Autor Wątek: JPF  (Przeczytany 175666 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline KubciO

Odp: JPF
« Odpowiedź #525 dnia: Pn, 14 Czerwiec 2021, 10:21:15 »
👊⭐PIĘŚĆ PÓŁNOCNEJ GWIAZDY👊⭐
Wizja postapokaliptycznego świata, w którym genetyczne mutanty zniewoliły ludzi. Sztuki walki okraszone potem i krwią! Kultowa manga w końcu u nas!

👊⭐PREMIERA: grudzień 2021
‼TWARDA OPRAWA TYLKO W PRE-ORDER w tej samej cenie co miękka‼
https://www.mangarden.pl/pl/c/Piesc-Polnocnej-Gwiazdy/1119

👊⭐Format: A5, miękka oprawa z obwolutą lub twarda oprawa
👊⭐około 300 stron na tom
👊⭐seria ma 18 tomów
👊⭐cena za tom: 54,60 zł
👊⭐tomy będą ukazywać się co 3 miesiące

Offline Lou

Odp: JPF
« Odpowiedź #526 dnia: Pn, 14 Czerwiec 2021, 10:52:49 »
Legend of Mother Sarah by lepiej wydali.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline Ningobel

Odp: JPF
« Odpowiedź #527 dnia: Pn, 14 Czerwiec 2021, 19:08:42 »
Legend of Mother Sarah by lepiej wydali.
Albo Nausicaa of the valley of the wind. Pewnie zapowiedzą jak w końcu się skuszę i kupię angielskie wydanie ;)

Online Murazor

Odp: JPF
« Odpowiedź #528 dnia: Pn, 14 Czerwiec 2021, 19:43:27 »
Skus sie. Goraco polecam. Mysle, ze JPF nie wyda w takiej jakosci (mam porownanie z Blame i Alita w HC). Nie byly zle wydane, ale Nausicaa lepiej.

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: JPF
« Odpowiedź #529 dnia: Pn, 14 Czerwiec 2021, 19:44:26 »
Albo Nausicaa of the valley of the wind. Pewnie zapowiedzą jak w końcu się skuszę i kupię angielskie wydanie ;)

Tego to raczej nie wydadzą, bo autor chyba nadal ma focha na nasz kraj za udział w jakimś tam konflikcie zbrojnym (chyba o Afganistan chodziło).

Ja mangi kocham, ale jest tego za dużo na naszym rynku (nie mówię, że to źle), a i nie samą japońszczyzną człowiek żyje, więc powiedziałem "stop" w temacie. Chociaż co chwilę kuszą dobrymi tytułami. Nic, może w innym życiu.

Offline arczi_ancymon

Odp: JPF
« Odpowiedź #530 dnia: Wt, 15 Czerwiec 2021, 11:43:56 »
Tego to raczej nie wydadzą, bo autor chyba nadal ma focha na nasz kraj za udział w jakimś tam konflikcie zbrojnym (chyba o Afganistan chodziło).

To na Stany focha nie ma? Bo po angielsku wyszło :D

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: JPF
« Odpowiedź #531 dnia: Wt, 15 Czerwiec 2021, 12:12:04 »
To na Stany focha nie ma? Bo po angielsku wyszło :D

Fakt, ale oni licencję zdobyli chyba lata temu? Nie wiem dokładnie o co tam chodzi, ale kiedyś któreś wydawnictwo pisało, że starało się o licencje, ale autor nie wyraził zgody właśnie z powodu udziału naszego kraju w jakimś konflikcie zbrojnym.

Offline arczi_ancymon

Odp: JPF
« Odpowiedź #532 dnia: Wt, 15 Czerwiec 2021, 13:07:50 »
Po za tym jeśli to jest prawdą to żałosnym jest wrzucanie obywateli danego kraju (czyt. wydawców i czytelników) do jednego wora z władzami, które podejmują takie a nie inne decyzje.

Offline Pawel.M

Odp: JPF
« Odpowiedź #533 dnia: Wt, 15 Czerwiec 2021, 15:24:46 »
To na Stany focha nie ma? Bo po angielsku wyszło :D
Łatwiej mieć focha za 5 tys zł, niż za 50 tys dolarów.

Offline xanar

Odp: JPF
« Odpowiedź #534 dnia: Wt, 15 Czerwiec 2021, 15:28:34 »
U nas rynek z tego co widzę rośnie, to może i foch przestanie się opłacać. :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Castiglione

Odp: JPF
« Odpowiedź #535 dnia: Wt, 15 Czerwiec 2021, 17:18:20 »
Co prawda to prawda, chociaż nie jestem odbiorcą części tych tytułów, to w końcu oferta mang na rynku wydaje się ciekawsza niż kolejny taśmowy shonen. Cieszy klasyka, te wszystkie wznowienia, edycje limitowane, twarde oprawy, itd.

MaLeKrSkr

  • Gość
Odp: JPF
« Odpowiedź #536 dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 09:32:17 »
🌜Dobra wiadomość dla fanów SAILOR MOON🌛
Przeszliśmy test jakości śpiewająco (oceniane było nasze wydanie AKIRY) i mamy zgodę na wydanie pięknej edycji ETERNAL.

Ze względu na skomplikowany proces akceptacji, jeszcze bardziej restrykcyjny niż w przypadku AKIRY, pierwszy tom wyjdzie najwcześniej za rok (niektóre kraje poprawiały wydruki przez 2 lata). Kolejne tomy będą wychodzić co 3-4 miesiące, bez gwarancji dotrzymania terminu. Takie są realia i dlatego informujemy o nich aby uniknąć pretensji.

Co do samego wydania to będzie to TYLKO twarda oprawa, format A5, czyli jak np. JOJO.
Cała seria zamknie się w 10 tomach + 2 tomy SAILOR V.
CENA: 63 zł za tom

⭐NAKŁAD BĘDZIE BARDZO OGRANICZONY⭐

Będzie mnóstwo pięknych kolorowych stron i nowe tłumaczenie.

❤️Moon prism power, MAKE UP!❤️

Offline Shinue

Odp: JPF
« Odpowiedź #537 dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 13:23:36 »
Aż się podnieciłem! Pamiętam czasy jak wychodziły zeszytówki i w kiosku mówiło się, że to dla młodszej siostry :D

Offline Crono

Odp: JPF
« Odpowiedź #538 dnia: Śr, 07 Lipiec 2021, 13:38:16 »
Fajnie, tylko szkoda że już dodruku starej wersji mangi nie będzie, a jakiś czas temu pisali zupełnie coś innego.

Offline R~Q

Odp: JPF
« Odpowiedź #539 dnia: So, 10 Lipiec 2021, 21:49:19 »
Fajnie, tylko szkoda że już dodruku starej wersji mangi nie będzie, a jakiś czas temu pisali zupełnie coś innego.
Z Dragon Ballem też tak będzie, pamiętajcie.