Autor Wątek: JPF  (Przeczytany 177671 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: JPF
« Odpowiedź #600 dnia: Śr, 20 Październik 2021, 12:24:27 »
Miało być szybciej, a wygląda na to, że skoro wysłali 3 tytuły do akceptacji, to będzie 3 razy więcej czekania :D

Offline Midar

Odp: JPF
« Odpowiedź #601 dnia: Pt, 22 Październik 2021, 13:30:41 »
Dzisiaj przyszedł do mnie Basilisk. Wydanie perfekcyjnie zrobione. Bardzo dobry papier i format, a rysunki, po przekartkowaniu wyglądają bardzo apetycznie😀.
Nie chce mi się robić nowego zdjęcia, ale w pudełku są włożone w złej kolejności, co akurat zwróciło moją uwagę, że zmiana barwy na slipcase zgrana jest z grubością tomów.









« Ostatnia zmiana: Pt, 22 Październik 2021, 13:52:08 wysłana przez Midar »

Offline adamarluk

Odp: JPF
« Odpowiedź #602 dnia: Pt, 22 Październik 2021, 14:14:27 »
A jak scenariusz? Mocno infantylny?

Offline Midar

Odp: JPF
« Odpowiedź #603 dnia: Pt, 22 Październik 2021, 14:59:15 »
A jak scenariusz? Mocno infantylny?
Z tego, co piszą w sieci jest dobrze, ale przekonam się dopiero za jakiś czas.

Offline Gazza

Odp: JPF
« Odpowiedź #604 dnia: Pt, 22 Październik 2021, 23:04:23 »
Pięknie to wygląda z zewnątrz. Ciekawi mnie interior i przede wszystkim czy jestem targetem tego tytułu czy to młodzieżówka jakaś (sorry ale nie orientuję się w mangach za bardzo).

Offline Midar

Odp: JPF
« Odpowiedź #605 dnia: Pt, 22 Październik 2021, 23:57:36 »
Z Wikipedii:
Autorem mangi jest Masaki Segawa. Opublikowano ją w Japonii w 2003/2004 r. Manga powstała na podstawie powieści z 1958 roku autorstwa Futaro Yamada. Seria anime zadebiutowała w roku 2005 pod sztandarem studia GONZO. W roku 2004 manga zdobyła pierwsze miejsce na konkursie Kodansha Manga Award.
Fabuła:
Akcja toczy się w roku pańskim 1614. Historia opowiada o dwóch zwaśnionych od lat klanach ninja - Tsubagakure aka Iga oraz Manjidani of Kouga. Kiedy wnuk shōguna Tokugawa Ieyasu obejmuje tron, rozpoczyna się śmiertelna rywalizacja między dziesiątką elitarnych wojowników reprezentujących każdą z wiosek. Shōgun zapisuje dwa zwoje nazwiskami wojowników, każda z wiosek dostaje zwój z nazwiskami ninja z wioski przeciwnej. Tylko śmierć wszystkich członków wrogiego klanu może zaprowadzić pokój między wioskami. Kiedy ninja ginie nazwisko zostaje skreślone krwią.
Każdy z wojowników posiada zdolności niemożliwe do osiągnięcia przez zwykłych zjadaczy chleba. Każda z technik, jakimi dysponują jest widowiskowa i śmiercionośna.

JPF napisało, że jeśli im zostaną nadwyżki po uwzględnieniu reklamacji, to wrzucą do sprzedaży, ale z komentarzy na Facebooku wynika, że sporo osób czatuje.
Niedługo powinny być pierwsze polskie recenzje, ja przeczytam pewnie dopiero w grudniu.
« Ostatnia zmiana: So, 23 Październik 2021, 00:00:18 wysłana przez Midar »

