Autor Wątek: Hanami  (Przeczytany 64688 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Hanami
« Odpowiedź #15 dnia: Nd, 29 Wrzesień 2019, 18:15:23 »
Jak dla mnie, kolejna bombowa zapowiedź z festiwalu. Coraz więcej fajnych mangowych serii na rynku.

Offline Corto Maltese

  • Wiadomości: 142
  • Polubień: 314
  • „Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie"
    • Zobacz profil
Odp: Hanami
« Odpowiedź #16 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 20:32:12 »
Każda inicjatywa, choćby dająca jedynie lekką jak poranny wietrzyk głaszczący liście drzew wiśni, nadzieję, że "Samotny Wilk i Szczenię" powróci po polsku, jest pożądana. I oczywiście, sama seria "Samurai Executioner" też wygląda interesująco. Kupię na pewno.
"Głównym obiektem zainteresowania całego chrześcijaństwa jest człowiek stojący na rozdrożu. Natomiast rozległe, płytkie filozofie – wielkie syntezy bredni – zawsze traktują o epokach, ewolucji i ostatecznych rozwiązaniach." G.K. Chesterton

Login lichess/chess.com: CortoMaltesePL

Offline R~Q

Odp: Hanami
« Odpowiedź #17 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 21:12:03 »
Hanami dodrukowało Monster t. 2. Informuję o tym, ale nie wykupujcie mi wszystkiego pls bo sam zamierzam kupić ale za parę miechów.

Offline Murazor

Odp: Hanami
« Odpowiedź #18 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 21:31:07 »
Super zapowiedz. Wyglada podobnie do Samotnego Wilka.

Offline KubciO

Odp: Hanami
« Odpowiedź #19 dnia: Pn, 30 Wrzesień 2019, 21:51:43 »
Jeszcze parę odpowiedzi Hanami w komentarzach na Fb:
Cytuj
Vagabond raczej dopiero po zakończeniu, ale z pewnością jedynie, jeśli sprzedaż reszty samurajów będzie świetna.
Wspomniałem bez jakiś większych oczekiwań na konkretną odpowiedź czy choćby puszczenie oka, że co nieco można by wskórać, o "Edenie":
Cytuj
Co do "Edenu", raczej małe szanse (od nas obecnie żadne), bo nakład pracy i koszty przygotowania są takie same, jak w wypadku nowego tytułu, a zysk o wiele mniejszy.

Ale wciąż mam nadzieję na tę trójcę: "Samotny wilk i szczenię", "Vagabond" oraz "Eden".

Offline Damballa

Odp: Hanami
« Odpowiedź #20 dnia: Nd, 06 Październik 2019, 04:11:14 »
Na Vagabond czekam...

Offline Lyricstof

Odp: Hanami
« Odpowiedź #21 dnia: Nd, 06 Październik 2019, 16:48:25 »
I jedna i druga seria warta dokończenia. Samotny wilk i szczenię od 8, a Vagabond od 10 tomu. Oczywiście zbiorcze podwójne od Hanami brałbym bez zastanowienia. To są świetne komiksy. Sam autor jest dla mnie rekomendacją, więc na pewno kupię "Poranek..." Trzeba wspierać Hanami - dużo świetnych mang wydali i wydają dalej.

Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline KubciO

Odp: Hanami
« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 06 Listopad 2019, 22:55:39 »
Cytuj
Bo długich bojach z akceptacją, już jest, a raczej będzie na Niech Żyje Komiks (i Ilustracja)! 16.11 w Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Do sklepów powinno trafić nie później niż 19.11. Na stronie dodaliśmy możliwość zamawiania tego tytułu, jak również powróciły inne tytułu Urasawy (w tym pakiety).

Offline KubciO

Odp: Hanami
« Odpowiedź #23 dnia: Pt, 13 Grudzień 2019, 16:11:58 »
Cytuj
Saga winlandzka 6 w drukarni, wstępnie ma być u nas przed świętami, ale kiedy dokładnie trafi do księgarń nie wiemy.

Offline KubciO

Odp: Hanami
« Odpowiedź #24 dnia: Pt, 20 Grudzień 2019, 18:49:17 »
Info z Fb Hanami:

Saga winlandzka #6 do nas dotarła wczoraj, dotarła również do niektórych sklepów. Przygotowaliśmy wczoraj w pocie czoła paczki, żeby sklepy i czytelnicy, którzy zamówili wcześniej, otrzymali w poniedziałek paczki.
Pan z recepcji właśnie opowiedział, że był kurier, spojrzał i powiedział "Ojej, aż tak dużo". Poszedł dostarczyć paczkę w budynku, po czym wymknął się tak, żeby go nikt nie zauważył...
Po interwencji dostaliśmy informacje, że paczki zostaną odebrane w poniedziałek...
Przepraszamy wszystkich, którzy czekają :(

Offline KubciO

Odp: Hanami
« Odpowiedź #25 dnia: Pt, 31 Styczeń 2020, 21:09:43 »
Czy podpowiecie gdzie znaleźć 1 tom Monstera?
Nie znam sklepów z mangą , więc może ktoś coś podpowie. Bo w klasycznych gildia, bonita itd pozycja niedostępna....

dzięki
Info z Fb:

MONSTER był jednym z najchętniej czytanych komiksów w Małopolskim Studiu Komiksu! A my pracujemy nad:
dodruk MONSTER #1;
Poranek ściętych głów #1;
dodruk Saga winlandzka #1
20th Century Boys – Chłopaki z XX wieku #4-6;
dodruk Balsamista #3;
Saga winlandzka #7
dodruk Solanin #1.

Offline R~Q

Odp: Hanami
« Odpowiedź #26 dnia: Nd, 02 Luty 2020, 14:57:00 »
Aa Solanin supcio

Ja załapałem się na poprzedni dodruk Monstera na szczęścix

Itachi

  • Gość
Odp: Hanami
« Odpowiedź #27 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 14:57:32 »
Za fb:

Nareszcie jest! "Poranek ściętych głów", mocno bazujący na faktach komiks autorów "Samotnego wilka i szczenięcia". Mamy akceptację, W przyszłym tygodniu podamy dokładną datę premiery i datę dostawy do nas dodruku "MONSTER 1".


Offline KubciO

Odp: Hanami
« Odpowiedź #28 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 17:54:05 »
Troszkę mnie kuje w oczy ta wzmianka o tym, że to komiks autorów Samotnego wilka i szczenięcia. Rozumiem, że ma to pomóc tytułowi się sprzedać, ale mogliby foliować komiks i dawać nalepkę, która by o tym informowała.

Offline arczi_ancymon

Odp: Hanami
« Odpowiedź #29 dnia: Pn, 09 Marzec 2020, 12:41:19 »
Jeszcze jak by to wyszło w HC i na dobrym papierze... I tak kupię. Wszyscy kupować żeby więcej Komiks na rynku było!