Czy wie ktoś może o czym jest ten Billy Bat?
Przescrolowałem profil na FB Hanami i nie widziałem żadnej grafiki po za to powyżej co uważam za bardzo dziwne (chyba uważają że nazwisko twórcy jest wystarczającą reklamą).
Historia dzieje się po II wojnie światowej (z tego co pamiętam to 1949 albo 1950). Autor komiksów mieszkający na codzień Stanach Zjednoczonych wraca do Japonii w celu uzyskania zgody na wykorzystanie wizerunku postaci, którą tworzy. No i jak to u Urasawy, na miejscu pojawiają się spiski, morderstwa i przepowiednie.
Dla mnie to najlepsza manga tego autora (czytałem tego autora wszystko w wyjątkiem Happy!) , nie jest niepotrzebnie rozwleczona, a fabuła nie rozłazi się na masę wątków pobocznych. Widać, że autor miał od początku pomysł jak mange napisać i jak ma ona się skończyć.