Offline Alexandrus888

Odp: JPF
« Odpowiedź #606 dnia: So, 23 Październik 2021, 18:09:18 »
Ciekawe ile będę musiał czekać na swój boxik... Trochę boli, że ci co zapłacili mniej już mają, a ja z opcją na wypasie jeszcze nie :( Ale cóż, nie można magazynować całego nakładu mangi, by te 10 czy 15 osób miało równo ze wszystkimi (tak, jestem jednym z tych szczęśliwców co załapali się na podpis autora)

Online xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #607 dnia: So, 23 Październik 2021, 19:28:52 »
To nie jest towar pierwszej potrzeby.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline PawelC

Odp: JPF
« Odpowiedź #608 dnia: So, 23 Październik 2021, 19:37:24 »
JPF / OdpalProjekt informują w jakikolwiek sposób o wysyłce mangi? Póki co mam dokładnie zero informacji kiedy mogę się spodziewać otrzymania zestawu. W sumie jakby nie to forum to nie wiedziałbym, że są już do niektórych rozsyłane...

Offline KubciO

Odp: JPF
« Odpowiedź #609 dnia: So, 23 Październik 2021, 19:42:18 »
JPF to takie organizacyjne dno, że niczego od nich się nie dowiesz. Informacja o wysłaniu danego zamówienia? Można pomarzyć. Ponoć ich sklep przechodzi obecnie jakąś zmianę, by był przyjaźniejszy dla kupujących. Zdawkowe informacje tylko na Fb.

Offline Amer

Odp: JPF
« Odpowiedź #610 dnia: So, 23 Październik 2021, 20:56:21 »
Z ich sklepem bywa tak, że potrafią wysłać paczkę nazajutrz, a status zamówienia złożonego 2 dni później nie zmienia się przez 14 dni (dopiero po 2 tygodniach następuje wysyłka). Miałem dokładnie taką sytuację, ale już wiedziałem, że oni tak mają, więc się nie spinałem.
Poloniusz: Cóż czytasz, mości książę?
Hamlet: Dymki, dymki, dymki.

Offline Midar

Odp: JPF
« Odpowiedź #611 dnia: So, 23 Październik 2021, 23:27:59 »
JPF to takie organizacyjne dno, że niczego od nich się nie dowiesz. Informacja o wysłaniu danego zamówienia? Można pomarzyć. Ponoć ich sklep przechodzi obecnie jakąś zmianę, by był przyjaźniejszy dla kupujących. Zdawkowe informacje tylko na Fb.
Moim zdaniem informują o wszystkim na bieżąco, ale na Facebooku.

Offline Midar

Odp: JPF
« Odpowiedź #612 dnia: So, 23 Październik 2021, 23:35:04 »
Ciekawe ile będę musiał czekać na swój boxik... Trochę boli, że ci co zapłacili mniej już mają, a ja z opcją na wypasie jeszcze nie :( Ale cóż, nie można magazynować całego nakładu mangi, by te 10 czy 15 osób miało równo ze wszystkimi (tak, jestem jednym z tych szczęśliwców co załapali się na podpis autora)
Te z autografami pojechały dopiero do Japonii, więc możesz trochę poczekać. Opcje bez autografu są tak samo na wypasie, a autograf nie rozchodził się wcale jak ciepłe bułeczki. Cieżko więc nazwać niektórych szczęśliwcami, co załapali się na podpis autora, bo taka opcja była dłuższy czas dostępna. Sam się przez chwilę wahałem, ale obawiając się takiej sytuacji (opóźnienie) zdecydowałem się na bez autografu.

Offline KubciO

Odp: JPF
« Odpowiedź #613 dnia: So, 23 Październik 2021, 23:39:15 »
Moim zdaniem informują o wszystkim na bieżąco, ale na Facebooku.
A gdzie składam zamówienie? Na Fb czy w ich sklepie mangarden.pl? Poza tym nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek dostał na Fb od nich wiadomość o wysyłce z nr. przesyłki/linkiem do śledzenia.

Online xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #614 dnia: So, 23 Październik 2021, 23:42:21 »
Skoro tak ci nie odpowiada ten sklep to po co tam zamawiasz.
Twój komiks jest lepszy niż mój