Autor Wątek: JPF  (Przeczytany 173130 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Castiglione

Odp: JPF
« Odpowiedź #360 dnia: Nd, 07 Czerwiec 2020, 14:22:13 »
Super, dzięki za wrzucenie! Poszło zamówienie.

Odp: JPF
« Odpowiedź #361 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 13:33:12 »
Co sądzicie o papierze w Akirze Edycja Specjalna? Zapach tego papieru to też coś specjalnego, jedyny komiks który czuć... Przypomina trochę zapach w WC przy autostradzie.
« Ostatnia zmiana: Śr, 01 Lipiec 2020, 13:37:51 wysłana przez kapitan_planeta »

Online gashu

Odp: JPF
« Odpowiedź #362 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 14:12:25 »
To chyba kwestia użytej farby drukarskiej, a nie samego papieru?

Odp: JPF
« Odpowiedź #363 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 15:16:56 »
Generalnie to, że jest wydany na miękko nie przeszkadza. Dobrze się otwiera.
Kolejny minus, właśnie otrzymałem vol2, jest niższy niż vol1.

Offline R~Q

Odp: JPF
« Odpowiedź #364 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 19:13:35 »
Papier w Akirze rządzi, podobnie jak papier w Iznogudzie i Yansie.

Offline R~Q

Odp: JPF
« Odpowiedź #365 dnia: Pt, 24 Lipiec 2020, 16:30:05 »
Trzeci tom "Akiry" niestety musimy przenieść na późniejszy, nieokreślony termin. Wszystko z powodu wstrzymania wysyłek z Polski do Japonii - co w przypadku tego tytułu blokuje nam akceptacje materiałów.
Mamy nadzieję, że uda się nam nadrobić to opóźnienie w późniejszym czasie i kolejne tomy nieco przyspieszyć.


Offline ASh

Odp: JPF
« Odpowiedź #366 dnia: Pn, 27 Lipiec 2020, 14:50:47 »
Czyli berserk takze z opóźnieniem?

Offline R~Q

Odp: JPF
« Odpowiedź #367 dnia: Wt, 04 Sierpień 2020, 08:57:46 »
Tak w ogóle to JPF zapowiedział, że w sklepie mangarden nie będzie już pakietów.

Offline amsterdream

Odp: JPF
« Odpowiedź #368 dnia: Wt, 04 Sierpień 2020, 12:04:22 »
Jakich pakietów?

ramirez82

  • Gość
Odp: JPF
« Odpowiedź #369 dnia: Wt, 04 Sierpień 2020, 12:45:56 »
Np. pakiet Heat, czy Crying Freeman, nad którymi zastanawiałem się od dawna :(

Offline R~Q

Odp: JPF
« Odpowiedź #370 dnia: Wt, 04 Sierpień 2020, 14:14:40 »
Pakietów mang.

Offline R~Q

Odp: JPF
« Odpowiedź #371 dnia: Nd, 06 Wrzesień 2020, 14:23:52 »
Muszę przyznać, że JPF ostatnio mnie denerwuje, gdyż "sobie w k*lki leci".

- zmiana sklepu internetowego na taki podobno dobrze wyglądający na komórce, ale za to paskudnie na kompie. Jest też mniej wygodny
- mimo reputacji wydawnictwa z własną drukarnią, które zawsze ma swoje stare serie w całości dzięki temu dostępne (ostatnio nawet chwalili się na FB), nie jest dostępnych wiele tomów wielu kluczowych serii m. in.: Fullmetal Alchemist, Death Note, Blame, Fushigi Yuugi, X,
- zapowiedź rezygnacji z pakietów, mimo to, niektóre jeszcze są dostępne, ale to resztki
- zapowiedź rezygnacji z programu lojalnościowego, który był naprawdę dobry, bo punkty można było wymienić nie tylko na badziewia, ale i na całe mangi. Mimo to, do listy produktów można wejśc ze swojego konta, ale z menu po lewej nie (nie patrzyłem czy działa)
- zamiast skupienia się na porządnym dokończeniu serii lub wydaniu jakichś fajnych nowych, flirtują z pomysłem reedycji Sailor Moon w wielkim formacie (po co???)
- kwartalne opóźnienie w wydawaniu Akiry, no ale dobra, to podobno wina Japończyków czy tam kurierów

Offline Castiglione

Odp: JPF
« Odpowiedź #372 dnia: Nd, 06 Wrzesień 2020, 14:47:23 »
Cytuj
- zamiast skupienia się na porządnym dokończeniu serii lub wydaniu jakichś fajnych nowych, flirtują z pomysłem reedycji Sailor Moon w wielkim formacie (po co???)
Bo to u nas klasyk? Sam nie jestem zainteresowany, ale to bardzo dobrze, niech wznawiają takie tytuły w porządniejszej edycji. Czekam aż ogłoszą coś takiego z "Dragon Ballem".

Cytuj
Muszę przyznać, że JPF ostatnio mnie denerwuje, gdyż "sobie w k*lki leci".
A po co cenzura w "kulki"?

Offline Crono

Odp: JPF
« Odpowiedź #373 dnia: Nd, 06 Wrzesień 2020, 19:09:14 »
- zamiast skupienia się na porządnym dokończeniu serii lub wydaniu jakichś fajnych nowych, flirtują z pomysłem reedycji Sailor Moon w wielkim formacie (po co???)
Po co? Bo na rynkach lepiej rozwiniętych nowe edycje starych, popularnych komiksów to rzecz normalna?
Bo starej edycji, że względu na "tłumaczenie" nie da się czytać?
Z resztą posta się zgadzam.

Offline Cringer

Odp: JPF
« Odpowiedź #374 dnia: Nd, 06 Wrzesień 2020, 20:09:19 »
Tak sobie zerknąłem na daty wydania Sailorek w pl i to już  będzie 21 lat od zakończenia serii. Do tego wyczytałem że są jakieś różne wersje mangi ze zmienionymi dialogami, dorysowanymi przedmiotami (np zmiana dyskietki na płytę) itomy z historiami pobocznymi. Ciekaw jestem jednak na ile nowe wydanie byłoby popularne wśród nowych czytelników? Czy raczej to jest produkt swoich czasów a popularność zawdziecza tylko temu że znalazło się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie?