tom Akiry juz u mnie. :)

Daj jakieś fotki.