Autor Wątek: JPF  (Przeczytany 173093 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline moai

Odp: JPF
« Odpowiedź #555 dnia: Nd, 22 Sierpień 2021, 11:32:25 »
Jak wszystkie nagle zniknęły to pewnie licencja im się skończyła. Jako, że nie ogłaszali nic oficjalnie na ten temat to podejrzewam, że będą ją chcieli odnowić.
Licencja sie nie skonczyla, sezon urlopowy i brak czasu na dodruki :) W koncu Ito sie pojawi za jakis czas.

Offline Midar

Odp: JPF
« Odpowiedź #556 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 14:32:06 »
BASILISK już w druku, wysyłka za miesiąc!




Offline Gazza

Odp: JPF
« Odpowiedź #557 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 21:55:34 »
Nie znam tego Basilisk - z czym się to je? Dla dorosłego czytelnika, czy młodzieżówka?

Offline Midar

Odp: JPF
« Odpowiedź #558 dnia: So, 28 Sierpień 2021, 01:38:21 »
Nie znam tego Basilisk - z czym się to je? Dla dorosłego czytelnika, czy młodzieżówka?
Fabuła:

Historia opowiada o waśni pomiędzy dwoma klanami ninja - Iga oraz Kōga. Kiedy wnuk shōguna Tokugawa Ieyasu obejmuje tron, rozpoczyna się śmiertelna rywalizacja między dziesiątką elitarnych wojowników reprezentujących każdą z wiosek. Shōgun zapisuje dwa zwoje nazwiskami wojowników, każda z wiosek dostaje zwój z nazwiskami ninja z wioski przeciwnej. Tylko śmierć wszystkich członków wrogiego klanu może zaprowadzić pokój między wioskami. Kiedy ninja ginie nazwisko zostaje skreślone krwią.

Każdy z wojowników posiada zdolności niemożliwe do osiągnięcia przez zwykłych zjadaczy chleba. Każda z technik, jakimi dysponują jest widowiskowa i śmiercionośna.

Online michał81

Odp: JPF
« Odpowiedź #559 dnia: Pn, 20 Wrzesień 2021, 10:43:36 »
Zapowiedź na przyszły rok:
Cytuj
⭐Tak! To prawda!⭐
Nakładem naszego wydawnictwa ukaże się kultowa manga o piłce nożnej - KAPITAN TSUBASA!!!

Dokładne daty wydania i pre-ordery pojawią się pod koniec tego roku. Samo wydania planowane jest na początek 2022 roku.

Szczegóły wydania:
-format A5, twarda oprawa (tylko w pre-order) lub miękka z obwolutą
-około 350 stron na tom
-cena okładkowa: 54,60 zł
-łączna liczba tomów: 21 

Offline Szekak

Odp: JPF
« Odpowiedź #560 dnia: Pn, 20 Wrzesień 2021, 10:50:10 »
Jaranko <3
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Midar

Odp: JPF
« Odpowiedź #561 dnia: Pn, 20 Wrzesień 2021, 12:22:29 »
Przecież to ramota z paskudnymi rysunkami. Do tego rozciągnięta na 21 (chyba) tomów. Tsubasa biegnie przez pół tomu (pół boiska), przynajmniej szybko się czyta.

Offline Koora

Odp: JPF
« Odpowiedź #562 dnia: Pn, 20 Wrzesień 2021, 12:27:03 »

Offline xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #563 dnia: Pn, 20 Wrzesień 2021, 12:28:37 »
Przecież to ramota z paskudnymi rysunkami. Do tego rozciągnięta na 21 (chyba) tomów. Tsubasa biegnie przez pół tomu (pół boiska), przynajmniej szybko się czyta.
Na filmach to jeden strzał trwał trzy odcinki.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: JPF
« Odpowiedź #564 dnia: Pn, 20 Wrzesień 2021, 12:30:03 »
Przecież to ramota z paskudnymi rysunkami. Do tego rozciągnięta na 21 (chyba) tomów. Tsubasa biegnie przez pół tomu (pół boiska), przynajmniej szybko się czyta.
To co, anime pamietam z dziecinstwa i sie jaram bo zawsze chciaoem poznac cala historie o co tam chodzilo + uwielbiam pilke nozna, a manga ta spopularyzowala te dyscypline w japonii, wiec jest to dodatkowy smaczek.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Comzilla!

Odp: JPF
« Odpowiedź #565 dnia: Pn, 20 Wrzesień 2021, 12:35:10 »
Łoooł... w życiu bym się nie spodziewała.

Nie dość, że tematyka sportówek u nas raczej niepopularna (w kwestii komiksów, bo kibiców mamy sporo :) ), to tego jest dużo (JPF chce to zmieścić w 21 tomach) to jeszcze te rysunki są... no dyplomatycznie rzecz ujmując, zestarzały się solidnie.

Trudno mi uwierzyć, że zainteresuje się tym młodsze pokolenie które nie wychowało się na anime, kupią raczej już dojrzali ludzie przez sentyment. Pytanie czy będzie ich wystarczająco dużo i czy dadzą radę utrzymać swoje zainteresowanie przez 21 tomów.

JPF ostatnio zapowiedział sporo starszych, często klasycznych tytułów. Ogólnie wygląda to jak coś co może powalić wydawnictwo na kolana  :-\
Nie wiem czy się trochę nie zapędzili z tymi klasykami.
Mój kanał na YT Comzilla!

Offline xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #566 dnia: Pn, 20 Wrzesień 2021, 12:39:17 »
A te 21 tomów to do kiedy one się kończą ?
Najpierw grali w podstawówce, później były jakieś mistrzostwa świata, później w średniej i znowu mistrzostwa i jeszcze było coś takiego jak byli dorośli to wyjechali do Europy i grali w hiszpańskiej czy włoskiej lidze.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Comzilla!

Odp: JPF
« Odpowiedź #567 dnia: Pn, 20 Wrzesień 2021, 12:52:23 »
Z tego jest parę serii. JPF trzydzieści parę tomów zamknie w dwudziestu paru cegłach, więc zmieści całość tej pierwszej z lat osiemdziesiątych.

https://captaintsubasa.fandom.com/wiki/Captain_Tsubasa_(1981)

A tak to jest tego jeszcze sporo jeśli wierzyć wiki.

https://captaintsubasa.fandom.com/wiki/Captain_Tsubasa#Comic_books
Mój kanał na YT Comzilla!

Offline xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #568 dnia: Pn, 20 Wrzesień 2021, 13:12:06 »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Benson

Odp: JPF
« Odpowiedź #569 dnia: Pn, 20 Wrzesień 2021, 13:21:13 »
Ile to będzie wychodzić? Nie kupowałem nic z JPF, więc nie wiem, jaką mają częstotliwość.