Autor Wątek: Hanami  (Przeczytany 66471 razy)

Midar i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Hanami
« Odpowiedź #240 dnia: Cz, 13 Październik 2022, 20:59:26 »
No przecież ten cały wątek zemsty na klanie Yagyu, który jest z początku (owszem) na dalszym planie (choć też powraca od czasu do czasu), wraz z rozwojem akcji zaczyna zajmować coraz bardziej pierwszoplanową rolę, by w okolicach 9-10 tomu (wydanie Dark Horse, nie pamiętam dokładnie) to nawet wprowadzić dłuższy story arc, gdzie wszystkie epizody na długość dwóch tomów są ze sobą dość ściśle powiązane. A to tylko jeden przykład, który przychodzi mi do głowy.

Ogólnie to trochę tak jakby pisać, że poszczególne historie Sandmana nie są ze sobą powiązane. Owszem, ma to przeważnie strukturę krótkich historyjek, ale jedno (epizodyczność) z drugim (powiązanie historii) się nie wyklucza.
« Ostatnia zmiana: Cz, 13 Październik 2022, 21:01:51 wysłana przez arczi_ancymon »

Offline Itachi

Odp: Hanami
« Odpowiedź #241 dnia: Wt, 08 Listopad 2022, 19:44:46 »
Kolejny raport z pola bitwy…
Na początek zła i dobra wiadomość w jednej - nie dojechało do nas to, co miało w poprzednim tygodniu, ale… będzie już jutro! A co takiego?
Samotny wilk i szczenię 1
Saga winlandzka 6 (dodruk)
Teraz do dodruku wrzucamy MONSTERa 6.
Na dodruki czekają: brakujące tomy PLUTO, Mushishi i Balsamisty. Wszystko powinno sukcesywnie się pojawiać (chyba że znów się coś skończy z serii, które się ukazują - one mają priorytet).
Czekamy na akceptację “Szczytu bogów 1”, czyli pięciotomowej serii z rysunkami mistrza Taniguchiego, do scenariusza uwielbianego w Japonii Yumemakury (prezentujemy dziś okładkę, ale jeszcze bez ostatecznej akceptacji).
Następne tytuły w kolejności to: Poranek ściętych głów 5 / 20th Century Boys - Chłopaki z XX wieku 8 / Samotny wilk i szczenię 2 lub Saga winlandzka 11.
Nie podajemy twardych dat, bo ostatnio, mimo że tytuł poszedł do druku około miesiąc temu, drukarnia i tak się spóźniła. Do tego na horyzoncie ponoć następne podwyżki papieru…



Offline marcinp

Odp: Hanami
« Odpowiedź #242 dnia: Wt, 08 Listopad 2022, 20:22:02 »
Zapowiedzi rewelacja. Każdy komiks to petarda
Po serialu na Netflix czekam na szczyt bogów.
Gdyby jeszcze mieli normalne tempo wydawania to było by super.

Offline Nephilim

Odp: Hanami
« Odpowiedź #243 dnia: Śr, 09 Listopad 2022, 22:13:31 »
Samotny Wilk już w moich rękach. Lekturka do poduszki zrobiona :)

btw.: okładka bardzo ładna. taka nostalgiczna. te millerowskie mnie irytowały. czcionka tylko taka sobie ale ogólnie cieszę się, że mam już pierwszy tom więc nie marudzę.

Offline wujekmaciej

Odp: Hanami
« Odpowiedź #244 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 11:29:27 »
Kupiłeś gdzieś poza Gildią ?

Offline Nephilim

Odp: Hanami
« Odpowiedź #245 dnia: Cz, 10 Listopad 2022, 12:22:13 »
Kupiłeś gdzieś poza Gildią ?
Nie. Zamówiłem w Gildii w preorderze i wczoraj odebrałem.

Offline TranwaY

Odp: Hanami
« Odpowiedź #246 dnia: Pt, 11 Listopad 2022, 13:17:52 »
W jakim formacie jest ten "Samotny Wilk...."? Oryginalny jeden tom? Dwa w jednym? Czy jeszcze jakaś inna konfiguracja :) ?

Offline KubciO

Odp: Hanami
« Odpowiedź #247 dnia: Pt, 11 Listopad 2022, 15:24:06 »
Nasze wydanie będzie liczyć 20 tomów. Objętościowo podobnie jak pozostałe serie wydawcy, czyli grubsze. Akurat 1. tom to 432. strony.

Offline arczi_ancymon

Odp: Hanami
« Odpowiedź #248 dnia: Pt, 11 Listopad 2022, 18:54:15 »
Wrzuciłby ktoś fotki? ;)

Offline Murazor

Odp: Hanami
« Odpowiedź #249 dnia: Pt, 11 Listopad 2022, 19:19:37 »
Nie sluchalem co mowi :) ale mozna obejrzec jak jest wydany:


Offline Random_Hero

Odp: Hanami
« Odpowiedź #250 dnia: Nd, 04 Grudzień 2022, 21:49:55 »
Kupiłem dzięki zachetom wielu życzliwych komiksiarzy. To moje pierwsze zetknięcie z tego typu manga i raaany jakie to dobre. Ktoś mi powie kiedy będzie kolejny tom???

Online LukCook

Odp: Hanami
« Odpowiedź #251 dnia: Nd, 04 Grudzień 2022, 22:31:15 »
Hanami planuje 4 tomy na rok, jak im wyjdzie, zobaczymy.

Oczekiwanie możesz osłodzić sobie Porankiem ściętych głów.


Offline pokia

Odp: Hanami
« Odpowiedź #252 dnia: Nd, 04 Grudzień 2022, 22:31:32 »
Kupiłem dzięki zachetom wielu życzliwych komiksiarzy. To moje pierwsze zetknięcie z tego typu manga i raaany jakie to dobre. Ktoś mi powie kiedy będzie kolejny tom???
Kolejne tomy będą pewnie wychodzić co 4-6 miesięcy. Jeśli ten tytuł ci się podoba i chcesz więcej, to zawsze możesz skierować się w stronę Poranka ściętych głów, tych samych autorów.

Offline Brvk

Odp: Hanami
« Odpowiedź #253 dnia: Cz, 15 Grudzień 2022, 14:52:51 »
Piąty tom Poranka zapowiedziano na 23 grudnia.

Jeśli tempo Poranka utrzyma się, a w luki wskoczyłby Samotny wilk, to byłoby pięknie. Życzę wszystkim wysokiej sprzedaży, to może wydawca później pokusi się o kolejne serie tych autorów.

Offline chch

Odp: Hanami
« Odpowiedź #254 dnia: Cz, 15 Grudzień 2022, 16:00:40 »
Piąty tom Poranka zapowiedziano na 23 grudnia.

Jeśli tempo Poranka utrzyma się, a w luki wskoczyłby Samotny wilk, to byłoby pięknie. Życzę wszystkim wysokiej sprzedaży, to może wydawca później pokusi się o kolejne serie tych autorów.
Niech się lepiej nie pakują w żadne długie serie dopóki nie skończą poranka i wilka.