Autor Wątek: JPF  (Przeczytany 173274 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline MacLeKrSk

Odp: JPF
« Odpowiedź #375 dnia: Nd, 06 Wrzesień 2020, 20:28:46 »
Z tego co czytałem punkty za zakupy będą nadal, z tą różnicą, że będzie je można wymieniać tylko na inne mangi. Nie będzie zakładek, kart i innych dupereli.

Offline Crono

Odp: JPF
« Odpowiedź #376 dnia: Nd, 06 Wrzesień 2020, 20:35:37 »
Jeszcze odnoście posta R~Q. Ostatnia kwestia (Akira) raczej wyklucza się z przedostatnią (Sailor Moon). No bo rozumiem, że nowe wydanie Akiry jest ok (bo Tobie pasuje), ale Sailorek już nie (bo Tobie nie pasuje?). :)

Offline R~Q

Odp: JPF
« Odpowiedź #377 dnia: Nd, 06 Wrzesień 2020, 20:56:51 »
Jeszcze odnoście posta R~Q. Ostatnia kwestia (Akira) raczej wyklucza się z przedostatnią (Sailor Moon). No bo rozumiem, że nowe wydanie Akiry jest ok (bo Tobie pasuje), ale Sailorek już nie (bo Tobie nie pasuje?). :)
Dobrze widzisz, że nie napisałem o nowym wydaniu jako takim, ale o wielkim formacie. Akira, jako manga z bardzo dopracowanymi rysunkami, powinna być wydana w wielkim formacie. Sailorki mają proste rysunki i mały tankōbon wystarczy. Nowe wydanie zaś, z nowym tłumaczeniem, byłoby ok.

Offline Geekboy

Odp: JPF
« Odpowiedź #378 dnia: Pt, 02 Październik 2020, 15:26:01 »
Czy tylko mnie wkurzają te ciągłe opóźnienia i milczenie w sprawie potencjalnych dat wydań? I czy w ogóle wiadomo cokolwiek na temat tego kiedy wypuszczą np. 2 tom Normana?

ramirez82

  • Gość
Odp: JPF
« Odpowiedź #379 dnia: Pt, 02 Październik 2020, 15:50:10 »
Drugi Norman miał być pod koniec września, pewnie standardowe kilkudniowe opóźnienie z dostawami do sklepów.

Czy tylko mnie wkurzają te ciągłe opóźnienia i milczenie w sprawie potencjalnych dat wydań?

Może nie wkurza, ale trochę szkoda, że przeciąga się oczekiwanie na kolejne Akiry :(

Offline Geekboy

Odp: JPF
« Odpowiedź #380 dnia: Pt, 02 Październik 2020, 16:16:53 »
Dotychczas wydawali wszystko mniej więcej w kolejności jakiej jak mają na stronie czy na grafikach w sm. Przed Normanem jeszcze 4 tytuły bo ostatnie co wypuścili to AT a o opóźnieniu Akiry wolę nawet nie myśleć... Szoda po prostu tego rozciągania w czasie.

Offline jotkwadrat

Odp: JPF
« Odpowiedź #381 dnia: Pt, 02 Październik 2020, 22:28:35 »
Ja już dostałem Normana 2 z Mangarden

Offline R~Q

Odp: JPF
« Odpowiedź #382 dnia: Pt, 02 Październik 2020, 22:42:52 »
Czy tylko mnie wkurzają te ciągłe opóźnienia i milczenie w sprawie potencjalnych dat wydań? I czy w ogóle wiadomo cokolwiek na temat tego kiedy wypuszczą np. 2 tom Normana?
Potwierdzam, że mnie denerwują, szczególnie milczenie ws. Akiry. Był jeden komunikat kwartał temu o opóźnieniu z winy firmy kurierskiej (?) a co teraz, nie wiadomo.

Offline roble

Odp: JPF
« Odpowiedź #383 dnia: Pt, 02 Październik 2020, 23:17:28 »


Offline amsterdream

Odp: JPF
« Odpowiedź #384 dnia: So, 17 Październik 2020, 20:19:05 »
Wieści z JPF-u:
Cytuj
Na pocieszenie zdradzę, że:
-Sailorki są już na 90% zaklepane
-czekamy na 3 tytuły Rumiko Takahashi (wydania 2in1, A5, twarda oprawa)
-czekamy na 1 tom shoujo/josei (ciężko jednoznacznie przypisać) znanej już u nas autorki
-czekamy na 4 tomową serię shoujo/josei (bardziej josei), wydamy w 2 tomach
Klasyki będzie sporo, a już przygotowujemy kolejne oferty.

Offline hansior

Odp: JPF
« Odpowiedź #385 dnia: So, 17 Październik 2020, 21:34:11 »
Sprawiają wrażenie jakby Akira im słabo schodził. Coś nie widać zapowiedzi kolejnego tomu.

Offline Murazor

Odp: JPF
« Odpowiedź #386 dnia: So, 17 Październik 2020, 21:45:48 »
Jakiś czas temu pisali, że są problemy z licencjodawcą i dlatego się opóźnia.

Offline radef

Odp: JPF
« Odpowiedź #387 dnia: So, 17 Październik 2020, 23:58:03 »
Ogólnie tam problem polega na tym, że okładki (i chyba także kolorowe strony) muszą być FIZYCZNIE akceptowane w Japonii, a przesyłanie czegokolwiek obecnie z Polski do Japonii i na odwrót jest dzisiaj mocno utrudnione.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline R~Q

Odp: JPF
« Odpowiedź #388 dnia: Wt, 01 Grudzień 2020, 11:11:28 »
JPF odgraża się, że dzisiaj będzie duży nius razem z Kotori.

ramirez82

  • Gość
Odp: JPF
« Odpowiedź #389 dnia: Wt, 01 Grudzień 2020, 11:15:13 »
Hmmm... ciekawe. Na pewno nie będzie to nic odnośnie kolejnych tomów Akiry :(